Vztah s minimem sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.19 21:07

Vztah s minimem sexu

Zdravím, je tu někdo kdo má vztah bez sexu, nebo s minimem? Jsem s partnerem 8let, máme dvě děti, jemu 40,mně 25.. co máme děti starší skoro 4 roky, tak za tu dobu jsme max.10× a přeháním. Dřív mi to nevadilo, ale poslední měsíce, tam ta touha je, ale když jsme se o tom bavili, tak je prý pořád unavený.. kvůli sexu přece vše nezahodím, ale zase si to nedokážu představit, takhle dál, na to jsem ještě mladá si myslím..dá se to vůbec zakhle vydržet nebo nám to může zničit vztah, to snad ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.11.19 21:15

Podle mě to možné je. S manželem jsem dlouho, já 35, on 43. Oba máme zdravotní problémy, on navíc i velký stres. Máme krásný vztah, ale bez sexu. Ani jeden z nás ho nepotřebuje i když je mi jasné, že 99% lidí zde mi bude tvrdit opak.

• Citovat
  • Nahlásit
55451
21.11.19 21:22

Je to zvláštní že Vám to nechybělo. Rozhodně bych nečekala roky :? jenže co ted s tím? Moc řešení to nemá, bez sexu bych dlouho nevydržela :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 21:23

My máme také minimum sexu a mě to vyhovuje. připadá mi, že po tom maratónu s detmi, máme rádi oba svůj klid. máme se stále moc radi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 21:28

Vztah bez sexu vydrží pokud se s tím oba smíří. Já se kvůli tomu rozvedla. Ex manželovi stačil sex 1 x měsíčně a to jsem ještě musela na něho tlačit. Dlouhodobě to nešlo byli jsme spolu od mých 20-29 let. Máme spolu syna, našla jsem si milence, zamilovala se a rozvedla. Teď jsme už manželé a máme spolu dcerku. Nelituji, jsem šťastná. V každém manželství “ je něco” ale za mě nejhorší je když tam není fyzická láska, uvolnění, pocit blízkosti, intimita. Potřebuji vidět, že po mě muž touží.

Prosím ponechat anonym jinak smazat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 21:36

@Markéta80 tak po dětech mi to nejakou dobu nevadilo, protoze jsem se venovala hlavne jim, ted uz mi to zacina vic a vic chybet..pred detmi to bylo v pohode..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 22:08
@Anonymní píše:
Zdravím, je tu někdo kdo má vztah bez sexu, nebo s minimem? Jsem s partnerem 8let, máme dvě děti, jemu 40,mně 25.. co máme děti starší skoro 4 roky, tak za tu dobu jsme max.10× a přeháním. Dřív mi to nevadilo, ale poslední měsíce, tam ta touha je, ale když jsme se o tom bavili, tak je prý pořád unavený.. kvůli sexu přece vše nezahodím, ale zase si to nedokážu představit, takhle dál, na to jsem ještě mladá si myslím..dá se to vůbec zakhle vydržet nebo nám to může zničit vztah, to snad ne?

prosím anonym nebo smazat, osobní. Před dítětem jsme měli sex jednou za 2-3 týdny. Teď když se na to dívám zpětně, tak vlastně z jeho strany jen z donucení. Dítě je nakonec z IVF. Dítěti jsou teď 2 roky a sex jsme měli naposledy v květnu. Chybí mi doteky, blízkost a ano i ten samotný akt, uvažuju o milenci, ale nemám hlídání pro dítě, takže je těžké někoho najít. Celý život bez sexu určitě žít nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 22:18

Dotyky a intimita u nas jsou, vasnivym sexem to konci malokdy - 1× mesicne? Kdyz jsem byla tehotna, tak nebylo nic, asi se bal :think:. Ale uz od zacatku vztahu maximalne 3× do mesice. Nebyla jsem zvykla, pak mi to zaclo asi pripadat normalni. Paradoxne s predchozim partnerem byl sex i 5× tydne a jeste jsem mela milence :oops:. Ted nemam potrebu.

• Citovat
  • Nahlásit
19823
21.11.19 22:27
@Anonymní píše:
@Markéta80 tak po dětech mi to nejakou dobu nevadilo, protoze jsem se venovala hlavne jim, ted uz mi to zacina vic a vic chybet..pred detmi to bylo v pohode..

mela sis najit muze v tvem veku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6480
21.11.19 22:32
@Anonymní píše:
Zdravím, je tu někdo kdo má vztah bez sexu, nebo s minimem? Jsem s partnerem 8let, máme dvě děti, jemu 40,mně 25.. co máme děti starší skoro 4 roky, tak za tu dobu jsme max.10× a přeháním. Dřív mi to nevadilo, ale poslední měsíce, tam ta touha je, ale když jsme se o tom bavili, tak je prý pořád unavený.. kvůli sexu přece vše nezahodím, ale zase si to nedokážu představit, takhle dál, na to jsem ještě mladá si myslím..dá se to vůbec zakhle vydržet nebo nám to může zničit vztah, to snad ne?

Samozrejme, ze vam to muze znicit vztah, nesoulad v sexu je velice spatny ve vztahu, je nesmysl mluvit o sexu s despektem..je to jedna z prvnich veci ktere psychoterap. zjistuje pri problemech a krizich ve vztahu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 22:42

Já 42, manžel 46 a sex nebyl už asi 6 let. Máme dlouholetou krizi, jejíž původcem, nebo vyústěním je možná i nulový sex. Před tím to bylo se sexem v pohodě, máme 3 krásné děti…
K žití to není, mě moc chybí doteky, mazlení, objímání, samotný akt už ani ne.
Pro rýpalky- pouze konstatuju, je to složité.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 23:14

Kvůli nesouladu v sexu se teď rozvádím. Cca rok jsme měla milence a myslela si, že tím vztah udržím. Neudržela, nešlo to, ačkoliv jsme se snažila. Ale byla jsem dlouhodobě nešťastná, přidaly se psychosomatické zdravotní potíže a nakonec jsem si přiznala, že takhle žít nechci a rozhodla se podle toho jednat. Raději sama než v tomhle. (I když jsem si jistá, že sama nezůstanu.)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 07:27

S přítelem jsme 4 roky, z toho rok spolu bydlíme. Na začátku tak dvakrát do týdne, teď tak jednou za dva týdny vzhledem k jeho střídavým dlouhým směnám, za a se pořádně nevyspí, za b přijde úplně vyšťavený z práce (už ho to štve a hodlá dát výpověď¨). Věřím mu to, protože na něm vidím, že není skoro ani schopen mluvit. Mně by se asi taky nechtělo, když bych byla tak unavená. Navíc jemu to vyhovuje nejvíc ráno, když se vyspí, tak čekám na každý druhý víkend, kdy má volno :mrgreen: Naštěstí já nemám nějakou přehnanou potřebu sexu, takže mi úplně stačí obejmutí a pusa a pocit, že se můžu na někoho spolehnout a opřít se o něj.

• Citovat
  • Nahlásit
2563
22.11.19 08:20
@Anonymní píše:
Podle mě to možné je. S manželem jsem dlouho, já 35, on 43. Oba máme zdravotní problémy, on navíc i velký stres. Máme krásný vztah, ale bez sexu. Ani jeden z nás ho nepotřebuje i když je mi jasné, že 99% lidí zde mi bude tvrdit opak.

Pokud jsou zdravotní problémy tak je to jasné, ale u zdravých lidí jako třeba je zakladatelka to bude jednoho dne konečná.. V podstatě už běží čas do bodu zlomu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 09:26

Manzelovi to staci jednou za tri mesice. Uz sem si zvykla

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie