Vztah s nezkušeným mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1429 příspěvků 31.12.16 09:50
Vztah s nezkušeným mužem

Ahojky, holky. Jsem v pěkném průšvihu, protože jsem se zamilovala. Ale je to velmi citlivé téma, ale potřebuji se svěřit. Je mi 34let a jsem svobodná matka dvou dětí. Bez muže jsem už dobrých pět let. Momentálně pracuji jako pokládní v jednom supermarketu. Nejsem kdovíjak hezká, mám i mírnou nadváhu. Proto mě příjemně překvapilo, když se o mně začal zajímat jeden sympatický muž. Pracuje v obchodě jako ostraha a je moc prima. Začali jsme spolu chodit do kaváren a na procházky do přírody nebo jentak po městě. Je to velmi laskavý muž. Táhne mu na 40.Kámen úrazu je v tom, že i když jsme měli asi desátou schůzku, tak se k ničemu neměl. Tak rozhodně bych s ním chtěla mít sex, zvlážtě tak po dlouhé době jsem natěšená a nedočkavá. Ale on se mi svěřil, že nemá žadné sexuální zkušenosti…Abych dala zpátečku, na to už je pozdě, jsem do něj už beznadějně zamilovaná a jiného už nechci. Dá se tahle situace nějak změnit? Je to mimořádně plachý a stydlivý muž. Děkuji za všechny dobře míněné rady. Stýská se mi, on se mi začal výhýbat, protože se bojí, že na něj začnu tlačit, aby začal být aktivní. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Jitus.Slavickova
Závislačka 4853 příspěvků 31.12.16 09:56

@Božislava Ahojky,v prvni rade se prestante podcenovat, vsadim se ze jste moc mila a hezka zenska, ja teda jsem mladsi a mam manzela ale chapu to, jestli ho mate vazne rada, urcite na nej netlacit, rict mu ze ho chapete a ze se dal budete schazet, poznavat a casem s toho neco vyplyne, urcite se to zlepsi :) jste dospeli a pokud se mate radi, vse prijde, snad neni kam spechat, treba vazne v mladsim veku mel na zeny smulu..drzim paleckyy :srdce:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 31.12.16 09:56

Tak ho prostě sprostě sveď a nekecej tady o tom na netu :lol: :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 40021 příspěvků 31.12.16 09:58

@Božislava tak divné to trochu je že ještě neměl žádnou známost :?. ale promluv si s nim a netlač na něj. jak dlouho se znáte? Je fakt že si neumim představit panice ve 40 letech :roll:,ale tím že neví jaké to je ani se extra do sexu nehrne :lol: ;) ale pamatuji si to za sebe, že jsme spolu dlouho jen chodili, ani jeden jsme nevěděli jaké to je takže nás nic neutilo něco uspěchávat :lol: a manžel říká že to bylo super období :palec:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 10:04

Ty a není to nějaký podivín? Většinou dělají ostrahu muži, kteří mají nějaké zdravotní nebo i psychické problémy, paradoxně… :think:

Venetia
Hvězda diskuse 36713 příspěvků 31.12.16 10:05
@Markéta80 píše:
@Božislava tak divné to trochu je že ještě neměl žádnou známost :?. ale promluv si s nim a netlač na něj. jak dlouho se znáte? Je fakt že si neumim představit panice ve 40 letech :roll:,ale tím že neví jaké to je ani se extra do sexu nehrne :lol: ;) ale pamatuji si to za sebe, že jsme spolu dlouho jen chodili, ani jeden jsme nevěděli jaké to je takže nás nic neutilo něco uspěchávat :lol: a manžel říká že to bylo super období :palec:

jenže v 17 a ve čtyřiceti je značný rozdíl

Venetia
Hvězda diskuse 36713 příspěvků 31.12.16 10:06
@Doe_Jane píše:
Ty a není to nějaký podivín? Většinou dělají ostrahu muži, kteří mají nějaké zdravotní nebo i psychické problémy, paradoxně… :think:

nebo finanční…nemůžou sehnat jinou práci

Markéta80
Hvězda diskuse 40021 příspěvků 31.12.16 10:07

@Venetia to určitě, jako divné to je že ve 40 ještě žádná zkušenost :roll:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 10:10
@Venetia píše:
nebo finanční…nemůžou sehnat jinou práci

to mi přijde ještě divnější teda… oni berou tak málo peněz, to by každý normální zdravý chlap dělal kdekoliv jinde…

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 31.12.16 10:12

:mrgreen: úplně jak můj manžel. Jak už tu padlo, prostě ho sveď. Dejte si prochajdu, pak doma svařák a film, k tomu se na tom gauči zamuchlejte pod deku a ono to pomalu půjde. Hodně štěstí :palec:

Venetia
Hvězda diskuse 36713 příspěvků 31.12.16 10:23
@Doe_Jane píše:
to mi přijde ještě divnější teda… oni berou tak málo peněz, to by každý normální zdravý chlap dělal kdekoliv jinde…

mám takovou zkušenost, že tohle dělají ti, co nemůžou sehnat nic jiného

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 10:26
@Venetia píše:
mám takovou zkušenost, že tohle dělají ti, co nemůžou sehnat nic jiného

ale proč nemůžou sehnat? už jen to, že nějaký chlap dělá práci za tak hrozné peníze mi přijde že toho nemá moc v hlavě a to nemyslím vzdělání… však i ta prodavačka má víc peněz :mrgreen:

Venetia
Hvězda diskuse 36713 příspěvků 31.12.16 10:30
@Doe_Jane píše:
ale proč nemůžou sehnat? už jen to, že nějaký chlap dělá práci za tak hrozné peníze mi přijde že toho nemá moc v hlavě a to nemyslím vzdělání… však i ta prodavačka má víc peněz :mrgreen:

tak nějak to bude… co já vím, tak jeden byl bývalý horník, co přesídlil do Prahy, jeden měl zdravotní problémy, další byl bývalý hasič..ten byl teda vyjímka a peníze měl, další byl trestaný a někdo ho tam protlačil

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 10:34
@Venetia píše:
tak nějak to bude… co já vím, tak jeden byl bývalý horník, co přesídlil do Prahy, jeden měl zdravotní problémy, další byl bývalý hasič..ten byl teda vyjímka a peníze měl, další byl trestaný a někdo ho tam protlačil

jak jsem byla na brigádě v obchodním centru nebo v hypermarketu tak co tam byla ostraha tak buď měli teda důchod ze zdravotních důvodů, nebo měli ty psychické problémy a jinde by je nezaměstnali nebo teda bývalí trestanci, bývalí feťáci apod. prostě ti, kteří by jinde nedostali práci… a oni fakt brali úplně směšnou částku

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 31.12.16 10:40

A to, že pracuje jako ostraha, dělá z něj člověka horší hodnoty než jste vy? Zakladatelce je s ním dobře a nejdůležitější je být slušným a laskavým člověkem. Koukám, že tady se zesměšňuje naprosto vše.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >