Reklama

Vztah, užívání si s ex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishka.mi
Nováček 5 příspěvků 08.02.18 22:31
Vztah, užívání s ex?

Ahoj, potřebuji radu. Už nevím co dál :roll:
Ukončila jsem na podzim po 4 letech vztah (oboum 25let). Nikam to nevedlo, bydlet chtěl u tatínka a né se mnou, psal si s jinýma, podvedl mě a ještě ke všemu si chtěl objednat lehkou slečnu na služební cestě :lol: :lol:.
Mezitím co mě posledního půl roku takto „zkoušel jestli zůstanu“ mi začal psát úplně starý bývalý. Byli jsme spolu dva roky, první láska a rozchod kvůli škole hlavně. 5 let jsme se neviděli, maximálně jsme se někde minuli a pozdravili. Zval mě na kafe a já šla, párkrát jsme se libali.. Nic vic ;) Psali jsme si vic a vic az jsem nakonec jela zase na kafe, které se protáhlo do večera kdy jsme seděli s flaskou vina u filmu a vyspali jsme se spolu asi 3×. Byl milý, pozorný, v posteli to nejlepší co jsem kdy zažila. Od te doby se to obcas opakuje. Furt mi pise, strachuje se o me, chce jezdit na vylety, rad mi vari. Občas se ozve i v noci po praci jestli něco nepotrebuji. Když slyší jak na mě bývalý někde nadává okamžitě mě brání a chce se s nim rvat..
Tak jdu pro radu.. Jak to mam brát? 8o Utěšujj se v náručí jineho pouze a jsem zaslepena nebo to mam brát pouze jako užívání a nečekat nic víc? :) nějak se v tom nevýznam, jsem po minulém vztahu psychicky zdeptana a moc mi to nemysli.. Vyšel vám někdy vztah s bývalým? Nemyslim to tak, že jste se rozešli na dva mesice.. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25306 příspěvků 08.02.18 22:48

No tak nejak nevim co resis :nevim: Tam s tim ses rozesla…se nedivim :P :mrgreen: a ted ses volna a uzivas si s timhle..tak to nech plynout a uvidis co se z toho vyvrbi…drzim palec :palec:

veruSska10
Povídálka 21 příspěvků 08.02.18 22:52

Nech tomu volný průběh

Pedro 00
Závislačka 3645 příspěvků 08.02.18 23:09
@Mishka.mi píše:
Byl milý, pozorný, v posteli to nejlepší co jsem kdy zažila. Od te doby se to obcas opakuje. Furt mi pise, strachuje se o me, chce jezdit na vylety, rad mi vari. Občas se ozve i v noci po praci jestli něco nepotrebuji. Když slyší jak na mě bývalý někde nadává okamžitě mě brání a chce se s nim rvat..
Tak jdu pro radu.. Jak to mam brát? 8o Utěšujj se v náručí jineho pouze a jsem zaslepena nebo to mam brát pouze jako užívání a nečekat nic víc? :) nějak se v tom nevýznam, jsem po minulém vztahu psychicky zdeptana a moc mi to nemysli.. Vyšel vám někdy vztah s bývalým? Nemyslim to tak, že jste se rozešli na dva mesice.. :think:

Vzhledem k tomu, že projevuje zájem i mimo sex, je to minimálně slušný člověk, přímo bych řekl gentleman. Vzácný to úkaz, když čtu ty stesky na emiminu. Jak radí výše, moc to neřeš. Statistika ti žádné vodítko nedá. Podstatné je, jestli je ti s ním dobře, pokud ano, dej mu to najevo.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 09.02.18 05:15

Proc vetsina zensky hned zacne takhle resit.
Bavi te to? Bavi. Neres a uzivej. Casem se to nejak vyvrbi.
Takhle jsem zacinala se svym muzem. Po desnym vztahu a rozvodu jsme se zacali schazet, nic neslibovali, neresili. On byl po 8 letym vztahu. Delali jsme co nas bavi, za pul roku mi rekl pusinko, zacal se chovat jinak, tak vic laskyplne. Za 3/4 roku jsme si rekli, ze se vlastne milujeme a zacali jsme spolu bydlet a je to uz 11 let. Ale myslim, ze v zacatku proste bylo dulezity, ze jsme si to randeni nedusili recma typu, tak jako chodime spolu nebo nechodime? Bude z toho neco nebude? Ani jsme neresili, co ten druhy dela v case, kdy jsme spolu nebyli.
Netlac reku, tece sama.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.02.18 05:47

Nech to osudu :) hlavně nedělej že sebe blbce ale jak píšeš vypadá že to myslí vážně :)

brumdinka
Nadpozemská drbna 25306 příspěvků 09.02.18 07:04

@Verun83 no ono to nekdy resi i chlapi.. vlastni zkusenost :P

Petra67
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 09.02.18 07:13

Já bych řekla, že jestli chceš vědět na čem jsi, tak nejjednodušší je to s ním probrat.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25306 příspěvků 09.02.18 07:23
@Petra67 píše:
Já bych řekla, že jestli chceš vědět na čem jsi, tak nejjednodušší je to s ním probrat.

Jj to urcite

ja bych ale na tu pilu moc netlacila navic se klidne muze stat ze to mysli vazne a po 3mesicich zdrhne..anebo taky ne..kdo vi..kazdopadne drzim palce..

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 09.02.18 10:04
@brumdinka píše:
@Verun83 no ono to nekdy resi i chlapi.. vlastni zkusenost :P

jo taky jsem to zažila a musím říct, že mě to dost odradilo. byla jsem zrovna taková nerozhodná a nebyla si jistá, zda s ním chci nebo nechci být. tím, že začal vyzvídat a řešit, tak jsem zvedla kotvy. přišlo mi to jako nátlak.

emo.law
Kecalka 193 příspěvků 09.02.18 10:22

Seš z Moravy, co?

brumdinka
Nadpozemská drbna 25306 příspěvků 09.02.18 10:54
@Verun83 píše:
jo taky jsem to zažila a musím říct, že mě to dost odradilo. byla jsem zrovna taková nerozhodná a nebyla si jistá, zda s ním chci nebo nechci být. tím, že začal vyzvídat a řešit, tak jsem zvedla kotvy. přišlo mi to jako nátlak.

Jj rozumim..on taky furt vyzvidal co pro me je…No ale ja s nim byt chtela, ale on si to po tech 3 mesicich rozmyslel..a to to vypadalo fakt vazne..porad me to stve :P ale muzu si za to sama nemam doresenej rozvod..

Mishka.mi
Nováček 5 příspěvků 09.02.18 11:09
@emo.law píše:
Seš z Moravy, co?

Proč myslíš? Původně jsem od Brna ale 10 let už kotvim v Praze 8o

Mishka.mi
Nováček 5 příspěvků 09.02.18 11:21

Jinak všem díky za reakce.. Jsem z toho na vážkách celá. Bývalý se ke mně nechoval pěkně, nevím co mě napadlo být a ním tak dlouho. Akorát mi teď furt vypisuje jak chtěl miminko a že budeme šťastní až se narodí.. No nevim s kým si ho udělá ale předem lituji dotyčné, protože takovýho rozmazlenyho parchanta bych už doma nechtěla. Vzdy přišel unavený z práce (ranni-nocni 8hod) a ja neměla právo na odpočinek po práci. Jak nebylo uklizeno, navareno atd.. Byl protivnej jak vřed na pr… :lol:
Ale po procteni diskuzi jsem se uklidnila ze nejsem jedina blba co byla s takovým trdlem. :potlesk:

emo.law
Kecalka 193 příspěvků 09.02.18 13:11
@Mishka.mi píše:
Proč myslíš? Původně jsem od Brna ale 10 let už kotvim v Praze 8o

Hehe, takže ještě náplava, to se hned pozná, to je stejně zajímavý :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >