Vztah s ženou s dětma

JorckCherry
31.3.17 16:37

Vztah s ženou s dětma

Zdravim je mi 30 a nedavno jsem se seznamil s zenou s 2 detma a po kratke dobe jsme se i detma ve volnym case schazely kdyz jsem se otom zminil nekolika lidem tak mi poradily at se ji zbavim a i dalsich co v budoucnu potkam at uz je rozvedena nebo svobodna matka s detma prej je zduvodu ze hledaji jen sponzora za ex ktery neplati alimenty a tim hleda blbce co ji bude dotovat…bohuzel ze zkusenosti v realu vim ze potkat svobodnou bezdetnou zenu je docela problem. Takze dekuji za nazory!

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

blabla123
31.3.17 16:39

Snad víš, co k ní cítíš. Pokud ti nevadí „cizí“ děti, tak proč se zbavovat fajn ženské?

Žena s dětma po špatném vztahu již nemůže mít chlapa? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
696
31.3.17 16:42

@JorckCherry Jsem svobodná a s jedním dítětem, ale aby mě tohle řekl chlap, že hledám sponzora jen. Tak ho pošlu rovnou do háje. Víš kolik matek nemá výživné od chlapa a dokáží si poradit i bez toho. A svobodných žen do 30 let je v dnešní době dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JorckCherry
31.3.17 16:50

@sim.04 rikaji to lide kteri proste vidi v zenach s detma jen sponzoring za ex ktery neplati alimenty staci se zaregistrovat na seznamce badoo a vi se ocem je rec a ci je to problem ze matky nemaji vyzivne od chlapa? Ta treba co se sni stykam ma 2 deti ale obedeti i jejich matka ve me vidi jen kamarada ktery stejne vi ze odejde za svobodnou zenou a zalozi si rodinu co take chci…

• Citovat
  • Upravit
14653
31.3.17 16:50
@JorckCherry píše:
Zdravim je mi 30 a nedavno jsem se seznamil s zenou s 2 detma a po kratke dobe jsme se i detma ve volnym case schazely kdyz jsem se otom zminil nekolika lidem tak mi poradily at se ji zbavim a i dalsich co v budoucnu potkam at uz je rozvedena nebo svobodna matka s detma prej je zduvodu ze hledaji jen sponzora za ex ktery neplati alimenty a tim hleda blbce co ji bude dotovat…bohuzel ze zkusenosti v realu vim ze potkat svobodnou bezdetnou zenu je docela problem. Takze dekuji za nazory!

Ve třiceti letech už snad víš, jestli tě někdo má jako sponzora, nebo jestli máte vztah založený na lásce a úctě, a jestli máš hezký vztah k jejím dětem. Jestli jejich otec na ně rádně platí alimenty, a jinak se jim věnuje, pak nevidím problém. Taky můžeš najít i svobodnou, která tě bude jenom využívat. To záleží na charakteru, a ne na počtu dětí. Mě by zase vadil partner, který je lehce ovlinitelný, a dokáže ho zviklat ohledně našeho vztahu každý na potkání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31353
31.3.17 16:51
@JorckCherry píše:

ale není to problém. Navštěvuj místa, kde jsou holky nezadané a bezdětné. Pokud však volíš second hand se závazky, tak velmi, velmi važ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 16:53

Tak buď je ti se ženou a jejími dětmi dobře nebo ne. To musíš vědět ty sám. Na kecy z okolí kašli. Každý člověk je jiný. Můžou být ženy, co hledají jen sponzora, ale nevěřím tomu, že je každá taková. Určitě ženskou potěší, pokud muž má peníze, ale určitě to nebude hlavní podmínka vztahu. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21899
31.3.17 16:57

Co si myslí ostatní bych neřešila. Mně si přítel vybral taky ve 30, rozvedenou se dvěma dětmi a jsme moc rádi všichni. On je teda taky „second hand“, zda mu mě někdo někdy rozmlouval nevím. Každopádně se nenechal. Sponzora nehledám a věřím že se tak nikdy necítil. Jak se chová k dětem bylo zásadní, jasně.
Možná bych viděla problémn v tom, že pokud ještě nemáš děti, tak zda by ona chtěla další, když dvě už má. To je u nás třeba trošku problém, ale tím, že už jedno má, tak se to nehrotí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
31.3.17 17:01

:zed: Já nějak nevím co ti na tohle mám říci :nevim: možná by ses měl zbavit těch pár lidí. A s tou ženou snad nemusíš hned bydlet…
Ještě, že takhle nepřemýšlel můj muž :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21899
31.3.17 17:02
@JorckCherry píše:
@sim.04 rikaji to lide kteri proste vidi v zenach s detma jen sponzoring za ex ktery neplati alimenty staci se zaregistrovat na seznamce badoo a vi se ocem je rec a ci je to problem ze matky nemaji vyzivne od chlapa? Ta treba co se sni stykam ma 2 deti ale obedeti i jejich matka ve me vidi jen kamarada ktery stejne vi ze odejde za svobodnou zenou a zalozi si rodinu co take chci…

Takže to řešíš spíš teoreticky a do budoucna, s tou, co se s ní stýkáš teď, společně žít a vychovávat ty děti nechceš. Jde spíš o kamarádství s výhodami, převoznictví? OK, taky možnost, pokud se do toho zbytečně netahají děti. Až se zamiluješ doopravdy, tak to budeš vidět jinak, až půjde o ženu, se kterou budeš chtít mít opravdu vztah, s budoucností a třeba i ty děti (znám pár holek které mají jedno dítě, a kolem 30 by klidně chtěly druhé, s novým partnerem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JorckCherry
31.3.17 17:04

@Burj Chalifa @BiohazardMichell no jo tatinek si nabrknul mladsi a cekaji miminko tak deti ve me vidi jen kamarada ale sveho tatinka maji radi i tak a jejich matka mela jen stesti jen na slibotechny a na nemakacenka. Je to zivotni skola pro svodobneho a bezdetneho. :,( :?

• Citovat
  • Upravit
31353
31.3.17 17:05
@JorckCherry píše:
@Burj Chalifa @BiohazardMichell no jo tatinek si nabrknul mladsi a cekaji miminko tak deti ve me vidi jen kamarada ale sveho tatinka maji radi i tak a jejich matka mela jen stesti jen na slibotechny a na nemakacenka. Je to zivotni skola pro svodobneho a bezdetneho. :,( :?

najdi si bezdětnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JorckCherry
31.3.17 17:06

@andelka83 kamarádství s výhodami hmm tak to opravdu neni…nejsem ten typ co jde jen o sex a je pravda jsem sni jen kvuli pratelstvi a pomoci…100% chci vlastni rodinu ale pratele budeme to jsem ji slibil.

• Citovat
  • Upravit
31.3.17 17:08

Nebudeme si nalhavat, ze vztah s partnerem, ktery ma zavazky, je vetsinou o neco problematictejsi, nez zacinat s nekym s cistym stitem. Nicmene kazda matka s detmi neni socka, hledajici sponzora (to muze byt konecne i svobodna holka bez zavazku).
Ano, vseobecne je to slozitejsi, ale na druhou stranu mas take moznost ziskat zenu, ktera uz vi, co od zivota chce (a mozna predevsim to, co nechce) a ma priority srovnane.
Volba je na tobe, rozhodnuti bych delala ne rozumem nebo srdcem, ale s rozumem i srdcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31353
31.3.17 17:09
@JorckCherry píše:
@andelka83 kamarádství s výhodami hmm tak to opravdu neni…nejsem ten typ co jde jen o sex a je pravda jsem sni jen kvuli pratelstvi a pomoci…100% chci vlastni rodinu ale pratele budeme to jsem ji slibil.

založ si vlastní, s holkou bez závazků a bez komplikovaných vztahů s nepokrevními dětmi. Svého tátu mají děti rády, tak ať jim hlavu nemotá cizí pán. Paní matka toto patrně nebere v úvahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama