Vztah s příbuzným

Anonymní
24.12.18 23:00

Vztah s příbuzným

Ahoj, omlouvám se za anonym… Mám takový problém. Nejspíš jsem se zamilovala do svého bratrance, i když je to bratranec přes koleno… (otec má bratrance a ten má syna) no a ten to je. Takže my už v zásadě příbuzní nejsme. Neviděli jsme se léta až teď poslední dobou jsme se dvakrát jako rodiny navštívili a překročila jiskra u nás obou. Jednou jsme se i libali a bylo to skvělý. Pak mi napsal, jenže já jsem mu neodpověděla. Snažím se od něj držet co nejdál protože vím že to není správný, kdyby se to dozvěděl někdo z rodiny, bylo by to hrozný.
Zažil někdo něco podobnyho, nebo můžete mi prosím poradit jak je to tam s tím pribuzenstvim? Spíš si asi potřebuju popovídat, protože to jaksi nemám komu říct Děkuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3096
24.12.18 23:12
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym… Mám takový problém. Nejspíš jsem se zamilovala do svého bratrance, i když je to bratranec přes koleno… (otec má bratrance a ten má syna) no a ten to je. Takže my už v zásadě příbuzní nejsme. Neviděli jsme se léta až teď poslední dobou jsme se dvakrát jako rodiny navštívili a překročila jiskra u nás obou. Jednou jsme se i libali a bylo to skvělý. Pak mi napsal, jenže já jsem mu neodpověděla. Snažím se od něj držet co nejdál protože vím že to není správný, kdyby se to dozvěděl někdo z rodiny, bylo by to hrozný.
Zažil někdo něco podobnyho, nebo můžete mi prosím poradit jak je to tam s tím pribuzenstvim? Spíš si asi potřebuju popovídat, protože to jaksi nemám komu říct Děkuju moc

kamarádka s bratrancem chodila… nevím jde jen o to aby pak nebyl problem s dětmi geneticky… a ja myslím že takto přes koleno už by to nemuselo být tak horký… ale zeptala bych se odborníka na ty děti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
24.12.18 23:12

Nepovim ti jak jste vlastně příbuzní ale nak jistě ješte ano . A problém bych viděla jen v rodině. Jinak to nemusíte přece hned všude říkat
Až zkusite uvidíte pak bych to teprve řešila. Jinak mě to pohorsujici nepřijde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.12.18 23:15
@beručka píše:
Nepovim ti jak jste vlastně příbuzní ale nak jistě ješte ano . A problém bych viděla jen v rodině. Jinak to nemusíte přece hned všude říkat
Až zkusite uvidíte pak bych to teprve řešila. Jinak mě to pohorsujici nepřijde

Víš jde o to, aby tam pak nebyl problém třeba s dětmi kdyby ten vztah vyšel. Tobě to pohorsujici nepřijde ale myslím že u nás by s tím byl problém… Že já si to vždycky musím udělat tak složitý :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
14304
24.12.18 23:17

Ty toho naděláš. Není to ani bratranec. A podle našeho právního řádu se můžeš provdat i za bratrance. Problém bych viděla pouze v možném negativním postoji rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.12.18 23:18
@divine woman píše:
Ty toho naděláš. Není to ani bratranec. A podle našeho právního řádu se můžeš provdat i za bratrance. Problém bych viděla pouze v možném negativním postoji rodiny.

Tak negativní postoj by byl určitě

• Nahlásit
  • Citovat
1403
24.12.18 23:22
@Anonymní píše:
Víš jde o to, aby tam pak nebyl problém třeba s dětmi kdyby ten vztah vyšel. Tobě to pohorsujici nepřijde ale myslím že u nás by s tím byl problém… Že já si to vždycky musím udělat tak složitý :lol:

Tak co se týče děti to opravdu nevím jak to bude ale neviděla bych to až tak černé. Já jsem taky expertka na vždy složité vztahy :D aspoň je sranda
Di do toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.18 23:24

Mě to přijde hnusný :oops: ale jako je to hodně vzdálený příbuzný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14304
24.12.18 23:24
@Anonymní píše:
Tak negativní postoj by byl určitě

Víš co, já už jsem fatalista. Co se má v životě stát, tak se stane. Vždycky, když se o něco opravdu snažím, to dopadne úplně jinak než si představuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.12.18 23:25

Jste vlastňata. Dle zákona je případný vztah bez problémů, pohled rodiny bude asi jiný, ale upřímně, co je vám po nich… Mí rodiče zjistili až týden před svatbou, že jsou bratranec a sestřenice a můžu tě ujistit, že jejich děti jsou celkem normální… :mrgreen: Příbuzenstvím se trápit nemusíte, budete se muset poprat s předsudky rodiny. Jen jednu věc bych na vašem místě udělala a to genetické testy dříve, než se rozhodnete mít rodinu. Přece jen je u vás větší pravděpodobnost, že se u vás mohou potkat geny, které přenášejí dědičné onemocnění na recesivní alele.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.12.18 23:26

Bratranec pres koleno je sice vzdaleny pribuzny, ale v tomto pripade to neni nic nelegálního. Ani v pripade deti to nebude tak horke, ale to bych se radsi poradila s odbornikem… A ja te chapu, mam taky presne takhle bratrance pres koleno a je to chlap k sezrani a jeste k tomu pilot dopravniho letadla :oops: :D Ale jsem vdana za jinyho :D

• Nahlásit
  • Citovat
24.12.18 23:26

Máme syna a manželův bratranec dceru… No ta představa :poblion: to znamená že prarodiče jsou sourozenci a jejich vnoučata spolu chodí :poblion: pardon :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14304
24.12.18 23:28

@Bubla_Bučková Ty jsi ale útlocitná. Nejde přece o incest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4627
24.12.18 23:30

@Bubla_Bučková toho nadelas :roll:… S dnešními kukačkami a dárcovstvím, jsou spolu možná i nevlastní sourozenci 8)

Příspěvek upraven 24.12.18 v 23:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13622
24.12.18 23:31
@Bubla_Bučková píše:
Máme syna a manželův bratranec dceru… No ta představa :poblion: to znamená že prarodiče jsou sourozenci a jejich vnoučata spolu chodí :poblion: pardon :oops:

Děti jejich vnoučat, čili pravnoučata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama