Vztah s výhodami? Postrádám logiku....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 16:11
Vztah s výhodami? Postrádám logiku....

Zdravím a přeji příjemný páteční den. Jak je již v názvu tématu napsáno, jsem v situaci, kdy postrádám naprosto ve všem logiku a jsou věci, které prostě potřebuji pochopit. Nacházím se nyní v těžké životní situaci. Jsem čerstvě rozvedená, protože naše povahy s manželem byly neslučitelné se životem. Byli jsme spolu celkem 10 let a máme 7 leté dítě, které zůstalo se mnou. Samozřejmě jak to tak bývá, tak jsem sice dosáhla rozvodu, přesto se v tom všem strašně plácám. Najednou jsem se ocitla sama, všude je po manželovi ticho a prázdno. Ale vím, že to chce jen čas. Nicméně jsem před půlrokem potkala muže, se kterým jsme si strašně sedli. Oběma nám je něco málo přes 30, oba máme děti a když jsme se seznámili, tak mi pouze oznámil, že se s někým vídá. Měsíc se s měsícem sešel a náš vztah vypadá tak, že se scházíme tajně, teda veřejně přede všemi jsme skvělí přátelé, ale na opačné straně jsme dokonalí milenci. Vídáme se 1-2× týdně a pokaždé si padneme do náruče, jako bychom se viděli poprvé. Chemie mezi námi je stále intenzivnější, jsme k sobě maximálně upřímní, bavíme se spolu jako kamarádi, jako milenci, jako puberťáci, jsme si oporou, psychicky si pomáháme atd. Jenže ono začalo vyplouvat na povrch, že ta jeho známost je vlastně na veřejnosti jeho oficiální přítelkyně. Vídá se s ní úplně stejně jako se mnou, akorát s ní se může ukázat veřejně. Já to vlastně svým způsobem tolerovala a toleruji, protože jsme si na začátku vztahu řekli, že budeme opravdu jen milenci. V pořádku. Bohužel jsem ale onehdy měla slabou chvilku a zeptala se, jak to teda má s tou druhou slečnou a dověděla jsem se, že si s ní plánuje život. Ovšem když viděl, že mě to tak trochu sebralo, tak obrátil a začal s tím, že on nic neplánuje, že jemu se všechno mění ze dne na den. Dejme tomu. Jenže já tomu stejně nerozumím. Chápu, kdyby byl nevěrný ženě, se kterou má už spoustu let za sebou, mají stereotypní vztah…ano stává se to. Ale on je nevěrný v době, kdy si ten vztah buduje a chce to někde dotáhnout. A to je první věc, která mi nedává smysl! A ta druhá věc, kterou nechápu je zájem o mou osobu. Jsme v kontaktu od rána, kdy otevře oči až do večera, kdy je zase zavře. Píšeme si, jak se máme, co děláme, posíláme si fotky…když se dlouho neozvu, tak má obavy, vypisuje mi jak mě má rád, jak spolu budeme navždy, jak máme výjimečný vztah, že ženu, jakou jsem já ještě nikdy nepotkal 8o. Teď jsem byla pár dní špatná z těch jeho informací ohledně jeho budoucnosti a on neohlášeně za mnou přijel a uklidňoval mě, že se nic nezmění, že vše zůstane při starém. Odjíždí totiž na několik dní na služební cestu i s ní a když jsem to chtěla ukončit, tak mě přesvědčoval, ať se vzpamatuju, že všechno je a bude v pořádku. Sečteno, podtrženo…já jsem svobodná a nikdy jsem nebyla nikomu nevěrná a ani jsem nikomu nerozvrátila vztah. Ale teď je mi normálně té druhé holčiny líto. Ona má vše před sebou, děti, vztah, bydlení a on jí dělá tohle? Proč je tolik pozorný ke mě? Tolik péče, ochoty a lásky přece milenecký vztah nezahrnuje…Setkaly jste se s někým takovým nebo byly jste v podobné situaci?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Zumpa
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 21.06.19 16:14

Já tomu také moc nerozumím. Osobně bych s člověkem, který lže na všechny strany rozhodně vůbec nebyl.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15128 příspěvků 21.06.19 16:17

No to je báječné, ze tě uklidňuje, ze se nic nezmění a vše zůstane při starém :mrgreen: to si snad děláš srandu. Takže budeš dál jeho milenka a on si bude budovat život a rodinu jinde. Navíc ty v tom mas city a to hodně, když tě to dokáže na několik dní rozhodit. Kašlala bych na to. A btw té přítelkyni to nedělá jen on. Ty také o všem víš a vesele pokračuješ ;)

Bubla Bůčková
Kelišová 7204 příspěvků 21.06.19 16:18

No mně je spíš líto tebe… :nevim:

Heivka
Závislačka 4130 příspěvků 21.06.19 16:21

Chlapa nechápu, i když znám pár případů co myslí spíš rozkrokem než hlavou. Ale vám doporučuji sebrat svou hrdost a kopnout ho tam kam slunce nesvítí, vždyť mu v podstatě děláte jenom matraci. A vím (naštěstí jen z druhé ruky) že takové vztahy nedopadají dobře a hůř z toho vždycky vyjde žena.

mroe
Neúnavná pisatelka 15761 příspěvků 21.06.19 16:24

Tak ma to pekne vymyslene… dostatek sexu, zabavy, zazemi na jedne strane, zabava na druhe… premyslela bych, co ona ma a ty ne… a at na to pijdes nebo ne, nechala bych ji ho, at si ho drahouska uzije…

Ou
Echt Kelišová 8189 příspěvků 21.06.19 16:24

Hele a je ti jasné, že kdyby si ho nakonec vyhrála (a že ještě jsi v pozici kdy to můžeš uhrát, primárně potřebuješ aby si tebou nebyl jistej a začal tě uhánět a ideálně aby si ta první dělala nároky), tak že se ti může stát to samý?

Asi to bude bolet, ale zkusila bych naznat, že jako převozník dobrej - máš jasně ověřeno že i po tolika letech v manželství se umíš dát dohromady se zajímavých chlapem a funguje sex, ale na život ten mistr není, protože prostě nemá problém to hrát na vícero stran a říkat každému co chce slyšet, ale svým jednámím popírat svoje slova.

Jestli máš víkend bez dítěte, tak bych se vydala na nějaký tah městem a sehnala si nějakou jednorázovku - jen proto že prostě můžeš a aby ti trošku narušil emocionální pouta vůči tomu mnoholičnému pánovi. Ono se ti pak na něj bude lépe koukat trošku svrchu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 16:25

Já se veškeré informace o jeho plánech do budoucna dověděla tento týden. Taktéž, že jeho vztah je vážný. A ano jsem možná teď nevyrovnaná a na svůj věk mám chování jako malá holka, ale hájím se tím, že jsem opravdu měla teď těžké období kolem rozvodu a ta pomocná náruč mi přišla vhod. A teď, když vím vše, to určitě budu řešit. Té druhé slečně nechci ubližovat, když už to teda dělá on…jen jsem asi chtěla, aby mi někdo tady vmetl do tváře, že NE, on se rozhodně nezmění a my dva spolu vztah mít nebudeme. Jen mě to mrzí, protože je to skvělý chlap, bohužel jen ve chvíli, kdy jsme spolu jen my dva :-(

Bubla Bůčková
Kelišová 7204 příspěvků 21.06.19 16:28

Je to skvělý chlap, tak skvělej, že zvládne být skvělej i pro dvě zároveň… :potlesk: slečna o tobě ví taky, ale si piš, že on tě vylíčil jako největší zoufalku, se kterou nic nemá a o to je skvělejši

Příspěvek upraven 21.06.19 v 16:30

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 16:29

@mroe @Ou mockrát děkuji :) Pořád si říkám, že bych jednoho krásného dne dopadla stejně. Já bych byla ta oficiální naivka a za mými zády by byly další bokovky. Ovšem, že je toho schopný i v době, kdy by měl být šťastný a zamilovaný? Já jsem v tomhle asi stará škola, ale ještě jsem nepotkala chlapa, který by zahýbal a přitom si plánoval pomalu svatbu :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 16:34

@Bubla_Bučková máš pravdu. Jak píšu, všechno se to teď ve mě pere. A i když zním asi jako naivka, tak to se mnou opravdu není tak špatné :lol: On byl taková záchranná náruč a vrba v době mého rozvodu a prostě jsem se na něj asi upnula. A tady jsem chtěla jen číst, že je to idiot, který se nikdy nezmění :lol:

Bubla Bůčková
Kelišová 7204 příspěvků 21.06.19 16:35
@Anonymní píše:
@Bubla_Bučková máš pravdu. Jak píšu, všechno se to teď ve mě pere. A i když zním asi jako naivka, tak to se mnou opravdu není tak špatné :lol: On byl taková záchranná náruč a vrba v době mého rozvodu a prostě jsem se na něj asi upnula. A tady jsem chtěla jen číst, že je to idiot, který se nikdy nezmění :lol:

Buď si ho nech na sex a řeči a neřeš… Nebo tě to trápí a to je blbý, to bych utnula.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 21.06.19 16:37
@Anonymní píše:
Zdravím a přeji příjemný páteční den. Jak je již v názvu tématu napsáno, jsem v situaci, kdy postrádám naprosto ve všem logiku a jsou věci, které prostě potřebuji pochopit. Nacházím se nyní v těžké životní situaci. Jsem čerstvě rozvedená, protože naše povahy s manželem byly neslučitelné se životem. Byli jsme spolu celkem 10 let a máme 7 leté dítě, které zůstalo se mnou. Samozřejmě jak to tak bývá, tak jsem sice dosáhla rozvodu, přesto se v tom všem strašně plácám. Najednou jsem se ocitla sama, všude je po manželovi ticho a prázdno. Ale vím, že to chce jen čas. Nicméně jsem před půlrokem potkala muže, se kterým jsme si strašně sedli. Oběma nám je něco málo přes 30, oba máme děti a když jsme se seznámili, tak mi pouze oznámil, že se s někým vídá. Měsíc se s měsícem sešel a náš vztah vypadá tak, že se scházíme tajně, teda veřejně přede všemi jsme skvělí přátelé, ale na opačné straně jsme dokonalí milenci. Vídáme se 1-2× týdně a pokaždé si padneme do náruče, jako bychom se viděli poprvé. Chemie mezi námi je stále intenzivnější, jsme k sobě maximálně upřímní, bavíme se spolu jako kamarádi, jako milenci, jako puberťáci, jsme si oporou, psychicky si pomáháme atd. Jenže ono začalo vyplouvat na povrch, že ta jeho známost je vlastně na veřejnosti jeho oficiální přítelkyně. Vídá se s ní úplně stejně jako se mnou, akorát s ní se může ukázat veřejně. Já to vlastně svým způsobem tolerovala a toleruji, protože jsme si na začátku vztahu řekli, že budeme opravdu jen milenci. V pořádku. Bohužel jsem ale onehdy měla slabou chvilku a zeptala se, jak to teda má s tou druhou slečnou a dověděla jsem se, že si s ní plánuje život. Ovšem když viděl, že mě to tak trochu sebralo, tak obrátil a začal s tím, že on nic neplánuje, že jemu se všechno mění ze dne na den. Dejme tomu. Jenže já tomu stejně nerozumím. Chápu, kdyby byl nevěrný ženě, se kterou má už spoustu let za sebou, mají stereotypní vztah…ano stává se to. Ale on je nevěrný v době, kdy si ten vztah buduje a chce to někde dotáhnout. A to je první věc, která mi nedává smysl! A ta druhá věc, kterou nechápu je zájem o mou osobu. Jsme v kontaktu od rána, kdy otevře oči až do večera, kdy je zase zavře. Píšeme si, jak se máme, co děláme, posíláme si fotky…když se dlouho neozvu, tak má obavy, vypisuje mi jak mě má rád, jak spolu budeme navždy, jak máme výjimečný vztah, že ženu, jakou jsem já ještě nikdy nepotkal 8o. Teď jsem byla pár dní špatná z těch jeho informací ohledně jeho budoucnosti a on neohlášeně za mnou přijel a uklidňoval mě, že se nic nezmění, že vše zůstane při starém. Odjíždí totiž na několik dní na služební cestu i s ní a když jsem to chtěla ukončit, tak mě přesvědčoval, ať se vzpamatuju, že všechno je a bude v pořádku. Sečteno, podtrženo…já jsem svobodná a nikdy jsem nebyla nikomu nevěrná a ani jsem nikomu nerozvrátila vztah. Ale teď je mi normálně té druhé holčiny líto. Ona má vše před sebou, děti, vztah, bydlení a on jí dělá tohle? Proč je tolik pozorný ke mě? Tolik péče, ochoty a lásky přece milenecký vztah nezahrnuje…Setkaly jste se s někým takovým nebo byly jste v podobné situaci?

Nevim co v tom vidis za ctnosti..mit dve baby je sen vetsiny chlapu, druha je jeho partnerka ty mu zahrivas verne postel, jine dusevno v tom nehledej. Posli ho do obehu a najdi si chlapa, pro ktereho budes skutecna partnerka ty.

Tiffany1
Závislačka 4147 příspěvků 21.06.19 16:39

A ja bych z toho profitovala… :kytka:

Dája999
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 21.06.19 17:25
@Anonymní píše:
Já se veškeré informace o jeho plánech do budoucna dověděla tento týden. Taktéž, že jeho vztah je vážný. A ano jsem možná teď nevyrovnaná a na svůj věk mám chování jako malá holka, ale hájím se tím, že jsem opravdu měla teď těžké období kolem rozvodu a ta pomocná náruč mi přišla vhod. A teď, když vím vše, to určitě budu řešit. Té druhé slečně nechci ubližovat, když už to teda dělá on…jen jsem asi chtěla, aby mi někdo tady vmetl do tváře, že NE, on se rozhodně nezměnía my dva spolu vztah mít nebudeme. Jen mě to mrzí, protože je to skvělý chlap, bohužel jen ve chvíli, kdy jsme spolu jen my dva :-(

Tak já se připojím a vmetám ;)
Ne, velmi pravděpodobně nezmění.
Se slečnou plánuje a asi zrealizuje společný život a vedle toho bude opakovaně fungovat nějaká " tojejenomkamarádka", která mu v soukromí 2× týdně nadšeně vběhne do náruče.
Jestli to budeš i ty, záleží na tvém rozhodnutí. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama