Vztah s mladším mužem a děti

1017
15.5.18 09:49

Vztah s mladším mužem a děti

Ahoj holky
Moc prosím o rady… Po dlouhé době bych nakonec nemusela být sama s dětmi :)
Předem říkám že jsem vlastně ani nikoho nehledala, ale on si našel mě.
Začala jsem se scházet s mužem no spíš mladým klukem. Mě je skoro 30 jemu 21.
V hlavě to má hodně srovnané, je rozumný a ví moc dobře co chce. O dětech ví od prvního dne, ale teď začínáme plánovat první schůzku jeho a dětí a já vůbec nevím jak na to…
Holky myslíte si, že má vztah s mladším budoucnost? Seznámili by jste ho s dětma když víte že vás miluje a vy jeho? Na co si dát případě pozor? Moc děkuji za rady

Příspěvek upraven 15.05.18 v 10:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4569
15.5.18 09:56

Tak s anonymem se to nepovedlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29370
15.5.18 09:58

Řekla bych, že máte počkat pár let a bude to v pohodě… teď mi přijde ještě hodně mladý… ale tak v pětadvaceti už by to mohlo vyjít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
15.5.18 10:03

Mám kamaráda, který si v 18 našel tehdy 25letou slečnu s malými dětmi, je to už hodně let a dobrý. On byl vždy rozumnější, než ostatní v jeho věku a miloval děti, takže jim byl od začátku skvělým parťákem. Samozřejmě jeho rodina šílela a smířili se s tím až po letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
15.5.18 10:08

Asi bych k tomu měla dopsat že děti má rád a hodně. Má s nima i zkušenosti a vychovávali ho prarodiče takže je vychovaný jinak než ostatní mladý kluci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
15.5.18 10:10

Tak zkuste to a uvidíš, i když pokud by jemu bylo 31 a tobě 40, tak by to asi mělo větší šanci na úspěch…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
15.5.18 10:11
@martina1988 píše:
Ahoj holky
Moc prosím o rady… Po dlouhé době bych nakonec nemusela být sama s dětmi :)
Předem říkám že jsem vlastně ani nikoho nehledala, ale on si našel mě.
Začala jsem se scházet s mužem no spíš mladým klukem. Mě je skoro 30 jemu 21.
V hlavě to má hodně srovnané, je rozumný a ví moc dobře co chce. O dětech ví od prvního dne, ale teď začínáme plánovat první schůzku jeho a dětí a já vůbec nevím jak na to…
Holky myslíte si, že má vztah s mladším budoucnost? Seznámili by jste ho s dětma když víte že vás miluje a vy jeho? Na co si dát případě pozor? Moc děkuji za radyPříspěvek upraven 15.05.18 v 10:01

To není žádný obrovský věkov rozdíl, je dost chlapů, které touží po starší, rozumnější a klidně i s mrnětem. Do toho bych klidně šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
15.5.18 10:13

@lilith1 Já už naštěstí nemám přímo malé děti o to víc se bojím jak ho přijmou. Děti 8 a 11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1034
15.5.18 10:14

@martina1988 vyjít to může a samozřejmě nemusí. Ale to je tak se vším. Pokud by bylo vše, jak píšeš tak já bych do toho šla. Vždyť si ho hned nemusíš stěhovat domu. Seznami se, proběhne nějaký výlet, procházka, zmrzka, bazén a uvidíš, jestli jeho nadšení neopadá, jestli to tam je a bude to dobré. Já vám držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
15.5.18 10:19

@MaličkáD Já spíš přemýšlím nad tím jak ho představit dětem… nemáme v plánu se zatím k sobě stěhovat chceme společné víkendy, pak týden u mě týden u sebe a možná časem až bydlení…věřím mu, že to vážně myslí, zajímá se o děti když spolu mluvíme tak se na ně ptá…jen ten věk toho se bojím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.18 10:23

Asi bych byla hodně opatrná. V mém okolí tyto vztahy nedopadly nikdy dobře. V jednom se nový, shodou okolností také mladší partner před partnerkou tvářil jak dítě má rád a stará se, no ve skutečnosti o něm mluvil nehezky a ve stylu že " ho časem srovná"…

• Citovat
  • Nahlásit
64113
15.5.18 10:24

Asi nejvetsi problem bych mela ohledne dalsich deti. Chces je ty? predpokladala bych, ze mladej frajer bude chtit, ale ne hned. A pak je honit v mych ctyriceti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
15.5.18 10:27

@Lama Lama i o tom jsme už mluvili chtěl by jedno a to max v mých 35 což bych ještě zvládla.. on je právě strašně rozumný a vždy má argument proč mu mám dát šanci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
15.5.18 10:29
@Anonymní píše:
Asi bych byla hodně opatrná. V mém okolí tyto vztahy nedopadly nikdy dobře. V jednom se nový, shodou okolností také mladší partner před partnerkou tvářil jak dítě má rád a stará se, no ve skutečnosti o něm mluvil nehezky a ve stylu že " ho časem srovná"…

Tak tohodle se zrovna nebojím. On děti má vážně rád i pro ně pořádá aktivity ve svém osobním volnu jako hasič

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
15.5.18 10:34
@martina1988 píše:
@lilith1 Já už naštěstí nemám přímo malé děti o to víc se bojím jak ho přijmou. Děti 8 a 11

No v tomto případě je lepší, když jsou děti menší snáze si zvyknou, ale uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama