Vztah s klukem co se narodil jako holka

Anonymní
15.11.20 14:42

Vztah s klukem co se narodil jako holka

Ahoj, když jsem přestěhovala do čr, poznala jsem skvělého kluka. Mám toho společného hrozně moc, nejdřív to byl jen kamarád, ale teď je mezi námi něco víc. Řekl mi ale něco co mě šokovalo, narodil se jako holka a v 19 podstoupil změnu pohlaví. Nevím co si teď myslet, ne že bych proti takovým lidém něco měla, ale přijde mi to trochu divně. On se i trochu chová jako holka, tak mě napadlo jestli není gay, ale přišlo mi trapný se zeptat. Co myslíte, měla bych dát našemu vztahu šanci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24534
15.11.20 14:46

Nevím kolik Vám je, ale určitě bych probrala otázku rodiny - jestli bude ochotný přijmout cizí sperma. Jinak pokud je Vám spolu dobře, tak přoč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
15.11.20 14:46

Hele, to záleží na Tobě, jak to vnímáš… Mně osobně by to pro vztah vadilo, na kamaráda super, ale vztah bych v tomto případě nechtěla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
15.11.20 14:50

Já, naprosto bez předsudků v tomto případě bych to nedala. Pořád bych musela myslet na to že to je vlastně holka. A nedokážu si představit milostný život, hrozně by mě to omezovalo. Ale záleží samozřejmě na tvém úhlu pohledu. Pak jsou tady další otázky jako třeba rodina. :nevim: Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12192

Zmena pohlavi je beh na dlouhou trat. Proces na nekolik let. Kolik ma roku? Jestli si nevymysli :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@lleennttiillkkaa jo o tom jsme se bavili, nevadilo by mu to. Mě je 24 a jemu 26.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 14:52

@Beckyttine5 Vím že je to hlavně na mě, ale zajímají mě i názory a třeba i zkušenosti. Mě osobně to nějak extra nevadí, ale trochu divný mi to přijde..

• Citovat
  • Nahlásit
1074
15.11.20 14:58

Chodila jsem do skoly s holkou, co se pak na konci střední nechala preoperovat. Kdyz jsem s nim pak obcas mluvila, někdy reagoval fakt hak ženská. Ale co. Rozhodnout se musíš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5487
15.11.20 15:00

Já jsem staromódní, mě by to vadilo, nemám proti takovým lidem nic, ale vztah bych a ním mohla mít pouze kamarádký…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52246
15.11.20 15:06

Nešla bych do takového vztahu. Navíc sama píšeš že se někdy chová spíš jako ženská. kamarád proč ne, ale partnera určitě ne :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3119
15.11.20 15:10

Nechala bych ho nějaké holce co se narodila jako kluk.
Najdi si někoho „normálního“ jsi mladá… Vůbec netušíš co to všechno bude mít ještě za úskalí dál. Nejde jen o sperma. Tihle lidi nemívají stabilní psychickou stránku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14019
15.11.20 15:11

Ne, nešla. Myslím, že úplně se předělat nedá. A chlap co se chová jako ženská, ikdyž jen občas, prostě není pro mě dost chlap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9878
15.11.20 15:12

Jako kamarád by mi nevadil, ale jako partnera bych ho nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24274
15.11.20 15:13

Já bych to klidně zkusila a pak se rozhodla. Výhoda je, že s ním jen tak neotěhotníš a brát si ho hned nemusíš. A rozejít se můžete vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 15:15

Znám z práce 2 muže, kteří chtěli být ženami a i papírově jsou. Ta starší toho lituje, protože to narušilo vztah s dcerami a nenaplnilo to její očekávání. Ta druhá teď prochází pubertou, chová se jako hysterická kráva, je zamilovaná do svého šéfa, který ji zná jako muže a dělá mu v práci dost peklíčko.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama