Vztah v troskách, nevěra, zůstat kvůli dětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ismail3427
Povídálka 13 příspěvků 16.01.17 09:56
Vztah v troskách, nevěra, zůstat kvůli dětem?

Dobrý den vsem, potrebovala bych poradit… S manželem máme tři děti, 7, 4 let a 6 měsíců. Podotýkám, ze treti dite bylo neplánovaně a vzniklo pri uzivani HA, manžel jej nechtel, ja ze spoustu důvodů na potrat jit nemohla. Náš vztah dlouhodobe nefunguje, zhruba pred rokem mi manžel rekl, ze jsem pro nej cizi clovek. Ja si myslela, ze vším osklivym co mi udelal se mi tu zhnusi, opak je pravdou, mam no porad rada, Mela jsem podezreni, ze nekoho má, pres moje neustale dotazy mi to potvrdil. Chce postupne, s ohledem na deti, rozvod a starsi deti do stridave pece, maximalne zustat spolu kvůli dětem, ale každý si zit svuj zivot. Zkoušela jsem si predstavit byt s nim jen kvůli dětem, ale kdyz v noci prijde a ja vim, ze byl u ni, vnitřně me to rve, nemuzu spat, druhy den s nim normalne mluvit, na deti jsem neprijemna, nic me netěší…A on je v pohode, vysmaty. Zkousla jsem svoji hrdost a prosila jsem ho, at to jeste zkusíme kvůli dětem, ze je náročné mit tri deti, ze nas potrebuji oba společně apod. Nato mi rekl, ze jsem si treti dite neměla nechat a ze predstava, ze by se mnou zil je nepředstavitel­na…vubec nevim co delat. Jeste doplním, ze jsem na nem plne financne zavisla, pracuje z domova, máme společný byt s hypotekou(tam by chtěl stridavku). Ja se jednou kam vratit do prace nemam a ani nevim, jak bych logisticky zvladla rana a vypravit deti(pracovala jsem ve statni sfere s pevnou pracovni dobou a pětinovym prijmem oproti nemu). Dekuji za rady, zkusenosti, nazory..pokud by mi nekdo mohl dat pravnickou radu, prosim, napiste soukromou zpravu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 10:01

Proč tu antikoncepci ještě ženy berou když vůbec nefunguje, alespoň podle emimina. :nevim:

jinak to je teda hrozná situace ale musíš jít dál kvůli dětem, pokud by byla možnost pronajmout byt, kde se budete střídat vy s manželem aby se děti nemusely stěhovat, tak by to bylo super, práci si určitě najdeš a finančně se snad nějak domluvíte když má takový příjem

ametyst
Extra třída :D 11251 příspěvků 16.01.17 10:05

Dělala bych vše pro to, abych na něm závislá nebyla :?. je pravda ale, že od půlročního miminka jít do práce nemůžeš…Na druhou stranu trápit se s ním v jednom bytě se mi nezdá vhodný :(.
Já bych asi možná po něm chtěla vyplatit, našla bych si menší byt…Lepší než aby ses pořád trápila… :hug:

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 16.01.17 10:05

Nevím, na co se ptáš, on s tebou zachraňovat vztah nechce a ty nedokážeš žít vedle něj (což chápu), holt se budeš muset postavit na vlastní nohy, nejsi první ani poslední, která musí máknout a něco proto, aby uživila rodinu udělat.

murra
Kecalka 389 příspěvků 17 inzerátů 16.01.17 10:09

Malé děti jsou pro vztah velká zatěžkávací zkouška, zvlášť když jich je víc. Pokud ty problémy nedokážete překonat, tak bych rozhodne neudržovala vztah „kvůli dětem“. Děti jsou vnímavé a vaše rozpory vycítí a ve finále tvoji „oběť“ neocení ani ony.
Zvládat 3 děti sama je sice zápřah, ale dá se to, navíc časem povyrostou a bude to lepší. Finančně se to určitě taky dá zvládnout, dostaneš výživné a časem i tu práci najdeš. Zatím stejně budeš s nejmenším doma, tak nemá cenu se trápit něčím, co bude za 2 roky.

inkakřivák
Extra třída :D 14001 příspěvků 16.01.17 10:09

Nežila bych takt, nešlo by to. Ale jsou ženy, které to zvládají. rada je jen jedna - pokud nechce on zůstat, tak zkrátka odejít též. Co jiného naděláš?
A ta nespolehlivá antikoncepce - podle místních mám pocit, že snad metoda plodných a neplodných dní a přerušovaná soulož je bezpečnější a jistější než hormonálka. Tak sakva holky to neberte, ne? je to nezdravé, drahé a k ničemu.

ismail3427
Povídálka 13 příspěvků 16.01.17 10:17

Dekuji za názory. Blbě je, ze jsem bez rodiny, on ma rodice, kteri mu se vším pomuzou. Navíc jsem si myslela, ze poslednich par mesicu bylo v pohode..pred detmá fungujeme. Chce střídavku v nasem byte, takze výživné bych měla minimalni nebo zadne.

ametyst
Extra třída :D 11251 příspěvků 16.01.17 10:25
@ismail3427 píše:
Dekuji za názory. Blbě je, ze jsem bez rodiny, on ma rodice, kteri mu se vším pomuzou. Navíc jsem si myslela, ze poslednich par mesicu bylo v pohode..pred detmá fungujeme. Chce střídavku v nasem byte, takze výživné bych měla minimalni nebo zadne. [/citac

On chce střídavku..a co chceš ty???Já bych s ním v jednom bytě nežila :cert:.Ale je to tvoje volba…když ti to přijde jako lepší :think: :nevim:.
A jak dlouho tu milenku má??? :?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 16.01.17 10:27
@inkakřivák píše:
Tak sakva holky to neberte, ne? je to nezdravé, drahé a k ničemu.

Já bych spíš napsala, tak si sakra nejdřív přečtěte ten příbalový leták a pak se jím řiďte. Protože podle stupidity některých dotazů zde na foru a počtu těhotenství přes HA má asi dost lidí pocit, že je tam jen proto, aby to platíčko nechrastilo v krabičce.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 16.01.17 10:31

Podle mě nemůže chtít střídavou péči pro půlroční dítě. Být tebou, začnu bojovat - připravit rozvod, požádat o děti do vlastní péče. Manžel ti bude vyplácet výživné do doby 2 let věku nejmladšího dítěte. Zjisti si, na jaké dávky budeš mít nárok, a potom o ně požádáš. Až nejmladší dítě povyroste, tak asi ta střídavka dopadne, ale to už budeš mít svoje zázemí.
A zajímalo by mě, jestli milenka s tím vším souhlasí. Každý týden (nebo 14 dnů) stěhovat svoje věci, po dobu těch 14 dnů, kdy bude mít děti otec, se bude starat o dvě až tři nevlastní děti, u kterých nemá žádnou autoritu… tzn. možnost mít vlastní dítě, vlastní „domov“ se odloží až na dobu, kdy budou nevlastní děti samostatné… jo to chci vidět.

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 16.01.17 10:32
@j.a.n.i1 píše:
Já bych spíš napsala, tak si sakra nejdřív přečtěte ten příbalový leták a pak se jím řiďte. Protože podle stupidity některých dotazů zde na foru a počtu těhotenství přes HA má asi dost lidí pocit, že je tam jen proto, aby to platíčko nechrastilo v krabičce.

A vždycky, když k tomu stupidnímu dotazu napíšu, že má v krabičce kus papíru, který by si měla přečíst, tak mě tu někdo vyhejtí, že jsem necitlivá :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49182 příspěvků 16.01.17 10:35
@Modesta píše:
Podle mě nemůže chtít střídavou péči pro půlroční dítě. Být tebou, začnu bojovat - připravit rozvod, požádat o děti do vlastní péče. Manžel ti bude vyplácet výživné do doby 2 let věku nejmladšího dítěte. Zjisti si, na jaké dávky budeš mít nárok, a potom o ně požádáš. Až nejmladší dítě povyroste, tak asi ta střídavka dopadne, ale to už budeš mít svoje zázemí.
A zajímalo by mě, jestli milenka s tím vším souhlasí. Každý týden (nebo 14 dnů) stěhovat svoje věci, po dobu těch 14 dnů, kdy bude mít děti otec, se bude starat o dvě až tři nevlastní děti, u kterých nemá žádnou autoritu… tzn. možnost mít vlastní dítě, vlastní „domov“ se odloží až na dobu, kdy budou nevlastní děti samostatné… jo to chci vidět.

viděla bych to podobně.
Proti střídavce bych nebojovala, minimálně ty starší se mu snažila nacpat, co to půjde. Nejmladší taky, denně, do kočárku na 2 hodiny odpoledne, přijít ob den vykoupat, ať se stará. Buchta z toho bude nadšená.
Buď to vzdá a ty nebudeš muse mrhat energií na boj proti střídavce.
A nebo se otec hecne, stane se rázem otcem roku a děti z toho budou mít jedině užitek.

Příspěvek upraven 16.01.17 v 10:36

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 16.01.17 10:36
@Lama Lama píše:
viděla bych to podobně.
Proti střídavce bych nebojovala, minimálně ty starší se mu snažila nacpat, co to půjde. Nejmladší taky, denně, do kočárku na 2 hodiny odpoledne, přijít ob den vykoupat, ať se stará. Buchta z toho bude nadšená.

Naprostý souhlas.

ametyst
Extra třída :D 11251 příspěvků 16.01.17 10:38

TO je fakt, on si asi s milenkou představuje, jak se vlastně nic nezmění. Žena bude doma, bude se o vše starat, a on si bude juchuchat jak se mu zachce. Přijde mi jako takovej ten typ „samce“ co má peníze, tak si může rozhovoat…
Jen aby nedělal zbytečně zle. Podle mě on předpokládá, že zakl. s dětma nikam nepůjde. Asi i cítí, že je na něm „závislá“.
Ale držím palce, ať zakl. najdeš odvahu a odejdeš od něj. Takhle to soužití bych taky nezvládla.

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 16.01.17 10:41

V Tvém případě bych se nechala vyplatit a vyvázat z hypotéky. Na střídavou péči bych nepřistoupila kvůli příjmům z výživného. V tom bych byla neoblomná. Hledala bych teď nové bydlení. Doma žádný full servis pro chlapa samozřejmostí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >