Vztah se starším mužem -ano/ne

63
2.1.20 13:20

vztah se starším mužem -ano/ne

Ahoj holky. Po delší době jsem potkala starého známeho, který je o 15 let starší než já a přeskočila jiskra. Je to krásným, ale na druhou stranu mám strachm protože jsem jako jeho,,dcera,,. Nebo to řeším zbytečně? Jak to máte vy? Děkuji za rady a názory.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3103
2.1.20 13:22

Mám manžela o 17 let staršího s je to nejlepší manžel a táta na světě. Tak držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 13:23
@marcusa píše:
Ahoj holky. Po delší době jsem potkala starého známeho, který je o 15 let starší než já a přeskočila jiskra. Je to krásným, ale na druhou stranu mám strachm protože jsem jako jeho,,dcera,,. Nebo to řeším zbytečně? Jak to máte vy? Děkuji za rady a názory.
Martina

Zalezi na tom, kolik vam je. Jestli tobe 15 a jemu 30, tak je to divne :jazyk:, jestli tobe 30 a jemu 45 (napr.), tak neres zbytecne. Ale taky zalezi v jakem zivotnim stadiu jste, jestli tobe uz tikaji bio hodiny a on uz ma deti 2 a na dalsi se neciti, tak to je blbe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1040
2.1.20 13:24

Já zase o 10let staršího. Nevyměnila bych ho za nic na světě. Je úžasný manžel, skvělý táta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
2.1.20 13:25

To muze bejt ruzny, nekterejm parum to funguje, a u nekoho ten vek hraje roli. Ja mela partnera o 14 let starsiho, zezacatku vse klapalo ale postupem casu to klapat prestalo, a slo tam prave i o ten vekovy rozdil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
2.1.20 13:26

Je mně 35 a jemu 50. Oba máme děti a další již nechceme… asi máte pravdu, řeším to zbytečně. Děkuji. Tohle jsem potřebovala slyšet. Krásný den :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1458
2.1.20 13:27

Já si nedokážu představit, že bych v 35 měla 50ti letého pána. Ale záleží na tom co od vztahu oba očekávají, jestli chtějí založit rodinu, nebo už děti mají atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 13:30

Zkus a uvidis. Nikdo te nezna, tezko radit. Ja mela starsiho, v te dobe to bylo pekne, trvalo to 13 let. A ted bych do toho uz nesla. Ty nuzky rozdilneho veku se oteviraji az casem. Jsem spokojenejsi se stejne starym. Mame vic spolecneho.

• Nahlásit
  • Citovat
6520
2.1.20 13:34

Nedávno tu byla diskuze na téma velký věkový rozdíl po dvaceti letech. Tj ještě relativně mladá baba měla doma stárnoucího chlapa, kterému začalo odcházet zdraví. Doporučuji přečíst a pak se rozhodnout, zda ti to za to stojí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
2.1.20 13:36
@marcusa píše:
Martina

Za mě ne, ale jsem extrém, mě nepřitahují chlapi starší už nad tři roky jak já..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11149
2.1.20 13:37

Pro mě je strop deset let a i to je hodně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11312
2.1.20 13:40

No tak na chvíli, jako románek, proč ne…ale budoucnost bych s 15 let starším chlapem neplánovala, na mě je to moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27321
2.1.20 13:43

@JancaS84 tak v petatriceti uz taky nejsi zadna ranni rosa :mrgreen:

Zakladatelko, Ja myslim ze uplne v pohode, pro 35letou je padesatnik uplne v klidu a jestli uz nechcete deti tak bych vek neresila vubec. Padesatnik nemusi byt nutne usedly dedek. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 13:44

35 a 50 je podle mne úplně v pohodě :dance: Já bych do toho šla určitě. Mám partnera o víc… a v koutku duše si říkám, kéž bychom byli „jen“ o 15 :nevim:.
Když už máte každý své děti, tak bych nic neřešila a užívala hezký vztah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 13:48

@marcusa Dnes umí být chlapi v padesáti čiperní mladíci :-).
Pokud si vzájemně vyhovujete, funguje to mezi vámi, máte společné zájmy, není co řešit.
Samozřejmě, jen průměrný věk dožití je neúprosný a statisticky je pravděpodobné, že posledních 20 let svého života strávíš sama. Či prostě s někým jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama