Vztah už není co dříve, hraje hry

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.1.22 19:24

Vztah už není co dříve, hraje hry

Ahoj holky,
Jsem tu nová, občas si tady chodím číst různé diskuze na témata pro mě blízké. Ale už si nevím rady, tak jdu pro radu přímo tady já.
Je mi 18 let a můj přítel má 32 let (ano, vím, že je to větší věkový rozdíl), jsme spolu půl roku. Začátky byli moc fajn, vše perfektní. Když jsem přijela, vítal mě, obejmul mě, mazlili jsme se, vše super a připadal mi jako někdo, kdo má o mě opravdu zájem. Bral mě i na výlety, i když on by byl raději doma (sice jen 3×, ale aspoň něco).
Postupem času to bylo horší, malý zájem, ale aspoň nějaký. Pak jsem měla covid a byla jsem 3 týdny doma. Řekla jsem si, že aspoň uvidím, zda mu vůbec chybím. A taky že ano, volali jsme si, psal mi, vše supr. Přijela jsem celá nadšená, že budeme spolu. Jo, byli jsme, ale jen na chvíli.
Chci dodat, že má rád pc hry, ze začátku hrál tak 3 hodiny denně. Nechtěla jsem ani nechci mu to zakazovat, chci, aby měl sám o mě zájem a vážil si toho, že za ním jedu 150 kiláků.
Teď je to 2 měsíce po covidu a je to ještě horší. Nepřivítá mě, nemazlí se, žádné zamilované konverzace, hraje 8 hodin denně a víc a já se k němu ze zoufalosti přidala, abych s ním něco dělala. Jsou z nás přátelé. Přijedu a ani nevstane od počítače. A já hloupá pro něj dělám první poslední, našla jsem si brigádu, abych byla schopná finančně fungovat, když neměl peníze, dala jsem mu, nakupovala jsem.. až moc pro něj dělám. Teď jsem asi samozřejmost, což hodně bolí. Rozhodla jsem se, že když se scházíme o víkendech, tak prostě jednou nepřijedu, třeba se to zlepší, možná mu budu i chybět. Podotýkám i že sex už je rarita, což tomu tak na začátku nebylo vůbec. Nevíte holky, co s tím? Mám teď častěji než kdy jindy panické ataky a úzkosti (řekl mi na to, že doufá, že to nehraju, jinak konec). Když chci s ním mluvit o pc, tak je hned naštvaný a říká mi věty:,,Od začátku jsem ti říkal, že jsem hráč."
Jsem zoufalá, myslím, že je závislý, nikam nechodí, jen do práce.. Po půl roce mi přijde, že už si mě neváží.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2373
17.1.22 19:27

Je ti 18… Jdi o dům dál ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
17.1.22 19:27

Rozejdi se s ním. Nemá to cenu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
17.1.22 19:30

To stvoření není chlap. Je neperspektivní (32 a dotuje ho 18ka?) a kašle na tebe. Já chápu, že máš city, ale ach… ten tvůj věk, máš vše před sebou a můžeš si jich najít tisíc. Pak se budeš mlátit do hlavy, co za voloviny jsi to páchala, abys měla kapku pozornosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23379
17.1.22 19:36

To je hnus, velebnosti… 18 letá holka chodí na brigošky, aby ten její neschopa měl co do huby a neodpadl při paření her hlady a vyčerpáním. A za odměnu se kočena može dožadovat sexu a miliskování, když on nechce.
Holka moje, jsi mladá, tady nevidím žádnou perspektivu. Já bych to s ním ukončila a rozhlidla se jinde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
17.1.22 19:39

Tohle nemá smysl. Kašli na něj jiný nebude. Přece nestojíš o to sedět od 18let doma a nikam si s ním nevyjít. Hraní je mu přednější je na tom prostě závislej. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.1.22 19:39

Kdyz ja jsem asi uplne blba a porad cekam, az se stane zazrak a bude to fajn :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23379
17.1.22 19:41
@baru.444 píše:
Kdyz ja jsem asi uplne blba a porad cekam, az se stane zazrak a bude to fajn :zed:

Nebude, věř mi. A on už začne dědkovatet a pohodlnět, a ty máš jen 18.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
17.1.22 19:49

Jestli si neváží tvé přítomnosti po půl roce a dává přednost raději hrám, představ si to za 5 let, třeba s dětma - jak kolem nich budeš běhat, uklízet, vařit a on bude sedět u pc. Myslím, že ti to rozchod dost zjednoduší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15606
17.1.22 19:50

Je ti 18, co blbnes?
Vzdyt je to ubohej zoufalec!
Kopni ho do zadku. Věř mi, že je lepší být sama než že sebe dělat blbce a onuci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
17.1.22 19:55

Vyres sebe a pak možná res druhý. V 18 tohle k životu nepatří. Tak snad má aspoň prachy

Aha edit.. takže netahlo 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23379
17.1.22 20:02
@david85lbc píše:
Vyres sebe a pak možná res druhý. V 18 tohle k životu nepatří. Tak snad má aspoň prachyAha edit.. takže netahlo 😄

Zoufalý netáhlo :mrgreen: Když si vzpomenu, jak jsem byla v 18 akční, věčně na koncertech, zábavách, hrála jsem divadlo, jezdila jako vedoucí na tábory… Paprda, co sedí celý dny na pr.deli a paří hry by u mne neuspěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18915
17.1.22 20:33

V 18 muzes mit kterehokoliv chlapa, na ktereho si ukazes.
Tenhle te nemiluje, kasli na nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 20:55

Je rozdíl hráč a závislák. Tohle úplně normální není. Také si rád občas zahraju hry, zvlášť teď v zimě, ale určitě by mě nenapadlo, že bych seděl u pc, kdyby měla přijet přítelkyně. To bych se těšil asi na intimnosti. Nechápu, proč chce aby si tam jezdila. Nevím jak dlouho tam trávíš čas. Dokázal bych pochopit, že pokud si tam několik dní, tak se nějaký čas každý bude věnovat svým aktivitám, ale jestli je to třeba na pár hodin, tak to teda nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
17.1.22 20:57

Opravdu res jednu vec. Ne „pritele“, toho kopni do zadku. Res, proc si nevazis sama sebe a jak si sebe zacit vazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat