Vztah s partnerem po porodu

Anonymní
23.1.20 18:57

Vztah s partnerem po porodu

Zdravím maminky,
jsem zkoro tři týdny po porodu ale místo společných radovánek s partnerem z našeho miminka mám spíš pocit že se mi vztah pomalinku rozpadá. S partnerem jsme spolu 4 roky, miminko bylo plánované, do té doby bylo vše v pohodě, když jsem otěhotněla tak také ale jakmile na mě těhotenství bylo víc vidět (strie a kila na víc) pociťovala jsem od partnera odtažitost… Sex semnou nechtěl mít od osmého měsíce těhotenství… A teď se mu též hnusim, kolikrát mu to i ujede a řekne mi nějakou tu narážku na popraskané břicho nebo na to že už nemám postavu jako dřív. Dokonce i furt někam odchází a nebo předemnou schovává telefon což dříve nedělal. K miminku se chová úžasně ale mě má jen na péči o dítě, uklízení a vaření. Má někdo podobné zkušenosti? Jak jste to řešili?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12028
23.1.20 19:00

Zkusila bych se dat do formy, ale ne kvuli tomu hulvatovi, ale kvuli sobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
23.1.20 19:02

Bože, některé chlapi postavit ke zdi a odstřelit fakt :cert: :pocitac:
Vím, že tohle zrovna asi číst nechceš, ale je mi tě líto.., vybrala sis špatně. Podpora od chlapa jak má být. :roll: Byl u porodu, že si dovolí tyhle kecy po tak krátké době? :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
23.1.20 19:04

Fakt nechapu chlapy proc se takto chovaji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
23.1.20 19:06

Idiot. Až odnosi a porodi dítě, tak může přijít a mít nějaký řeči. No schovávani telefonu není moc dobrý znamení. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 19:09

@Šarlota4 Tak je necelé tři týdny po porodu, to se sebou snad ještě ani nemůže nic dělat. Se striem neudělá už vůbec nic :nevim:
Zakladatelko, řekni mu jak se cítíš, jak tě jeho narážky mrzí. Chlapi jsou občas blbci a nedochází jim, jak pro ně,,nevinna' narážka, může působit na partnerku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12028
23.1.20 19:16
@Zástavanda píše:
@Šarlota4 Tak je necelé tři týdny po porodu, to se sebou snad ještě ani nemůže nic dělat. Se striem neudělá už vůbec nic :nevim:
Zakladatelko, řekni mu jak se cítíš, jak tě jeho narážky mrzí. Chlapi jsou občas blbci a nedochází jim, jak pro ně,,nevinna' narážka, může působit na partnerku.

Vsak ja to myslela do budoucna. Strie poblednou a nekde lze jit na laserove osetreni. Pravda nepomuze vzdy. Ale vybledne strie na zpevnenem tele si myslim neni zadnej giga prusvih

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 19:18

@Šarlota4 jasne, jen mi ta rada momentálně přijde trošku mimo mísu :D zakladatelka třeba je štíhlá jen se jí stahuje ještě děloha, kdo ví :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
23.1.20 19:19

"Dokonce i furt někam odchází a nebo přede mnou schovává telefon což dříve nedělal. "
Sakra, sakra :,( bohužel, tak to je dost jasný, ne? Znám jen jeden důvod, proč by tohle mohl mužský dělat. Někteří jen otáčejí mobil obrazovkou dolů a myslí si, že to je nenápadné.. tak není.

„K miminku se chová úžasně ale mě má jen na péči o dítě, uklízení a vaření. "
Bohužel, být úžasný táta a partner jsou 2 naprosto rozdílné věci. Miminko je jeho, Ty jsi "nahraditelná“. Asi bych na sobě zapracovala, abych byla nenahraditelná, ale hlavně pro svůj dobrý pocit, sebevědomí a možnou budoucnost s někým, kdo Tě bude milovat. Zaslouží si to každá z nás…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 19:24
@Anonymní píše:
Zdravím maminky,
jsem zkoro tři týdny po porodu ale místo společných radovánek s partnerem z našeho miminka mám spíš pocit že se mi vztah pomalinku rozpadá. S partnerem jsme spolu 4 roky, miminko bylo plánované, do té doby bylo vše v pohodě, když jsem otěhotněla tak také ale jakmile na mě těhotenství bylo víc vidět (strie a kila na víc) pociťovala jsem od partnera odtažitost… Sex semnou nechtěl mít od osmého měsíce těhotenství… A teď se mu též hnusim, kolikrát mu to i ujede a řekne mi nějakou tu narážku na popraskané břicho nebo na to že už nemám postavu jako dřív. Dokonce i furt někam odchází a nebo předemnou schovává telefon což dříve nedělal. K miminku se chová úžasně ale mě má jen na péči o dítě, uklízení a vaření. Má někdo podobné zkušenosti? Jak jste to řešili?

Jak ja ti rozumim, no a popravde se obavam taky toho sameho :,(
Cekame miminko jsem v 7 mesici od 5 mesice semnou partner nespi :nevim: a ma narazky ze jsem pribrala a kdyz mam svoje chute na sladke tak ma narazky misim se schovavat. Nespime spolu zatim jsem pribrala 15 kilo ale vim ze po porodu zhubnu, strie zatim nemam poctive mazu. Aby me po porodu nebral jen jako matku jejiho ditete a sluzku v domacnosti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
948
23.1.20 19:27
@Anonymní píše:
Jak ja ti rozumim, no a popravde se obavam taky toho sameho :,(
Cekame miminko jsem v 7 mesici od 5 mesice semnou partner nespi :nevim: a ma narazky ze jsem pribrala a kdyz mam svoje chute na sladke tak ma narazky misim se schovavat. Nespime spolu zatim jsem pribrala 15 kilo ale vim ze po porodu zhubnu, strie zatim nemam poctive mazu. Aby me po porodu nebral jen jako matku jejiho ditete a sluzku v domacnosti :nevim:

boze jak muzes byt s takovym chlapem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
23.1.20 19:32
@B4RC3LON4 píše:
boze jak muzes byt s takovym chlapem?

To je tedy otázka… :nevim: A tvoje rada je? Že se měla s otcem svého dítěte ihned rozejít? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
23.1.20 19:37
@JancaS84 píše:
Idiot. Až odnosi a porodi dítě, tak může přijít a mít nějaký řeči. No schovávani telefonu není moc dobrý znamení. :,(

Ja vždycky když mi během tehu nebo kojiciho období manžel měl tendenci v čemkoliv nerozumět jen rikala: az budes tehotnej/porodis /budes kojit, tak to všechno pochopíš. :grin:
No a chlap od zakladatelky :woman_shrugging: :woman_facepalming:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2885
23.1.20 19:44
@Anonymní píše:
Dokonce i furt někam odchází a nebo předemnou schovává telefon což dříve nedělal.

Pro nektere je to uz 100% nevera a rozpad vztahu. Ja myslim, ze si ho jen chce vklidu a sam vyhonit, jelikoz ma nedostatek sexu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
23.1.20 19:47
@Cenarius píše:
Pro nektere je to uz 100% nevera a rozpad vztahu. Ja myslim, ze si ho jen chce vklidu a sam vyhonit, jelikoz ma nedostatek sexu. :palec:

Neříkám 100%, ale když něco nějak vypadá, obvykle to také tak bývá… obvykle. A schovává před ní telefon? To jako má co společného s ho..ním??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama