Vztah se zadaným mužem

Anonymní
14.1.21 00:44

Vztah se zadaným mužem

Dobrý den/ahoj,
mám kamaráda se kterým se známe nějakou dobu, je ženatý má dvě děti, které už jsou dospělé. Začalo to mezi námi, že jsem byla na pracovní cestě, psali jsme si on byl též na pracovní cestě. Čekala jsem, že psaní mezi námi skončí, hned co se vrátí domů k manželce. Vyvrcholilo to tím, že máme spolu poměr, též jsem čekala, že to bude jednorázová akce, ale stýkáme se pravidelně, píše mi každý den.
Z mé strany k němu začínám mít city, ale rozbít rodinu mu nechci, říkám si, že je to u něho krize středního věku.
Jak by jste mi poradili, děkuji

Omlouvám se za anonymitu, ale nevím kdo z mé rodiny sem chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2800
14.1.21 00:54
@Anonymní píše:
Dobrý den/ahoj,
mám kamaráda se kterým se známe nějakou dobu, je ženatý má dvě děti, které už jsou dospělé. Začalo to mezi námi, že jsem byla na pracovní cestě, psali jsme si on byl též na pracovní cestě. Čekala jsem, že psaní mezi námi skončí, hned co se vrátí domů k manželce. Vyvrcholilo to tím, že máme spolu poměr, též jsem čekala, že to bude jednorázová akce, ale stýkáme se pravidelně, píše mi každý den.
Z mé strany k němu začínám mít city, ale rozbít rodinu mu nechci, říkám si, že je to u něho krize středního věku.
Jak by jste mi poradili, děkujiOmlouvám se za anonymitu, ale nevím kdo z mé rodiny sem chodí.

A co bys od nej chtela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.21 01:09

Máš ženatýho milence a city k němu.
Kdybys ho chtěla nechat na pokoji, udělala bys to a nepsala sem diskuze.
Takže chceš pokračovat v pelešení.
Jaká byla vlastně otázka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
14.1.21 01:12

Klasika no, milenka ze zabouchne :nevim:. Nejdřív nechce rozbít rodinu, pak ji to přestane stačit, začne tlačit a on dá nakonec přednost pohodlí u manželky. To je tu dnes a denně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3525
14.1.21 04:57

Otázka je, jestli si tu rodinu kvůli tobě chce rozbít on nebo jsi jen levný zásun za pár SMS denně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2946
14.1.21 06:02

Manželka k němu může mít taky city…nějak nechápu otázku?
Za mě je chození s zadaným ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
14.1.21 06:28

Skončit to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
14.1.21 06:43

Udělat mu papa :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
14.1.21 06:44
@Anonymní píše:
Dobrý den/ahoj,
Jak by jste mi poradili, děkujiOmlouvám se za anonymitu, ale nevím kdo z mé rodiny sem chodí.

Hm, krize středního věku u něj, má dospělé děti.

A kolik let je Tobě a máš vlastní děti, jsi zadaná?

Měla by sis vyjasnit, co od toho kdo čekáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
14.1.21 06:52

Ukončit to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5319
14.1.21 06:56

Proč stavíš své štěstí na neštěstí jiných??? Co bys dělala, kdybys s ním nedopatřením otěhotněla? Není jen zadaný, je ženatý, ma děti. Tos věděla od začátku. Prostě špína, které matka dostatečně nevysvětlila, že se jiným do zelí neleze. Fakt jsi tak hnusná, že nemáš na svobodného a bezdětného chlapa, to tě lituji. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4147
14.1.21 07:20
@yocheved píše:
Klasika no, milenka ze zabouchne :nevim:. Nejdřív nechce rozbít rodinu, pak ji to přestane stačit, začne tlačit a on dá nakonec přednost pohodlí u manželky. To je tu dnes a denně :lol:

Nebo taky ne, odejde k milence s kterou bude spokojene vegetit uz porad, tady se to nechce slyset ale i tyto se deje, znam takove ze sveho okoli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
14.1.21 07:20

@truelly proc ji tak urazite? Ona snad te manzelce slibila vernost u oltare? Ne! Je to vec toho chlapa, ona ho prece nevede nasilim do postele. Zalezi taky jaky ma vztah s manzelkou, treba spolu nespi. Treba jim to ale taky klape a jen si povyrazi tady se slecnou. Me byt neverny manzel, vinu bych hodila na nej a ne na milenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
14.1.21 07:24

Prosím tě, aspoň mu neříkej kamarád :lol:
A jinak taky nevím, co si myslíš, že se tady dočteš, půlka tě odsoudí, to, že to není košer víš, ale počítám, že si stejně nemůžeš pomoct, tak v tom budeš pokračovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
14.1.21 07:26
@Terodaktil píše:
@truelly proc ji tak urazite? Ona snad te manzelce slibila vernost u oltare? Ne! Je to vec toho chlapa, ona ho prece nevede nasilim do postele. Zalezi taky jaky ma vztah s manzelkou, treba spolu nespi. Treba jim to ale taky klape a jen si povyrazi tady se slecnou. Me byt neverny manzel, vinu bych hodila na nej a ne na milenku.
Úvaha je to logická a pravdivá, nicméně, kdyby byli ženatí pro svobodné holky tabu, bylo by na světě opravdu daleko lépe a těch rozvrácených rodin míň ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat