Ukončený vztah se zadaným

Anonymní
13.2.20 13:38

Vztah se zadaným

Vzhledem k osobním údajům prosím o zachování anonymity.

Před 2 lety jsem se seznámila na konferenci s kolegou ze stejného města a přeskočila jiskra, po dvou schůzkách jsme to dali dohromady, spíše však na bázi kamarádství s výhodami nežli vztah).

Po půl roce z něj ale „náhodou“ vypadlo, že má dlouhodobý vztah (ale nežijí spolu), jenže to už já byla trochu, jak to říct, zaháčkovaná. Po tomto zjištění mě napadlo, že to utnu, když mi dotyčný zničehonic jednou večer zavolal (což nikdy nedělal, jen psal do té doby) kde jsem si pouštěla pusu na špacír, že jsem drbna, že o nás ví jeho ségra (v životě jsem jí neviděla) a ta že to vypráví dál a takhle se to může donést k jeho nadřízeným, což mu způsobí škraloup na kariéře, potažmo k přítelkyni.

Nikde jsem nic nevyprávěla, jediné co mě napadlo bylo, že nás někdo viděl. Velmi se mě dotklo jak na mě spustil a byl to poslední impuls k tomu, nechat to celé být a začít se věnovat někomu jinému. Nicméně v tom šoku jsem se ani nijak pořádně neobhájila, štve mě, že si o mě myslí, že jsem drbna, která neumí udržet zavřenou pusu. Hrozně mě to hlodá, situaci jsem mu osvětlila, ale nezdá se, že by mi věřil. Mám obavu, že mi kvůli tomu teďka zavaří v práci. Mám to nechat být nebo se zkoušet nějak obhajovat ( i když proč bych na jednu stranu měla, on je ten, kdo byl zadaný) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2625
13.2.20 13:40

Nechala bych to plavat, když ti ani není schopnej říct, že je zadanej. Pohádky o nefunkčním vztahu, jak se budou rozvádět atd., to neberu. Takže bych to neřešila, ať si to vyžere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22905
13.2.20 13:42
@Anonymní píše:
Vzhledem k osobním údajům prosím o zachování anonymity.

Před 2 lety jsem se seznámila na konferenci s kolegou ze stejného města a přeskočila jiskra, po dvou schůzkách jsme to dali dohromady, spíše však na bázi kamarádství s výhodami nežli vztah).

Po půl roce z něj ale „náhodou“ vypadlo, že má dlouhodobý vztah (ale nežijí spolu), jenže to už já byla trochu, jak to říct, zaháčkovaná. Po tomto zjištění mě napadlo, že to utnu, když mi dotyčný zničehonic jednou večer zavolal (což nikdy nedělal, jen psal do té doby) kde jsem si pouštěla pusu na špacír, že jsem drbna, že o nás ví jeho ségra (v životě jsem jí neviděla) a ta že to vypráví dál a takhle se to může donést k jeho nadřízeným, což mu způsobí škraloup na kariéře, potažmo k přítelkyni.

Nikde jsem nic nevyprávěla, jediné co mě napadlo bylo, že nás někdo viděl. Velmi se mě dotklo jak na mě spustil a byl to poslední impuls k tomu, nechat to celé být a začít se věnovat někomu jinému. Nicméně v tom šoku jsem se ani nijak pořádně neobhájila, štve mě, že si o mě myslí, že jsem drbna, která neumí udržet zavřenou pusu. Hrozně mě to hlodá, situaci jsem mu osvětlila, ale nezdá se, že by mi věřil. Mám obavu, že mi kvůli tomu teďka zavaří v práci. Mám to nechat být nebo se zkoušet nějak obhajovat ( i když proč bych na jednu stranu měla, on je ten, kdo byl zadaný) :nevim:

Nech to plavat. On má vztek a holt jsi hromosvod. Mohl vás někdo vidět, možná si někdo domyslel váš vztah z vašeho chování. Je to jedno. Je dobře, že jsi včas prokoukla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 13:43
@Nowuka2 píše:
Nechala bych to plavat, když ti ani není schopnej říct, že je zadanej. Pohádky o nefunkčním vztahu, jak se budou rozvádět atd., to neberu. Takže bych to neřešila, ať si to vyžere.

Tak pohádky nikdy nevyprávěl, moc právě o ní ani nechtěl mluvit (nebydlí spolu jako že si nerozumí, ale že má každý svůj RD v jiném městě a ani jeden se nechce stěhovat), takže nevím nic. To je však vedlejší, spíš mě mrzí, že by mě někdo (kdokoli nejen on teďka) měl za bonzáka :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
721
13.2.20 13:49
@Anonymní píše:
Tak pohádky nikdy nevyprávěl, moc právě o ní ani nechtěl mluvit (nebydlí spolu jako že si nerozumí, ale že má každý svůj RD v jiném městě a ani jeden se nechce stěhovat), takže nevím nic. To je však vedlejší, spíš mě mrzí, že by mě někdo (kdokoli nejen on teďka) měl za bonzáka :cert:

Bych ho poslala rovně. Pokud by nelhal, a s partnerkou nežil, pak by mu bylo jedno, že se někdo o vás dozví, a váš vztah by si obhájil. A už vůbec by nemektal o nějaké kariéře. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
13.2.20 13:58

Já ti teda nevím, ale abys nebyla navždycky jenom jedna z mnoha. Je spousta šikovných chlapíků, co to stíhají táhnout na víc frontách najednou… Docela by mě ponižovalo, že o vztahu s někým, s kým jsem ráda, bych musela mlčet, schovávat se a nic neříct. K čemu to je, bože? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 14:03
@HrozTaj píše:
Já ti teda nevím, ale abys nebyla navždycky jenom jedna z mnoha. Je spousta šikovných chlapíků, co to stíhají táhnout na víc frontách najednou… Docela by mě ponižovalo, že o vztahu s někým, s kým jsem ráda, bych musela mlčet, schovávat se a nic neříct. K čemu to je, bože? :nevim:

no k ničemu právě, tak od toho dávám ruce pryč, ale že mě takhle hnusně osočil

• Nahlásit
  • Citovat
13.2.20 14:12

Je to vůl. Ty jsi měla instrukce, že nesmíš jeho jméno nikdy vyslovit? A vážně si myslíš, že když nevěrníkovi praskne nevěra, řeší okolí milenku jako bonzačku? A trápí Tě jenom to, že budeš vypadat jako bonzačka a chodit se zadaným Ti nevadilo? Pro mě jste nepochopitelní oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 14:14
@Hanka Adamov píše:
Je to vůl. Ty jsi měla instrukce, že nesmíš jeho jméno nikdy vyslovit? A vážně si myslíš, že když nevěrníkovi praskne nevěra, řeší okolí milenku jako bonzačku? A trápí Tě jenom to, že budeš vypadat jako bonzačka a chodit se zadaným Ti nevadilo? Pro mě jste nepochopitelní oba.

já ale nevěděla, že je zadaný :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2213
13.2.20 14:17

:zed: prosím tě, ten člověk nestojí už za žádnou další komunikaci, natož obhajování..

máš snad nějakou sebeúctu, už to nech být..
možná jsi byla jedna z mnoha…
s „profláknutím“ nevěry holt musí i takový mistr světa počítat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 14:19
@Anonymní píše:
já ale nevěděla, že je zadaný :roll:

Takže jsi zjistila, že je zadaný a ukončila to? A pak najednou Ti volal, kde jsi co vykládala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 14:20
@Lucy75 píše: :zed: prosím tě, ten člověk nestojí už za žádnou další komunikaci, natož obhajování..máš snad nějakou sebeúctu, už to nech být..
možná jsi byla jedna z mnoha…
s „profláknutím“ nevěry holt musí i takový mistr světa počítat…

Dík, chvíli jsem měla normálně i výčitky svědomí, že jsem dopomohla k tomu, aby se to provalilo. Že je zadaný jsem zprvu nevěděla a teď mě vlastně tak napadlo jak nad tím přemýšlím… i kdybych věděla, já byla svobodná, takže i kdybych to hlásila třeba v rozhlase, mohlo mi to být jedno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 14:23
@Hanka Adamov píše:
Takže jsi zjistila, že je zadaný a ukončila to? A pak najednou Ti volal, kde jsi co vykládala?

Zjistila jsem, že je zadaný a byla z toho trochu v šoku, takže prvotní myšlenka byla, že od toho dám ruce pryč, ale jemu jsem nic zatím neřekla. Pár dní jsme se neviděli, načež on volal s tímhletím, což pro mě byl poslední impuls, abych ukončila veškeré kontakty, ale zasáhlo mě, že na mě takhle vyjel a než mě, věří kdekomu z ulice, co ten drb přitáhl. Sice kamarádství s výhodami, ale přes půl roku, takže jsme se i spřátelili mimo tělesné požitky, byla jsem naštvaná a zároveň mě to i docela mrzelo.

• Nahlásit
  • Citovat
13.2.20 14:28
@Anonymní píše:
Zjistila jsem, že je zadaný a byla z toho trochu v šoku, takže prvotní myšlenka byla, že od toho dám ruce pryč, ale jemu jsem nic zatím neřekla. Pár dní jsme se neviděli, načež on volal s tímhletím, což pro mě byl poslední impuls, abych ukončila veškeré kontakty, ale zasáhlo mě, že na mě takhle vyjel a než mě, věří kdekomu z ulice, co ten drb přitáhl. Sice kamarádství s výhodami, ale přes půl roku, takže jsme se i spřátelili mimo tělesné požitky, byla jsem naštvaná a zároveň mě to i docela mrzelo.

Tak pokud budu vycházet z toho, že tady říkáš pravdu… buď ráda, že ses ho zbavila, protože jenom totální psychopat po půl roce vztahu zavolá přítelkyni a začne jí nadávat, protože jeho sestra ví o tom, že s ní chodí. Ale promiň, moc se mi to nezdá. A Tvá reakce, kdy máš nejdřív výčitky svědomí, že mu to prasklo, je taky dobře ujetá.
Doplnění : vím, že jsem konzerva a toto přátelství s výhodami prostě nechápu a třeba Tvůj příběh mě jen ujišťuje, že je to dlouhodobě nefunkční ;)

Příspěvek upraven 13.02.20 v 14:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 14:32
@Hanka Adamov píše:
Tak pokud budu vycházet z toho, že tady říkáš pravdu… buď ráda, že ses ho zbavila, protože jenom totální psychopat po půl roce vztahu zavolá přítelkyni a začne jí nadávat, protože jeho sestra ví o tom, že s ní chodí. Ale promiň, moc se mi to nezdá. A Tvá reakce, kdy máš nejdřív výčitky svědomí, že mu to prasklo, je taky dobře ujetá.

no jak vidno, tak spíš než přítelkyně, milenka řekla bych …

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama