Vztah se sociopatem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.9.21 09:48

Vztah se sociopatem

Ahoj, mate nekdo zkusenost? Asi 3 mesice jsem „chodila“ s jednim starsim chlapem a videla vse ruzove. Od zacatku byl okouzlujici, galantni, takovej fesak. Vsude byl, mel rozhled. Az s odstupem casu jsem si uveodmila, ze tam toho bylo vic spatne nez dobre. Zacatek na me byl moc rychly, hned me seznamil s rodinou, s kamarady, planoval budoucnost, jak koupi pro nas dum, jak si me vezme, ze ja jsem uz asi konecne ta prava, chtel porad poznat moje kamaradky, moji rodinu, kdyz jsem na nej nemela cas, byl schopen me pres mrtvoly premlouvat at si to rozmyslim a prijedu..ale i kdyz rikal jak moc me ma rad, prislo mi to takove prazdne, bez citu. Za ruku me obcas chytl ale proste nebylo to vubec vrele. Porad potreboval mit kolem sebe sve kamarady pochlebovace, nejlepe harem holek (nebyl pro nej problem si sednout ke stolu s cizima holkama a zacit je bavit) i v me pritomnosti. Potreboval komunikovat s prodavackou v obchode, zdravit na ulici cizi lidi a prat jim hezky den, porad daval najevo jak je oblibeny. Ze ho zdravi cizi lidi a ani nevi kdo jsou. S nadsazkou kazda, co kolem nas prosla tak byla bejvalka. Myslim si, ze mezi tim co byl se mnou, tak se stykal i s jinyma. Porad me musel nejak napravovat. Ze bych mela nostit tmavsi rtenku, ze bych se mela obarvit vic na tmavo, ze ten parfem co mam mu vubec nevoni. Ja jsem ho teda vzdy poslala nekam ale uvnitr me to vzdy nahlodalo. Rekla jsem mu, at si najde jinou obet, ze na jeho reci nejsem zvedava a pry kdyz zmenim techto par veci, tak budu uplne TOP 🤦‍♀️ No a vlastne skoncilo to tak, ze me v me pritomosti podvedl s nejakou zenskou a kdyz se po sobe plazili, tak se na me dival. Byla jsem 2 metry od nich. Pak se uz neozval, kdyz jsem rano odjela. Jen jsem mu za 3 dny napsala ze me mrzi za co me celou dobu mel, tak se omluvil a napsal, ze bych to s nim mela stejne tezke. Prvne jsem z toho byla uplne hotova. Tento 3 mesicni vztah nevztah ve me nechal neco tak silneho, co ve me nenechal ani 6 lety predchozi vztah. Nechapala jsem, ze ze dne na den me muze bez jedineho citu takto hodit pres palubu ale kdyz jsem si precetla rysy sociopata, tak mi to na nej presne sedi. Jinak je mu 47, je bezdetny a svobodny. Co myslite?

Příspěvek upraven 28.09.21 v 10:31

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2577
28.9.21 09:54
@Anonymní píše:
Ahoj, mate nekdo zkusenost? Asi 3 mesice jsem „chodila“ s jednim starsim chlapem a videla vse ruzove. Az s odstupem casu jsem si uveodmila, ze tam toho bylo vic spatne nez dobre. Zacatek na me byl moc rychly, hned me seznamil s rodinou, s kamarady, planoval budoucnost, jak koupi pro nas dum, jak si me vezme, ze ja jsem uz asi konecne ta prava, chtel porad poznat moje kamaradky, moji rodinu, kdyz jsem na nej nemela cas, byl schopen me pres mrtvoly premlouvat at si to rozmyslim a prijedu..ale i kdyz rikal jak moc me ma rad, prislo mi to takove prazdne, bez citu. Za ruku me obcas chytl ale proste nebylo to vubec vrele. Porad potreboval mit kolem sebe sve kamarady pochlebovace, nejlepe harem holek (nebyl pro nej problem si sednout ke stolu s cizima holkama a zacit je bavit) i v me pritomnosti. Potreboval komunikovat s prodavackou v obchode, zdravit na ulici cizi lidi a prat jim hezky den, porad daval najevo jak je oblibeny. Ze ho zdravi cizi lidi a ani nevi kdo jsou. S nadsazkou kazda, co kolem nas prosla tak byla bejvalka. Myslim si, ze mezi tim co byl se mnou, tak se stykal i s jinyma. Porad me musel nejak napravovat. Ze bych mela nostit tmavsi rtenku, ze bych se mela obarvit vic na tmavo, ze ten parfem co mam mu vubec nevoni. Ja jsem ho teda vzdy poslala nekam ale uvnitr me to vzdy nahlodalo. Rekla jsem mu, at si najde jinou obet, ze na jeho reci nejsem zvedava a pry kdyz zmenim techto par veci, tak budu uplne TOP 🤦‍♀️ No a vlastne skoncilo to tak, ze me v me pritomosti podvedl s nejakou zenskou a kdyz se po sobe plazili, tak se na me dival. Byla jsem 2 metry od nich. Pak se uz neozval, kdyz jsem rano odjela. Jen jsem mu za 3 dny napsala ze me mrzi za co me celou dobu mel, tak se omluvil a napsal, ze bych to s nim mela stejne tezke. Prvne jsem z toho byla uplne hotova. Tento 3 mesicni vztah nevztah ve me nechal neco tak silneho, co ve me nenechal ani 6 lety predchozi vztah. Nechapala jsem, ze ze dne na den me muze bez jedineho citu takto hodit pres palubu ale kdyz jsem si precetla rysy sociopata, tak mi to na nej presne sedi. Jinak je mu 47, je bezdetny a svobodny. Co myslite?
Že je to magor, buď ráda, že ses ho zbavila a vezmi si z toho ponaučení při navazování další známosti :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23866

Nevím jestli byl sociopat, ale kretén určitě. Buď ráda, že ses ho zbavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12068

Nevim jaká to je diagnóza, ale za mě to je normální deb.il.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23924
28.9.21 10:01

To nebyl sociopat ale magor. Buď ráda, že je pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3505
28.9.21 10:03

Narcistická porucha osobnosti a cvok v jednom. Proto je skoro v padesáti sám. Toto žádná nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9379
28.9.21 10:06

No nevím, jestli je na to nějaká diagnóza, prostě pomalu pelichající kocour, co si něco dokazuje na zřejmě o dost mladší holce :nevim: Svobodý a bezdětný před padesátkou, to už je tak nějak varovný signál sám o sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1628
28.9.21 10:07

Prostě deb. l nic víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18636
28.9.21 10:09

Co si myslim? Ze je dobre, ze to takto dopadlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12635
28.9.21 10:11
@Anonymní píše:
Ahoj, mate nekdo zkusenost? Asi 3 mesice jsem „chodila“ s jednim starsim chlapem a videla vse ruzove. Az s odstupem casu jsem si uveodmila, ze tam toho bylo vic spatne nez dobre. Zacatek na me byl moc rychly, hned me seznamil s rodinou, s kamarady, planoval budoucnost, jak koupi pro nas dum, jak si me vezme, ze ja jsem uz asi konecne ta prava, chtel porad poznat moje kamaradky, moji rodinu, kdyz jsem na nej nemela cas, byl schopen me pres mrtvoly premlouvat at si to rozmyslim a prijedu..ale i kdyz rikal jak moc me ma rad, prislo mi to takove prazdne, bez citu. Za ruku me obcas chytl ale proste nebylo to vubec vrele. Porad potreboval mit kolem sebe sve kamarady pochlebovace, nejlepe harem holek (nebyl pro nej problem si sednout ke stolu s cizima holkama a zacit je bavit) i v me pritomnosti. Potreboval komunikovat s prodavackou v obchode, zdravit na ulici cizi lidi a prat jim hezky den, porad daval najevo jak je oblibeny. Ze ho zdravi cizi lidi a ani nevi kdo jsou. S nadsazkou kazda, co kolem nas prosla tak byla bejvalka. Myslim si, ze mezi tim co byl se mnou, tak se stykal i s jinyma. Porad me musel nejak napravovat. Ze bych mela nostit tmavsi rtenku, ze bych se mela obarvit vic na tmavo, ze ten parfem co mam mu vubec nevoni. Ja jsem ho teda vzdy poslala nekam ale uvnitr me to vzdy nahlodalo. Rekla jsem mu, at si najde jinou obet, ze na jeho reci nejsem zvedava a pry kdyz zmenim techto par veci, tak budu uplne TOP 🤦‍♀️ No a vlastne skoncilo to tak, ze me v me pritomosti podvedl s nejakou zenskou a kdyz se po sobe plazili, tak se na me dival. Byla jsem 2 metry od nich. Pak se uz neozval, kdyz jsem rano odjela. Jen jsem mu za 3 dny napsala ze me mrzi za co me celou dobu mel, tak se omluvil a napsal, ze bych to s nim mela stejne tezke. Prvne jsem z toho byla uplne hotova. Tento 3 mesicni vztah nevztah ve me nechal neco tak silneho, co ve me nenechal ani 6 lety predchozi vztah. Nechapala jsem, ze ze dne na den me muze bez jedineho citu takto hodit pres palubu ale kdyz jsem si precetla rysy sociopata, tak mi to na nej presne sedi. Jinak je mu 47, je bezdetny a svobodny. Co myslite?

Sociopat asi ne, ale pořádnej kretén určitě. Buď ráda, že ses ho zbavila. Je mu 47, bezdětný, samá ženská… To fakt nechceš. Ty jo, on se plazí po cizí ženský v tvé přítomnosti, a ještě se na tebe dívá 8o Co jako čekal, že se stane?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
28.9.21 10:17

Co si o tom myslet? Že on je debiil a ty bys měla tady tu životní epizodu vymazat z paměti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10859
28.9.21 10:20

Masakr. Takovej chlap ti splni vsechny tvoje nocni mury.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
28.9.21 10:31

Dobre to dopadlo. Zbavila ses cloveka, co mel problem sam se sebou, 3 mesice neni az takova ztrata casu. Plus jsi ziskala cennou zkusenost do budoucna. Jakmile pristi napadnik zacne nejake podobne naznaky, ty uz vis, kam to povede a muzes to ruchleji utnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5274
28.9.21 10:41

Typické chování pro narcise. Zatančila bych si oslavný taneček, ze jsem se ho zbavila :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
28.9.21 10:46

Poznala jsi ho na seznamce? Ono prostě svobodný bezdětný v tomto věku a na seznamce a nejlépe registrovaný už pár let tisíce návštěv profilu, je podezřelý a to hodně.
Kdysi jsem poznala podobného, to mi bylo ještě náct a už tehdy jsem z toho měla osypky. Choval se ke mně jako blázen pár vteřin po seznámení, dvořil se mi, vynášel mne do nebes. Nevěděla jsem, jak se ho zbavit. Když viděl, že to nezabralo, hned přesedlal na mou kamarádku. Tomu klukovi tehdy nebylo víc než 20, před padesátkou by klidně mohl vypadat, jako ten tvůj.
Jsi poučená, už se ti to nestane. Nevěř chlapovi, co tě nezná, že jsi konečně ta pravá :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat