Vztah s trenérem a jeho nároky

Anonymní
27.7.21 21:44

Vztah s trenérem a jeho nároky

Ahoj kdo má zkušenost s mužem, který se živí jako trenér? Mám známého, který se mi po x letech ozval a proběhlo rande. Rozumíme si jako dřív a vypadá to slibně, jen je tady velké ALE.
Já jsem dost při těle a přijde mi ujetý, že má zájem zrovna o mě, když je každý den ve fitku a kolem něj jsou samé vyrysovane ženy atd.
Obávám se, že mě bude chtít časem měnit. Já nejsem ten typ, že bych žila tím, že budu od rána do večera posilovat a víkend chodít 35 km :lol:
On tím úplně žije, jeho práce ho baví a ve svém volnu chodí na túry. Myslím, že jak to rychle začne, tak to i skončí a já budu mít akorad zlomené srdce, když do toho zapojim city. Zajímá mě, zda to někomu vyšlo, když máte každý jiný koníčky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1933
27.7.21 21:52

No tak treba je zrovna na baculky.. Pro by nebyl. A co to je hodne pri tele? Nejsi na sebe jen kriticka? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11983
27.7.21 21:54
@Anonymní píše:
Ahoj kdo má zkušenost s mužem, který se živí jako trenér? Mám známého, který se mi po x letech ozval a proběhlo rande. Rozumíme si jako dřív a vypadá to slibně, jen je tady velké ALE.
Já jsem dost při těle a přijde mi ujetý, že má zájem zrovna o mě, když je každý den ve fitku a kolem něj jsou samé vyrysovane ženy atd.
Obávám se, že mě bude chtít časem měnit. Já nejsem ten typ, že bych žila tím, že budu od rána do večera posilovat a víkend chodít 35 km :lol:
On tím úplně žije, jeho práce ho baví a ve svém volnu chodí na túry. Myslím, že jak to rychle začne, tak to i skončí a já budu mít akorad zlomené srdce, když do toho zapojim city. Zajímá mě, zda to někomu vyšlo, když máte každý jiný koníčky?

osobně si myslím, že chlapi netouží v životě po vysekanych ženskych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
27.7.21 21:54

Znala jsem jednoho dost vymakaneho, který tím doslova žil. Vždycky si našel nějakou baculatejsi, ale hezkou. Po chvíli s ním vždycky holky měly kila dole a on se tím všude chlubil, jak je dobrý,,trenér". Nutno říci, že s žádnou dýl jak rok nezůstal. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
27.7.21 21:56

Že je model a ty baculka je ten nejmenší problém, spíš bych řešila to, že on bude chtít jezdit po turistice, na kole, nebo po výletech a tebe to nebere, tam by to chtělo najít nějakej kompromis aby ste vůbec chtěli ten čas trávit spolu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 21:58

Ja teda bohuzel znam opacny extrem.. Kluk sportovec, dokonce studoval telesnou na univerzite (nedostudoval kvuli nedostatku penez). Fakt paradne vysportovany. Pri vysce 175cm mel 75kilo a samy sval. Nasel si holku 145kilo a dnes hruza na nej pohledet.. Ale vypada stastny..

• Citovat
  • Nahlásit
3469
27.7.21 21:59

Já byla spíše baculka a sbalila jsem vyrýsovaneho týpka a modela, co chodil do posilky snad 4× týdně. Nebo on mě? Mělo to rychlý spád.
Upozornila bych ho, že to není můj styl života a jinak bych se toho nebála. Je to vtipné, protože normální nic moc chlapi o mně řekli, že jsem tlustá a nádherný chlap byl naprosto okej a nikdy nic neřekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
27.7.21 22:01

Tak od toho je snad randeni, abyste si ujasnili, co od vztahu očekáváte a jestli vám to vyhovuje. Jestli to chceš vzít oklikou, tak mu můžeš prolustrovst sociální sítě, uvidíš, jaký byly byvalky a jak to měli s koníčkama. Nebo vyzjistit něco od společných známých.
No a když s ním nebudeš chtít chodit na túry ty, tak dneska si snadno najde nějaky ho parťáka nebo partacku a ty můžeš klidně sedět doma. Kde je psáno, že spolu musíte nutné sdílet koníčky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65885
27.7.21 22:02

Ja bych secteda dost bala, ze to po mne bude chtit taky. Rekla bych mu to vcas a na rovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34432
27.7.21 22:04
@Anonymní píše:

A on ví, že jsi spíš buchta domácí a cvičení neni tvůj život? Když se před ním budeš přetvařovat, nikam to nepovede. Je možné, že ho přitahuje to, co kolem sebe nemá. Ale mít úplně opačný postoj k životu není moc dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13138
27.7.21 22:07

Znam u nas vysportovaneho telocvikare. Jeho zena je fajn baculka. Jsou spolu radu let, maji pubertalniho syna.

Spis proberte spolecne konicky, at nejaky vubec mate. Na drihou stranu ne vsechny zalibyusite mit stejne. Spis zamakej na svem sebevedomi.
Ja jako baculka jsem uhnala kdekoho… :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
27.7.21 22:12

No prý když na to Ti trenéři čumí den co den, tak už to pak doma nechtějí :mrgreen: osobně žádného neznám, ale párkrát jsem už takový pár viděla, takže proč ne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11266
27.7.21 22:15

Kdyby tě zhubnul, tak to za to stát bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 22:16
@Russet píše:
A on ví, že jsi spíš buchta domácí a cvičení neni tvůj život? Když se před ním budeš přetvařovat, nikam to nepovede. Je možné, že ho přitahuje to, co kolem sebe nemá. Ale mít úplně opačný postoj k životu není moc dobře.

My se známe už přes 10 let a něco o mém životě ví. Zase úplná buchta taky nejsem :lol: Mám ráda výlety, ale ne nějaké přehnané túry.

• Citovat
  • Nahlásit
2071
27.7.21 22:18
@Anonymní píše:
Ja teda bohuzel znam opacny extrem.. Kluk sportovec, dokonce studoval telesnou na univerzite (nedostudoval kvuli nedostatku penez). Fakt paradne vysportovany. Pri vysce 175cm mel 75kilo a samy sval. Nasel si holku 145kilo a dnes hruza na nej pohledet.. Ale vypada stastny..

Vždycky se jeden přizpůsobí tomu druhýmu, akorát je vždy otázka kterym směrem to bude :lol: to je jak páry co maj mezi sebou rozdíl 20 a víc let, znam jeden kdy starší „ožil“ ale taky jeden, kdy se z mladý holky stala stará máňa: jak oblečenim, tak chovánim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat