Vztah s minimem sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
405
22.11.19 09:41
@Anonymní píše:
Zdravím, je tu někdo kdo má vztah bez sexu, nebo s minimem? Jsem s partnerem 8let, máme dvě děti, jemu 40,mně 25.. co máme děti starší skoro 4 roky, tak za tu dobu jsme max.10× a přeháním. Dřív mi to nevadilo, ale poslední měsíce, tam ta touha je, ale když jsme se o tom bavili, tak je prý pořád unavený.. kvůli sexu přece vše nezahodím, ale zase si to nedokážu představit, takhle dál, na to jsem ještě mladá si myslím..dá se to vůbec zakhle vydržet nebo nám to může zničit vztah, to snad ne?

Ale ano, znám páry, co žijí dlouhodobě bez sexu, nebo ho je velmi málo a jsou šťastni. Tam je podmínkou ale to, že to tak oběma vyhovuje.

Pak znám páry, co mají sexu poměrně málo, nebo alespoň ne tak často, jak by si jeden z nich přál a jsou šťastni, ale museli oba zatnout zuby a být svolní velkého kompromisu. To platí i pro ty, kdy se sexuální apetit během života mění. A to se mění většinou každému, že. K takovému řešení se zde asi přikloní většina diskutujících.

No a pak je poměrně velká skupina, kde se buď od začátku, nebo během života partneři v potřebě sexu rozejdou úplně, ale pro jednoho je sex velmi důležitou a neodmyslitelnou součástí života. Tady to napáchá největší škody a opravdu to není žádná legrace. Ono totiž trpí oba dva. Jeden je frustrovaný z toho, že má sexu žalostně málo a ten druhý je stresovaný, že on chce jen velmi málo, nebo vůbec. Často má i pocit, že je to on, kdo zklamal. Často zde vznikají i psychické potíže, které se neodmyslitelně odráží ve finále i ve vztahu. Zde přichází na řadu ty neoblíbená řešení jako je rozchod, otevřené manželství, milenec. U posledních dvou je úspěšnost takového řešení nevalná.

Ty máš svůj sexuální vrchol teprve daleko před sebou a tvůj manžel jde už evidentně hodně rychle z kopce. Že ti to nevadilo je celkem jasné. Ze začátku vztahu on zamilovaný do mladé, tak to šlapalo. Ty pak zaměřená na děti. Teď spadla klec. Do které skupiny, co jsem psal výše, by ses zařadila? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
22.11.19 12:58
@Anonymní píše:
Zdravím, je tu někdo kdo má vztah bez sexu, nebo s minimem? Jsem s partnerem 8let, máme dvě děti, jemu 40,mně 25.. co máme děti starší skoro 4 roky, tak za tu dobu jsme max.10× a přeháním. Dřív mi to nevadilo, ale poslední měsíce, tam ta touha je, ale když jsme se o tom bavili, tak je prý pořád unavený.. kvůli sexu přece vše nezahodím, ale zase si to nedokážu představit, takhle dál, na to jsem ještě mladá si myslím..dá se to vůbec zakhle vydržet nebo nám to může zničit vztah, to snad ne?

Hm, tak viditelne blbe ctu. :? Precetl jsem nadpis jako Vztah s miminem sexu :D :lol: Tak tu vlezu, at zjistim co je to mimino sexu a ono nic ;) Co poradit nevim. Nejsem zastance never a paralelnich vztahu, takze ja osobne to v dlouholetem vztahu ukoncil rozchodem nicmene chapu, ze kazdy na to nema koule. Ale tak pri vasem vekovem rozdilu se to dalo predem cekat, takze vubec nic neobvykleho. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 13:03
@Chytrak píše:
Hm, tak viditelne blbe ctu. :? Precetl jsem nadpis jako Vztah s miminem sexu :D :lol: Tak tu vlezu, at zjistim co je to mimino sexu a ono nic ;) Co poradit nevim. Nejsem zastance never a paralelnich vztahu, takze ja osobne to v dlouholetem vztahu ukoncil rozchodem nicmene chapu, ze kazdy na to nema koule. Ale tak pri vasem vekovem rozdilu se to dalo predem cekat, takze vubec nic neobvykleho. ;)

taky jsem prvně četla mimino sexu. Tak jsem myslela, že je to mladý pár s mimčem a není čas na jisté aktivity :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 16:24

U nás je problém v kvantitě sexu kvůli jeho kvalitě. Protože sex stojí za houby, tak se bojím vůbec začít, i když muž chce. Pro mě radši nic v tu chvíli, než dvouminutovka, při které ani nestačím roztát.
Zpočátku jsem si myslela, že „ho zaučím“, protože jsem měla víc zkušeností a byla v sexu odvážnější, než on. Bohužel nestalo se. Je to vždy nudná rychlovka. Prý mu to jinak nejde, dlouho nevydrží. Ani bohužel u předehry.
Ale miluju ho a on mě. Pro mě je to někdy peklo, zatím se držím. Chtěla bych navštívit sex. kouče, ale ten je moc daleko, kolem nás jsou samí sexuologové, ale bojím se, že ti na to víc půjdou přes chemické prášky, než přes psychologickou cestu a já osobně na to chci jít pouze „hlavou“, ne nějakými oblbováky. Muž by prý i něco bral, kdyby bylo potřeba, ale já si myslím, že je to prostě odlišným sexuálním zaměřením a apatitem a tam žádné prášky nepomůžou. Asi absolvujem víc než stolikometrovou cestu k tomu kouči a nakonec ten nám stejně řekne, že prostě spolu nejsme sexuálně „kompatibilní“ :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3867
23.11.19 16:54

Jde to, kdyz to vyhovuje obema..my doma sex doma taky nejak nehrorime, nechce se nam, neni to zadna povinnost, ale intimita tam je, a to je podle me hlavni…mazleni, obeti, pohlazeni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 20:27

My budeme za chvíli zase „slavit“ dva měsíce bez sexu. brzdí ho buď lupenka, která mu sráží sebevědomí a já se můžu stavět na hlavu a říkat cokoli, ale nepomáhá to. vybiji mě snažit se pořád, aby se cítil líp. Navíc přibral. Někdy mi přijde, že je prostě líný, chce sebou placnout na gauč a jakepak pořád aktivity. Proč si za ženu vybral někoho, kdo by mohl denně? máme malý dítě a rodinu prostě neohrozím, to radši uschnu úplně. denně mě to trápí, jsem navíc atraktivní a ještě odrážet zájem ostatních…

• Citovat
  • Nahlásit
44
6.12.19 01:07

Já jen tiše závidím mít doma ženskou co by to chtěla…já sem doma odmítán a jen trpím a honím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 10:39
@cruser píše:
Já jen tiše závidím mít doma ženskou co by to chtěla…já sem doma odmítán a jen trpím a honím

Tak nehoň, dej se na vytrvalostní sport. 6× v týdnu 2 hodiny denně kolo nebo hodina běh/plavání, jóga/pilates, každý ráno studená sprcha, dostatek vitamínů pro podporu sportem namáhané imunity - to ti vyžene roupy z hlavy. Ale bacha, musíš fakt nevynechávat, „rozumná“ míra sportu libido zvyšuje. :mrgreen:

A jako bonus bude vysportovaná šlachovitá postava a železné zdraví. :pankac: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 10:41
@Anonymní píše:
Dotyky a intimita u nas jsou, vasnivym sexem to konci malokdy - 1× mesicne? Kdyz jsem byla tehotna, tak nebylo nic, asi se bal :think:. Ale uz od zacatku vztahu maximalne 3× do mesice. Nebyla jsem zvykla, pak mi to zaclo asi pripadat normalni. Paradoxne s predchozim partnerem byl sex i 5× tydne a jeste jsem mela milence :oops:. Ted nemam potrebu.

Nepíšeš o mně? 😁

• Citovat
  • Nahlásit
6.12.19 11:20
@Anonymní píše:

Já zase nechápu, čemu se tak divíte. Vybrala jste si zajištěného muže, který je sexuálně za zenitem. Pokud jste chtěla sex, měla jste si vybrat vrstevníka. Sice s holou pr..lí, ale plného sil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
6.12.19 17:00
@Anonymní píše:
Tak nehoň, dej se na vytrvalostní sport. 6× v týdnu 2 hodiny denně kolo nebo hodina běh/plavání, jóga/pilates, každý ráno studená sprcha, dostatek vitamínů pro podporu sportem namáhané imunity - to ti vyžene roupy z hlavy. Ale bacha, musíš fakt nevynechávat, „rozumná“ míra sportu libido zvyšuje. :mrgreen:A jako bonus bude vysportovaná šlachovitá postava a železné zdraví. :pankac: :dance:

Sportem sexapeal nevyběháš, ba naopak, ještě se zvětší… :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 17:27
@mdvorak píše:
Sportem sexapeal nevyběháš, ba naopak, ještě se zvětší… :kytka: :mavam:

Není pravda, pokud jsi ze 150 min cyklotréninku s průměrným tepem 150 tak utahanej, že u večeře máš co dělat, abys neusnul, tak fakt žádný choutky nehrozí. Podobnej zápřah 6× týdně a je vystaráno. Jakmile ovšem polevíš… :jazyk: :mavam:

(vlastní zkušenost)

• Citovat
  • Nahlásit
1236
6.12.19 17:30
@Anonymní píše:
Není pravda, pokud jsi ze 150 min cyklotréninku s průměrným tepem 150 tak utahanej, že u večeře máš co dělat, abys neusnul, tak fakt žádný choutky nehrozí. Podobnej zápřah 6× týdně a je vystaráno. Jakmile ovšem polevíš… :jazyk: :mavam:(vlastní zkušenost)

Takže máš na výběr: nepolevit anebo vyčerpáním umřít
No nic moc… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33980
6.12.19 17:32
@mdvorak píše:
Takže máš na výběr: nepolevit anebo vyčerpáním umřít
No nic moc… :cert:

Aspoň bude štíhlá.

• Citovat