Vztah s mužem, který mě nepřitahuje.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 13:10

Vztah s mužem, který mě nepřitahuje.

Ahoj, dostala jsem se do situace, kdy nevím jak se rozhodnout a chápu, že mi zde asi neporadite, ale i tak mi pomůže názor ostatních (spíše teda žen)
S bývalým mužem jsme spolu byli 8 let. Máme společnou dceru. Náš vztah se rozpadl z důvodu, že bývalý si rozjel svou firmu a pro vztah se stal absolutně nepoužitelný a přestal fungovat. Hned co přišel z práce šel spát a nebo seděl s mobilem a dcery si ani nevšiml. Začal říkat, že chce mít klid a nechce ať mu pořád někdo stojí za zadkem. Když bylo třeba něco udělat taky nefungoval. Raději se sebral a šel za kamarádem na kávu a já teda byla sama úplně na vše. Argumentoval tím, že vydělává velké peníze a nemám si na co stěžovat. Zas na druhou stranu mě ale fyzicky opravdu přitahoval a byl to přímo můj typ -vysoky, snědý, hnědooký.
Teď jsem 2 roky sama a začal o mě mít zájem jeden muž z práce. Pracuji jako zdravotní sestřička on k nám nastoupil asi rok zpět jako jako doktor. Začal se teda o mě snažit, začal mi nosit kávu, růže. Věkově o rok starší než já. Párkrát jsem si s ním vyšla na oběd, nebo na večeři, protože jsem si myslela, že bych mu mohla dát šanci. (Ale nikdy jsme spolu nic neměli) má stejné zájmy jako já- například hory, ale společného toho máme více. Zkrátka by to byl ideální muž pro mě, ale nepřitahuje mě fyzicky. Je menší než já (asi o 10cm),světlý blonďák s větší nadváhou a to je u mě ten problém. Zkrátka nevím, jak se přenést přes to, že se mi nelíbí? Povahově mi opravdu sedl.
Je tady nějaká žena, která má doma může, který ji nepřitahuje vzhledově? Nechci znít nějak povrchně, nebo namyšleně (chápu že to tak může vyznít) ale tento muž mě začal častěji než předtím zvát na kávu, oběd, na výlet atd a nechci mu dávat zbytečnou naději, abych pak zjistila, že to z mé strany nepůjde?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.1.22 13:20

Můj partner taky není úplně dle mých představ, v obličeji se mi tedy libi a přitahuje mě celkove, šikovnosti, inteligenci, chováním ke mně… Ale má trochu nadváhu a není sportovní typ, jako jsem třeba já. Takze na fotce by mě nezaujal, ale osobně si mě získal. Začali jsme spolu asi po 10 měsících, kdy jsme kolem sebe chodili. Kdyby mě ten vzhled moc odpuzoval, tak si určitě nic nezacinam. Ale jsme spolu aktuálně 10 let a zatím jsem ráda, že jsem tomu dala sanci :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
25937
20.1.22 13:24

Pokud chceš spolubydlícího, se kterým občas vyjedeš na výlet a šábnete se o nájem, sháněj spolubydlícího.
Jít do vztahu, kde není žádný romantický pouto, proč? Nezvládáš finančně? Bojíš se být sama? Máš v plánu mu lhát, že ho miluješ, přemáhat se v posteli, proč? Buď k němu upřímná. Můžete být kamarádi, občas spolu třeba i na ty hory nebo do kina vyrazit, ale netrap vás oba, jeho planou nadějí, sebe pocitem závazku k někomu, koho nemiluješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
20.1.22 13:30

Podle mě takový vztah fungovat nemůže. Říká se, že na vzhledu nezáleží, ale podle mě je to bobost. Mělo by to být JEN na vzhledu nezáleží. Vztah kde není fyzická přitažlivost, žádné chemie to je za mě kamarádství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6474
20.1.22 13:32
@Anonymní píše:
Ahoj, dostala jsem se do situace, kdy nevím jak se rozhodnout a chápu, že mi zde asi neporadite, ale i tak mi pomůže názor ostatních (spíše teda žen)
S bývalým mužem jsme spolu byli 8 let. Máme společnou dceru. Náš vztah se rozpadl z důvodu, že bývalý si rozjel svou firmu a pro vztah se stal absolutně nepoužitelný a přestal fungovat. Hned co přišel z práce šel spát a nebo seděl s mobilem a dcery si ani nevšiml. Začal říkat, že chce mít klid a nechce ať mu pořád někdo stojí za zadkem. Když bylo třeba něco udělat taky nefungoval. Raději se sebral a šel za kamarádem na kávu a já teda byla sama úplně na vše. Argumentoval tím, že vydělává velké peníze a nemám si na co stěžovat. Zas na druhou stranu mě ale fyzicky opravdu přitahoval a byl to přímo můj typ -vysoky, snědý, hnědooký.
Teď jsem 2 roky sama a začal o mě mít zájem jeden muž z práce. Pracuji jako zdravotní sestřička on k nám nastoupil asi rok zpět jako jako doktor. Začal se teda o mě snažit, začal mi nosit kávu, růže. Věkově o rok starší než já. Párkrát jsem si s ním vyšla na oběd, nebo na večeři, protože jsem si myslela, že bych mu mohla dát šanci. (Ale nikdy jsme spolu nic neměli) má stejné zájmy jako já- například hory, ale společného toho máme více. Zkrátka by to byl ideální muž pro mě, ale nepřitahuje mě fyzicky. Je menší než já (asi o 10cm),světlý blonďák s větší nadváhou a to je u mě ten problém. Zkrátka nevím, jak se přenést přes to, že se mi nelíbí? Povahově mi opravdu sedl.
Je tady nějaká žena, která má doma může, který ji nepřitahuje vzhledově? Nechci znít nějak povrchně, nebo namyšleně (chápu že to tak může vyznít) ale tento muž mě začal častěji než předtím zvát na kávu, oběd, na výlet atd a nechci mu dávat zbytečnou naději, abych pak zjistila, že to z mé strany nepůjde?

Za me ne, ja bych nedala intimo, doteky kdyz se mi chlap nelibi..rekla bych mu to na rovinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
20.1.22 13:33

Mám téměř stejnou zkušenost jako anonymní. Na fotce by mě můj manžel nezaujal. Je úplně jiný typ než jsem si “vysnila”. Žádný sportovec, mírná nadváha, menší než já. Přizpůsobili jsme se ale jeden druhému, vycházíme si vstříc. Sem tam si zajdeme zasportovat, sem tam si zase třeba zahrajeme na PC jak si přeje manžel. Můžu s naprosto čistým svědomím říct že mě opravdu přitahuje jak v obličeji tak postavově. Záleží taky jak si sednete, záleží jak vám to bude fungovat i z hlediska sexu, to je podle mě taky hodně důležité. Rozhodnutí je jen na tobě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 13:33

U nás to bylo jako přes kopírák. i s profesí :-) máme 2 děti. a jsem spokojená. vzhled není vše, sex. partnery jsem měla super a občas vzpomínám. zase ale neměli jiné vlastnosti, na které mě utáhl dnes již manžel. málokdy je něco napr0sto ideální. pokud se ti líbí povahově, myslím že časem dojde i na ten sex a uvidíš ho jinýma očima. ale musíš na to mít i povahu a prostě to tak brát. vědět, proč s ním jsi. bývalý muž byl dle tvých slov krásný a taky to nebyla záruka ničeho :-) za mě- jdi do toho!

• Citovat
  • Nahlásit
20.1.22 13:34

Bez chemie vztah prostě nefunguje.

Ztrácíš čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4310
20.1.22 13:46

Nechápu, proč se nutit do vztahu, když se mi někdo nelíbí 8o Sedl Ti povahově, to jest můžeš s ním trávit čas, jenže on v tom bude vidět víc a víc se snažit a tím víc Tě od sebe bude odpuzovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24041
20.1.22 13:49

Kdysi jsem měla přítele, který mě vůbec nepřitahoval a nešlo to. Za krátko se mi úplně zhnusil. Bez té chemie je to strašně těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
20.1.22 13:52
@Anonymní píše:

A on sám je na tom jak, rozvedený, má děti, kolik? Ví o Tobě víc něco bližšího?
Moc se mi nezdá, že by svobodný bezdětný doktor musel usilovat o rozvedenou zdravotní sestru s dítětem, jejíž bývalý je úplně jiný fyzický typ než on sám.
Chci tím říct, jestli by opravdu vůbec stál o vztah, pokud může odhadnout, že asi Tvůj typ nebude, a že bys byla jediná žena v okolí, se mi nezdá pravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
20.1.22 13:52

Přítel se mi na první pohled nelíbil, ale tím, jak jsem ho poznával, začal se líbit. Ale to bylo v průběhu cca čvrt roku. Jestli je to dýl a nic, tak to už podle mě nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18915
20.1.22 14:08

Jestli tě nevzrušuje (to není líbí-nelíbí), tak to nemá cenu. Ale je potřeba to vyzkoušet, aspoň nějaké to líbání :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
20.1.22 14:21

No já bych tomu šanci dala, můj manžel taktéž vůbec nebyl můj typ, ani trochu a ani když mi nadbíhal skoro rok/v práci/,neměla sem zájem. No ale nakonec sme se dali dohromady, máme hodně společného, zájmy, pohled na život…jsme spolu 23 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2579
20.1.22 14:26

Tak snad se nemusis ‘rozhodnout’ jestli to bude vztah nebo ne. Rekni mu, ze na to chces jit pomalu a zatim byt jen kamaradka. Muzete spolu zajit na vylet nebo nekam jako kamaradi, a bud se to casem vyvine, okouzli te nejak ze na vzhled ‘zapomenes’ a zacne te pritahovat, nebo ne. Jako pokud se ti nelibi natolik ze treba z predstavy pusy natoz libani (a vic) je ti spatne tak samozrejme bych to utla hned ale pokud je ti sympaticky a rozumite si tak to zkus. Ono je nelibi a nelibi. Nelibi jako ze te odpuzuje a nebo ze zkratka se ti vzdy libili tmavovlasi ale ted si rozumis s blondakem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat