Vztah s "podivným" mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 00:43
Vztah s "podivným" mužem

Dobrý pozdní večer. Prosím zanechat anonym, chodí sem bývalá příbuzná a nemusí vědět o mně nové věci.
Jsem rozvedená, je mi už relativně dost roků, přesně 48.
Na seznamce jsem se seznámila s mužem, který mi hned řekl, že měl celý život smůlu na ženy a proto ani nemá děti a nebyl nikdy ženatý. Jemu je už taky dost, jsme vrstevníci. Vzala jsem to jako fakt, je mi tak nějak jedno, co bylo nebo nebylo přede mnou, důležité je pro mě, že má vyřešenou minulost a to říkal, že má.
Před třemi dny jsme měli druhou schůzku, první před týdnem, na první schůzce se na mě usmíval, byl moc milý, na druhé schůzce už to bylo o něco horší. K mému úžasu začal s tím, že je škoda, že nejsem mladší :roll:, věděl, že jsme stejně staří ze seznamky, dokonce jsme si o tom několikrát psali, že jsme vlastně vrstevníci a přišlo mi, že v tom nevidí sebemenší problém, vždyť taky už není žádný mladík. :think:
Poté začal s tím, že bych mohla mít o něco kratší vlasy, že nechápe, proč všichni jeho kamarádi preferují u žen delší a že by mi kratší střih i prospěl a to dokonce i třeba o jeden odstín tmavší vlasy. :roll:
Na to jsem mu řekla, že o tom sice pouvažovat mohu, ale že jsem takto spokojená a nehodlám nic měnit.
Poté jsme se rozloučili, od naší schůzky už na seznamku nechodí, to tam byl dříve často jako já, profil si sice nesmazal, ale aktivní nebyl, ale píše textové zprávy na mobil, včera i dnes mi volal a byl opět velmi milý tak, jako na první schůzce. Bavili jsme se tak nějak všeobecně a o tom, že se opět 27.12. uvidíme tentokrát chce, abych přišla k němu domů :think:.
Na té první schůzce mi ještě řekl, že jednou bude platit občerstvení na schůzce on, poté já, nemám s tím problém, jen mi tohle nikdy žádný muž neřekl, ale dobře tedy.
Ještě na té druhé schůzce z něj vypadlo, že bychom to spolu mohli zkusit, že měl vždy blondýny a to mu nic neříká a že se mu jako žena líbím. Na to jsem mu řekl, že uvidíme, jak se to bude vyvíjet, že na nic nespěchám i kvůli synovi, kterého mám ve své péči a teprve začal chodit na střední školu.
Dnes u mě byla na kus řeči kamarádka, které jsem se tak ještě v šoku vypovídala a řekla jí jméno toho chlapa, ona hned dodala příjmení, já jen trochu udiveně přikývla a ona řekla, že ho zná, že je to známá firma a že její dávnou známou takto terorizoval před patnácti lety a že kdyby nevěděla, o co jde, že by si myslela, že si dělám legraci.
Kamarádka říká, že tento vztah nemá perspektivu a že to mám utnout, já to tak také cítím, ale zase to nechci úplně minimálně zatím pustit k vodě. Máte na to nějaký názor?
Omlouvám se za román, ale musela jsem ty souvislosti trochu popsat, aby to dávalo smysl a děkuji všem, kteří přečetli do konce..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

saadet
Extra třída :D 11805 příspěvků 26.12.17 00:49

Kamaradka ma pravdu (bez ohledu na to ze ho “zna”). Jeho chodvani neni normalni a mela bych strach. Jestli je schopen se takto odkopat uz na prvni! schuzce pak si neumim predstavit co udela po mesici/roce…ja bych to urcite stopla hned a neztracela cas s magorem. :kytka:

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 26.12.17 00:51

Zbav se ho. Uff. Nedivím se, že nemá ženskou. Tohle mi říct chlap na druhé schůzce, tak skončí s kafem na hlavě a monoklem :mrgreen:

Uživatel je onlinemarg
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 26.12.17 00:51

8o tak to bych opravdu utla. Na zaklade te kamaradciny recenze. To by mi stacilo. Samo o sobe je divne, ze nemel zenu a deti, ono samozrejme - osudy jsou ruzne a muze se stat, ale indicii, ze je opravdu minimalne divny, je az az.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 26.12.17 01:05

Chlap který tě chce hned (na můj vkus manipulativně) měnit a ještě hned v začátku by na mne působil odstrašujícně. Rozhodně bych k němu nešla a ani bych neměa chuť se mu ozývat.
Zní mi to tak nějak psychopaticky. Buď štíhlá, nakrátko ostříhaná, mladší, plať tak a tak. To je jak kdyby měl kdysi nějakou ženu a její představu nedokázal vypustit z hlavy a (každou) další se do toho snažil „narvat“.

KristynaTita
Kecalka 378 příspěvků 26.12.17 01:18
@Anonymní píše:
Dobrý pozdní večer. Prosím zanechat anonym, chodí sem bývalá příbuzná a nemusí vědět o mně nové věci.
Na seznamce jsem se seznámila s mužem, který mi hned řekl, že měl celý život smůlu na ženy a proto ani nemá děti a nebyl nikdy ženatý. Jemu je už taky dost, jsme vrstevníci. Vzala jsem to jako fakt, je mi tak nějak jedno, co bylo nebo nebylo přede mnou, důležité je pro mě, že má vyřešenou minulost a to říkal, že má.
Před třemi dny jsme měli druhou schůzku, první před týdnem, na první schůzce se na mě usmíval, byl moc milý, na druhé schůzce už to bylo o něco horší. K mému úžasu začal s tím, že je škoda, že nejsem mladší :roll:, věděl, že jsme stejně staří ze seznamky, dokonce jsme si o tom několikrát psali, že jsme vlastně vrstevníci a přišlo mi, že v tom nevidí sebemenší problém, vždyť taky už není žádný mladík. :think:
Poté začal s tím, že bych mohla mít o něco kratší vlasy, že nechápe, proč všichni jeho kamarádi preferují u žen delší a že by mi kratší střih i prospěl a to dokonce i třeba o jeden odstín tmavší vlasy. :roll:
Na to jsem mu řekla, že o tom sice pouvažovat mohu, ale že jsem takto spokojená a nehodlám nic měnit.
Poté jsme se rozloučili, od naší schůzky už na seznamku nechodí, to tam byl dříve často jako já, profil si sice nesmazal, ale aktivní nebyl, ale píše textové zprávy na mobil, včera i dnes mi volal a byl opět velmi milý tak, jako na první schůzce. Bavili jsme se tak nějak všeobecně a o tom, že se opět 27.12. uvidíme tentokrát chce, abych přišla k němu domů :think:.
Na té první schůzce mi ještě řekl, že jednou bude platit občerstvení na schůzce on, poté já, nemám s tím problém, jen mi tohle nikdy žádný muž neřekl, ale dobře tedy.
Ještě na té druhé schůzce z něj vypadlo, že bychom to spolu mohli zkusit, že měl vždy blondýny a to mu nic neříká a že se mu jako žena líbím. Na to jsem mu řekl, že uvidíme, jak se to bude vyvíjet, že na nic nespěchám i kvůli synovi, kterého mám ve své péči a teprve začal chodit na střední školu.
Dnes u mě byla na kus řeči kamarádka, které jsem se tak ještě v šoku vypovídala a řekla jí jméno toho chlapa, ona hned dodala příjmení, já jen trochu udiveně přikývla a ona řekla, že ho zná, že je to známá firma a že její dávnou známou takto terorizoval před patnácti lety a že kdyby nevěděla, o co jde, že by si myslela, že si dělám legraci.
Kamarádka říká, že tento vztah nemá perspektivu a že to mám utnout, já to tak také cítím, ale zase to nechci úplně minimálně zatím pustit k vodě. Máte na to nějaký názor?
Omlouvám se za román, ale musela jsem ty souvislosti trochu popsat, aby to dávalo smysl a děkuji všem, kteří přečetli do konce..

Utikej od nej. Tohle nebude nic dobreho

g.sandova
Závislačka 3541 příspěvků 26.12.17 01:20

Tak to je fakt závadný celý. To bude čím dál horší.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 26.12.17 01:51
@Anonymní píše:

poslechni majáček v hlavě poslechni kamarádku.. pro jedno kvítí…

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 26.12.17 02:17

Nechce tebe, chce nějakou svojí představu, do které ty očividně nezapadáš. Pryč. Pocit, že pro chlapa nejsi dost dobrá, i kdyby ses rozkrájela, v životě fakt není potřeba.
Jo a proboha, do jeho bytu fakt nelez.

Malina7
Závislačka 2608 příspěvků 26.12.17 03:11

Nedivím se že neměl ženu, mmch myslím že vztahy měl, ale již první dvě schůzky Ti musely ukázat, proč je sám a nikdo s ním není. Mmch i ten systém v placení na schůzkách co navrhl by mě odradil ( buran). Už bych se neozývala. Tohle hodně smrdí. Já na seznamky nevěřím, je to hodně virtuální svět a realita je většinou jiná. Choď mezi lidi a věř že se,,on,, v Tvém životě objeví. Vše má svůj čas. Mmch nikdy neplať na rande za chlapa. Tohle bývá v režii mužů. Hlavně gentleman a chlap na úrovni by v životě neřekl že na dalším rande platí žena… 8o

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 26.12.17 05:57

Chce te menit na druhe schuzce? Dala bych od nej ruce pryc. I by me teda urazilo prohlaseni, ze by radsi mladsi. Nema do ceho pichnout tak vezme i vrstevnici? Je to blb.

smutná máma
Závislačka 4781 příspěvků 58 inzerátů 26.12.17 06:10

Záhadný kus, nebrat!

Halamka
Závislačka 3336 příspěvků 26.12.17 06:41

Neztracela bych s nim cas ani energii.
Jsem skoro v podobnem veku a kdybych byla na tvem miste a potkala tohle, vubec bych treti schuzju neresila. Myslim, ze uz by mel davno vedet, ze vztah neni o zevnejsku. A pokud na nem tolik baziruje a navic zpusobem, kdy by te hned menil-to je sileny..,
Poslala bych ho k sipku. Radeji byt sama a spokojena nez s partnerem /?/ de.ilem manipulatorem.

BloomingGorgeous
Závislačka 2716 příspěvků 26.12.17 07:13

Od zacatku spatne.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 26.12.17 07:20

Divím se že vubec uvazujes o vztahu s takovym individuem.snad nejsi takova zoufalka abys musela vzit za vděk nekym jako je on.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama