Vztah se starší ženou nebo mě jen využívá?

Anonymní
7.7.20 11:04

Vztah se starší ženou nebo mě jen využívá?

Ahoj, nevím, kde tohle probírat, tak to zkusím tady. Pracuju jako stážista v jedné společnosti a během posledních měsíců jsem se zapletl s jednou zaměstnankyní. Je o dost starší, je vdaná a má děti, takže na sebe nejsem pyšný. Nicméně mám pocit, že jsem se asi zamiloval a nevím, co mám dělat, protože ona mě skoro ignoruje, když jsme ve firmě. Někdy mám pocit, že mě jen využívá na sex, což je pro mě málo, protože chci vážnější vztah. Co si o tom myslíte? Zažily jste někdy něco podobného? Co mám dělat? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6726
7.7.20 11:07
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím, kde tohle probírat, tak to zkusím tady. Pracuju jako stážista v jedné společnosti a během posledních měsíců jsem se zapletl s jednou zaměstnankyní. Je o dost starší, je vdaná a má děti, takže na sebe nejsem pyšný. Nicméně mám pocit, že jsem se asi zamiloval a nevím, co mám dělat, protože ona mě skoro ignoruje, když jsme ve firmě. Někdy mám pocit, že mě jen využívá na sex, což je pro mě málo, protože chci vážnější vztah. Co si o tom myslíte? Zažily jste někdy něco podobného? Co mám dělat? Díky

Nemáš kámoše na pokec? fakt má kluk potřebu psát na eMimino? nějak tomu nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14752
7.7.20 11:08
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím, kde tohle probírat, tak to zkusím tady. Pracuju jako stážista v jedné společnosti a během posledních měsíců jsem se zapletl s jednou zaměstnankyní. Je o dost starší, je vdaná a má děti, takže na sebe nejsem pyšný. Nicméně mám pocit, že jsem se asi zamiloval a nevím, co mám dělat, protože ona mě skoro ignoruje, když jsme ve firmě. Někdy mám pocit, že mě jen využívá na sex, což je pro mě málo, protože chci vážnější vztah. Co si o tom myslíte? Zažily jste někdy něco podobného? Co mám dělat? Díky

vem to do svých rukou, napiš jí, že jestli váš vztah nezačne brát víc vážně a tvářit se, že je zamilovaná, navštívíš celou rodinku v nedělní sváteční oběd s tím, že jste zamilovaní a ty se nebojíš toho být nový tatínek dětí a jestli by vám původní pantáta nekoupil do začátku byt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
7.7.20 11:10

Kam ta dnesni mladez speje? Tak kdyz chci vazny vztah, tak si asi najdu svobodnou nebo rozvedenou, ne? A ze se k tobe v praci nehlasi je celkem normalni, pokud nedelate nekde na sroubarne, mohlo by ji to stat i pracovni pozici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
7.7.20 11:10

No tak asi te chce jen na sex, povyrazeni s kolouskem. Neni pravdepodobne, ze by zena opustila rodinu kvuli mladymu zajickovi, ktery jeste neni nijak zajisteny. Takze jo, vyuziva te jen na sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
7.7.20 11:23
@Anonymní píše:

A co si jako čekal? Že ti vdaná ženská bude skákat v práci okolo krku a přizná veřejně, že s tebou něco má? Řeknu ti co máš dělat. Vykašli se na ní, a najdi si svobodnou holku, která tě nebude zatloukat. Vždytˇti musí být jasný, že tahle tě má jen na povyražení, a pak šup domů k rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20714
7.7.20 11:25
@Anonymní píše:

Jsi tady dobře, zajdo, tady to tak zná naprosto každá a která říká že ne, tak tak to zná nejmíň trojnásob. Určitě tě jen na sex nemá, je to totiž osudová láska, tak, jak to na pracovištích bývá. Starší žena je totiž plachá a čeká, že s tím ven vyjdeš ty, takže neváhej vaše společné fotky dát na firemní síť (klidně i intimní), kolegové to patřičně ocení a ona bude mít radost, že je mezi nimi tak oblíbená, případně jí na společném obědě plácni přes zadek, aby bylo naprosto jasné, kdo jí teď „ochraňuje“. Zralé ženy to tak milují!
Pokud ani to nebude fungovat, pak pošli tento dotaz manželovi panímámy, protože kdo jí zná lépe a ví, jak se chovat k ženě?

Příspěvek upraven 07.07.20 v 11:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14752
7.7.20 11:25

Narovnej si vztah s vlastní matkou, pak se nebudeš zamilovávat do PUM a maximálně ji budeš sebekvalitně šustit než najdeš kvalitní maso na rozplození

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4968
7.7.20 11:37

Normálně tě sexuálně zneužívá. MEE TOO MEE TOO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11338
7.7.20 11:43
@Anonymní píše:

Užívej si sex bez závazků a mezi tím se poohlídni po nějaký mladý pěkný holce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
7.7.20 11:44

Užívej si to, neřeš. V práci to nech tak jak to je, bude se vám lépe dýchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5289
7.7.20 11:47

Tak určitě, vdaná ženská se bude vodit s kolouškem po firmě za ruku :lol: Vždyť by byla všem k smíchu, prosím tě… jestli chceš vážný vztah, tak by bylo fajn začít lovit ve vodách bez závazků, nebo teda aspoň minimálně bez manžela :lol: Ve tvé věkové kategorii ta šance asi bude o fous větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12787
7.7.20 11:56

No jestli to myslis vazne, tak me podrz teda :mrgreen: :zed: Samozrejme ze te chce jen na sex, zvednuti sebevedomi a obcasne povyrazeni! Ver, ze i kdyby nakrasne chtela od manzela odejit, tak s detmi na krku bude hledat docista nekoho jineho, nez mladeho zamilovaneho kluka z firmy :jazyk: Jestli ti nestoji za to mit ji jen na sex, tak to s ni ukonci a najdi si nekoho sobe rovneho :nevim: Porad nechapu, kde se v lidech bere ta touha navazovat vztahy s nekym, kdo je v zivote uplne nekde jinde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
7.7.20 11:59

@pohledzdruhestrany Tak má paní chuť na mlady maso no co? kluk je hloupej a nechá se ona by byla hloupá kdyby si to nechala ujit ;) Ze staršího na mladší a život je hned hezčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14752
7.7.20 12:02
@Annabela11 píše:
@pohledzdruhestrany Tak má paní chuť na mlady maso no co? kluk je hloupej a nechá se ona by byla hloupá kdyby si to nechala ujit ;) Ze staršího na mladší a život je hned hezčí.

ale paní to nedělá moc chytře, zejména ohledně výběru osobnosti, takovejhle zamilovanej blbeček jí může pěkně nabořit život

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama