Vztah s ženáčem ve třiceti

Anonymní
26.12.19 20:17

Vztah s ženáčem ve třiceti

Krásný sváteční večer všem. Předem omluvte anonymitu, ale manželka mého milence tady má profil, takže jistě chápete.
Nejdu si ani tak pro radu jako pro názor a vykecat se. Ztroskotal mi dlouholetý vztah (vina na obou stranách) a zůstala jsem sama. Bezdětná, zajištěná a dobrou, ale časově náročnou prací, nechodím po hospodách ani večírcích, příležitostí k seznámení málo, pořád jsem jen v práci nebo mezi svými. Po roce samoty jsem si založila profil na Tinderu a začaly se dít věci… :lol: O tom co kdo chtěl a o co tam především většině muž jde je asi zbytečné psát.
Ovšem našlo se pár „normálních“ a proběhlo pár schůzek ze kterých je pár hezkých přátelství, ale žádný vztah.
Ovšem jeden byl extra zajímavý, sedli jsme si hned na začátku, asi měsíc si psali, stejné zájmy, pohled na život, oba hledající dlouhodobý vztah. Potom schůzka, vše super. Potom sex taky super, pořád řeči o společné budoucnosti. No a mě to přišlo až moc ideální a tak jsem začala trošku pátrat a hele on má ženu a tři malé děti…no a co jiného, než kecy o nešťastném manželství bez sexu a udržování jen kvůli dětem a plánech odejít a žít se mnou, bla bla bla, není mi 17 abych mu to baštila a čekala jak hloupá pipina x let na to až se rozvede.
Problém je ve mě, mě se opravdu líbí, je to fajn chlap, je s ním zábava a máme si co říct. Neodsoudila jsem ho za to že mi lhal ani za to co dělá, ale zranilo mě to hodně.
Teď k jádru, asi mě odsoudíte, ale rozhodla jsem se s ním ještě jednou sejít, promluvit si na živo. Já se ale hrozně bojím že se do toho zamotám a budu z toho v prde…jedna moje část křičí ať se na to vykašlu že je to špatné, druhá ho touží ještě aspoň jednou vidět.
Uvidíme se a vím že to bude včetně sexu, to je jasné. No z mé strany jsem rozhodnutá že je to poslední schůzka, po tom co jsem zjistila co jsem zjistila vím že tohle nechci.
Tak a teď mě zajímá Váš názor, i ten negativní. Jsem blbá to vím, to mi psát nemusíte.
Děkuji. Petra.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30183
26.12.19 20:21
@Anonymní píše:
Krásný sváteční večer všem. Předem omluvte anonymitu, ale manželka mého milence tady má profil, takže jistě chápete.
Nejdu si ani tak pro radu jako pro názor a vykecat se. Ztroskotal mi dlouholetý vztah (vina na obou stranách) a zůstala jsem sama. Bezdětná, zajištěná a dobrou, ale časově náročnou prací, nechodím po hospodách ani večírcích, příležitostí k seznámení málo, pořád jsem jen v práci nebo mezi svými. Po roce samoty jsem si založila profil na Tinderu a začaly se dít věci… :lol: O tom co kdo chtěl a o co tam především většině muž jde je asi zbytečné psát.
Ovšem našlo se pár „normálních“ a proběhlo pár schůzek ze kterých je pár hezkých přátelství, ale žádný vztah.
Ovšem jeden byl extra zajímavý, sedli jsme si hned na začátku, asi měsíc si psali, stejné zájmy, pohled na život, oba hledající dlouhodobý vztah. Potom schůzka, vše super. Potom sex taky super, pořád řeči o společné budoucnosti. No a mě to přišlo až moc ideální a tak jsem začala trošku pátrat a hele on má ženu a tři malé děti…no a co jiného, než kecy o nešťastném manželství bez sexu a udržování jen kvůli dětem a plánech odejít a žít se mnou, bla bla bla, není mi 17 abych mu to baštila a čekala jak hloupá pipina x let na to až se rozvede.
Problém je ve mě, mě se opravdu líbí, je to fajn chlap, je s ním zábava a máme si co říct. Neodsoudila jsem ho za to že mi lhal ani za to co dělá, ale zranilo mě to hodně.
Teď k jádru, asi mě odsoudíte, ale rozhodla jsem se s ním ještě jednou sejít, promluvit si na živo. Já se ale hrozně bojím že se do toho zamotám a budu z toho v prde…jedna moje část křičí ať se na to vykašlu že je to špatné, druhá ho touží ještě aspoň jednou vidět.
Uvidíme se a vím že to bude včetně sexu, to je jasné. No z mé strany jsem rozhodnutá že je to poslední schůzka, po tom co jsem zjistila co jsem zjistila vím že tohle nechci.
Tak a teď mě zajímá Váš názor, i ten negativní. Jsem blbá to vím, to mi psát nemusíte.
Děkuji. Petra.

Představ si, že jsi ta podváděná žena a bude se ti tak hnusit, že na rozlučkový sex nedojde. Ja bych se nescházela a udělala s novým rokem trochu lepší krok do budoucnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 20:22

Nejsi blbá, ale dobře ti radím - vykašli se na to včas. Já udržovala vztah se zenacem asi tři roky, bylo nám dobře, ale zpětně vidím, že to byl ztracenej čas, kterej jsem mohla investovat jinde a líp. Nebýt toho, jsem dnes někde jinde a pravděpodobně bych se měla líp.

• Citovat
  • Nahlásit
15965
26.12.19 20:30

Jak jako že to bude včetně sexu? Jak se ti vůbec může chtít do toho jít když víš že má ženu a děti? Představ si sebe na jejím místě a chutě přejdou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 20:33

Tuhle formu duševního masochismu nikdy nepochopím. Víš, že to chceš ukončit, tak proč se živíš představou další schůzky? Ten člověk je možná hezký a technicky snad i zdatný milenec, ale chybí mu charakter a odvaha - což by mě u muže dost vadilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 20:34
@Anonymní píše:
Nejsi blbá, ale dobře ti radím - vykašli se na to včas. Já udržovala vztah se zenacem asi tři roky, bylo nám dobře, ale zpětně vidím, že to byl ztracenej čas, kterej jsem mohla investovat jinde a líp. Nebýt toho, jsem dnes někde jinde a pravděpodobně bych se měla líp.

Souhlas, u nás to bohužel trvalo 5 let a protože jsme si začali taky okolo mé třicítky, dost mi to následně ztížilo cestu k dítěti. S dalším partnerem jsem několikrát potratila, takže se mi to počáteční „už jen poslední schůzka a pak se rozejdem“ fakt krutě vymstilo.

• Citovat
  • Nahlásit
1416
26.12.19 20:58

Predstav si byt na miste jeho manzelky.ano odsuzuju te.by si fakt potrebovala zazit na vlastni kuzi, co to je byt podvadena a docela ti to preju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 21:03

Vůbec nechápu, co od toho čekáš - jen sex nechceš a i kdyby náááhodou chtěl být, chceš být macecha třech dětí? to asi fakt nechceš :lol:

Hele tyhle věci je nejlepší utnout hned, jak zjistíš, že to stojí za prd, setkání nesetkání :D jelikož o to hůř se od toho odsekává. Vlastní zkušenost.

Ale dělej, jak myslíš.

• Citovat
  • Nahlásit
30183
26.12.19 21:03
@migmina píše:
Predstav si byt na miste jeho manzelky.ano odsuzuju te.by si fakt potrebovala zazit na vlastni kuzi, co to je byt podvadena a docela ti to preju.

Třeba až na několikátý pokus v 35 otěhotní a zjistí, že manžel shání na Tinderu naivky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 21:12
@migmina píše:
Predstav si byt na miste jeho manzelky.ano odsuzuju te.by si fakt potrebovala zazit na vlastni kuzi, co to je byt podvadena a docela ti to preju.

Jenže technicky je to tak že on už se mnou nevěrný byl, já nevěděla že má ženu a tři malé školkové děti, jinak bych do toho nešla, utla bych to hned, nenechala bych se nalákat na pěkné řeči o lásce a společném životě. Jeho rodina je jeho problém, jeho věc, on si to musí vyřešit v hlavě, já za jeho jednání nejsem zodpovědná.
Tohle mám v hlavě vyřešené, jde mi o sebe, ano jsem sobec, ale v tomto vztahu z mého pohledu jde především o mě. To že bys mi přála to samé je od tebe hezké, ale já nejsem iniciátor, nebudu-li já tak bude jiná, je to zodpovědnost toho chlapa, ne moje. Já nejsem ta co lhala a zapřela ženu a ti děti. Tohle je rada o ničem, jde mi o to že já se s ním ještě jednou sejdu, je jedno jestli byl nevěrný jednou nebo dvakrát, jestli se mnou nebo s jinou, třeba další. Jde mi o to zvládnout situaci, že je to opravdu naposledy, já takový vztah nechci, jen chci dát mu šanci k tomu říct svoje osobně a ano jde mi o to ho ještě jednou naposledy vidět.

Petra.

• Citovat
  • Nahlásit
1414
26.12.19 21:15

Hele tak se snaž, rozveď ho a pak až si vezme děti do střídavé péče, tak se starej o všechny 4. Budeš strašně šťastná. Holka nebuď blbá, že má děti znamená, že má závazky a moc nepočítej, že si s tebou udělá další. Ještě máš čas najít si bezdětného a rodinu s ním založit. Je to podrazák co lhal tobě, podvádí manželku a až to s ním skončíš bude opět nahánět další. Kdoví kolik jich takových jako jsi ty má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2762
26.12.19 21:21

I kdybych ho měla ráda, už bych ho po zjištění, že má rodinu a že mi lhal, nechtěla. Bála bych se, že až bude mít rodinu se mnou, opět si najde milenku. Pokud aktivně hledá na seznamce, evidentně mu jedna žena nestačí, a já bych nechtěla být jen jednou z mnoha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2039
26.12.19 21:21

Myslím, že to nemáš za potřebí :nevim: Role milenky je potupná a ubohá… Kdyby ti bylo dvacet, tak pochopím, že jsi ještě tele… ale trochu sebeúcty v tomhle věku by to chtělo… A je to fakt ztráta času :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2039
26.12.19 21:22
@Petkaelik píše:
Hele tak se snaž, rozveď ho a pak až si vezme děti do střídavé péče, tak se starej o všechny 4. Budeš strašně šťastná. Holka nebuď blbá, že má děti znamená, že má závazky a moc nepočítej, že si s tebou udělá další. Ještě máš čas najít si bezdětného a rodinu s ním založit. Je to podrazák co lhal tobě, podvádí manželku a až to s ním skončíš bude opět nahánět další. Kdoví kolik jich takových jako jsi ty má.
:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 21:25
@Petkaelik píše:
Hele tak se snaž, rozveď ho a pak až si vezme děti do střídavé péče, tak se starej o všechny 4. Budeš strašně šťastná. Holka nebuď blbá, že má děti znamená, že má závazky a moc nepočítej, že si s tebou udělá další. Ještě máš čas najít si bezdětného a rodinu s ním založit. Je to podrazák co lhal tobě, podvádí manželku a až to s ním skončíš bude opět nahánět další. Kdoví kolik jich takových jako jsi ty má.

Ale já ho přeci nechci, já chci jen ještě jednu schůzku. Nechci ho rozvádět, to ať si udělá jiná, já o tohle nestojím. Nechci chlapa se třemi dětmi.

Petra.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat