Vztah o 7 let starší ženou 17let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fanda1803
Nováček 3 příspěvky 13.09.18 08:12
Vztah s o 7 let starší ženou 17let

Čau je mi 17 let a jsem šíleně zamilovaný do 24 leté ženy přítele nemá a ví že ji miluju navíc jsem panic a taky jsem ji to řekl nikdy neměla mladšího přítele jako jsem já a ani panice. Dost jí to přitahuje ale sex se mnou chce mít až mi bude 18 což bude v březnu hrozně se těšim ale zároveň se bojim abych neco nepokazil nebo tak. Co si o tom myslíte? Mám u ní šanci nebo si se mnou hraje?

Reakce:
PHV
Kecalka 381 příspěvků 13.09.18 08:17

:zed: :zed: :zed: myslela jsem, že už škola začala :roll:

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 13.09.18 08:19

Milé bravíčko… já teda nevím ale přijdeš mi ještě jako děcko. Ono záleží jak vyspělá je slečna v 24.

Kriss Tina
Kelišová 5943 příspěvků 13.09.18 08:24

Záleží na dotyčné, mě je taky 24, mám dítě a rodinu a nedovedu si představit že bych si vybírala partnera někde na střední :mrgreen:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 13.09.18 08:24

Sex je legalni od 15ti ne? :think: takovejch lasek jeste bude ;)

stinga
Závislačka 4388 příspěvků 3 inzeráty 13.09.18 08:31
@ludmilaadamkova píše:
Milé bravíčko… já teda nevím ale přijdeš mi ještě jako děcko. Ono záleží jak vyspělá je slečna v 24.

však v 17 je člověk dítětem i podle zákona :mrgreen: i skutečně :mrgreen:

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 13.09.18 08:33
@stinga píše:
však v 17 je člověk dítětem i podle zákona :mrgreen: i skutečně :mrgreen:

To je vlastně fakt.. ale sexovat už může, jen mu v hospě nenalejou :)

Uiii
Povídálka 48 příspěvků 13.09.18 08:36

Jestli máš u ní šanci, to nikdo vědět nemůže, kromě ní. Na druhou stranu, proč ne..? Mně je 22 (za měsíc) příteli 19. Neměnila bych ho, má trochu jiné myšlení, než jeho vrstevníci. Když to bude klapat i u vás, tak nevím, proč by to měl být problém. Věk v tomhle případě není třeba brát tolik v potaz. ;)

Fanda1803
Nováček 3 příspěvky 13.09.18 08:48

@ludmilaadamkova myslí si prave ze jsem dost vyspělej že jinak by o mě ani nezavadila akorát me štve ze rika ze se cítí jako pedofil když jse se mnou

pikola
Neúnavná pisatelka 19428 příspěvků 13.09.18 09:01

Není lepší si najít normální holku, než čekat na příslib do března?

Fanda1803
Nováček 3 příspěvky 13.09.18 09:16

@pikola žádná jiná mi nikdy ani neřekla že mě má ráda každá se mnou byla jen z lítosti protože jsem moc holek neměl a po roce a pul co jsem do ni zamilovanej se mi nechce prestat čekat a jít hledat jinam

pikola
Neúnavná pisatelka 19428 příspěvků 13.09.18 09:31

Kdyby s tebou něco chtěla mít, tak už to dávno proběhlo a nemusíte čekat až ti bude 18

DevilLady
Stálice 100 příspěvků 25.10.18 22:39

Celé je to takové zvláštní :think: samozřejmě, nikoho neodsuzuji i když sama mám o 10 let staršího muže ;)
Ovšem kdyby to u vás mělo fungovat tak už by to tak bylo. Už jen to že se tu na to musíš ptát dává tušit že to nebude úplně ono. Radila bych ti hledat jinde :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >