Vztah vašeho partnera k vaším rodičům a rodině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 06:50
Vztah vašeho partnera k vaším rodičům a rodině

Muj partner se moc nesnese s mou rodinou. Umí být na ne nekdy pěkně protivný a odmereny, nechci úplně rozepisovat konkrétní věci. Není to tak, že by po nich řval nebo de hádali. Naši taky umí trochu lézt na nervy…asi jak vsude ;). Ja jsem ten typ člověka, co chce, aby vsichni kolem mne spolu vychÁzeli. A mrzi mě, když to tak není. Mam pak vždy pocit ze se musim ja treba omluvit nasim, beru si to jako moji chybu.Mate to taky tak.? Jak to řěšíte. Nechci stat jako prostředník a poslouchat z jedne strany jak je partner takový a makovy a ze strany partnera, co zase naši řekli. Chce se mi z toho brečet. Dekuji za anonym.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:03

Můj partner s mými rodiči vychází skvěle, bere je jako své rodiče. Obzvlášť mého otce. Ale to hlavně z důvodu vztahu s jeho rodiči. Má s nimi hodně špatný vztah, takže se upoutal spíš k mým rodičům, svěřuje se jim a podobně. Co se týká vztahu jeho rodičů a já, tak tak jsme hodně na nože. Já mám vždycky respekt k lidem, obzvlášť, když jsou to partnerovi rodiče. Ale kolikrát mi ujedou nervy a dost se pohadame. Ale to je delší příběh :) zkus si třeba promluvit s partnerem, co mu vadí :)
Prosím o zanechani anonymu. Mám tu známé.

fera21
Kecalka 353 příspěvků 08.09.19 07:09

Takže jestli tomu tvýmu diplomatickýmu vyjádření dobře rozumím, tak vaši rádi rypou a tvůj přítel si to nechce nechat líbit. Musíš si připustit, že ne všichni lidi spolu můžou existovat. Někteří lidi třeba nemůžou žít vůbec s nikým. Potom musíš zhodnotit i to, jak moc ráda máš svýho přítele. Můžeš se na to na všechno vykašlat, říct dejte mi pokoj s vašim vzájemným pliváním a dělat, že se nic neděje. Pak taky můžeš zavrhnout rodiče. A nebo je tu třetí možnost, najít si přítele, kterej bude rodičům vyhovovat.

Hojuza
Kecalka 187 příspěvků 08.09.19 07:11

Můj manžel vychází s mými rodiči dobře. S otcem líp, v máme přeci jen vidí tchýni, ale oba se chovají slušně a pomůžou si. Tobě bych poradila, aby jsi jakékoliv stížnosti hned utla. Já bych řekla: promiň, ale já to nechci poslouchat, jsou to moje rodiče (nebo je to můj partner), tak to tak berte (ber) a nestezujte si mi. Pokud máte problém, vyridte si to přímo. A opravdu bych trvala na tom, ať si mi ani jedna strana nestezujte. Za nic bych se neomlouvala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:19
@fera21 píše:
Takže jestli tomu tvýmu diplomatickýmu vyjádření dobře rozumím, tak vaši rádi rypou a tvůj přítel si to nechce nechat líbit. Musíš si připustit, že ne všichni lidi spolu můžou existovat. Někteří lidi třeba nemůžou žít vůbec s nikým. Potom musíš zhodnotit i to, jak moc ráda máš svýho přítele. Můžeš se na to na všechno vykašlat, říct dejte mi pokoj s vašim vzájemným pliváním a dělat, že se nic neděje. Pak taky můžeš zavrhnout rodiče. A nebo je tu třetí možnost, najít si přítele, kterej bude rodičům vyhovovat.

No vzhledem k tomu, ze mame dítě a ja s partnerem vycházím dobře, tak nejake řešení v podobě rozchodu neni v plánu. Taťka se víceméně s partnerem baví, spíš partner umi byt nekdy nepříjemný na mamku i kdyz mamka mi treba do dost věcí mluví a to he kamen úrazu, to vadi možná vic partnerovi nez mi, ja jsem víceméně zvyklá. U me je chyba ta, ze se nedokážu prosadit ani vuci našim, ani partnerovi. Vsichni to se mnou mysli dobře. Ja je mám ráda. Nechci jen aby ty neshody zapricinili to, ze se budu od jedne strany odstrihnout úplně. Nevím jestli mi rozumíte. Jo já chápu, ze v kAždé rodině je něco, nikdy to nebude zalité sluncem. Jen proste mám ráda, když spolu vsichni vycházejí a ne abych se dopredu bála co jeden rekne, aby se neurazil ten druhy a naopak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:20
@Hojuza píše:
Můj manžel vychází s mými rodiči dobře. S otcem líp, v máme přeci jen vidí tchýni, ale oba se chovají slušně a pomůžou si. Tobě bych poradila, aby jsi jakékoliv stížnosti hned utla. Já bych řekla: promiň, ale já to nechci poslouchat, jsou to moje rodiče (nebo je to můj partner), tak to tak berte (ber) a nestezujte si mi. Pokud máte problém, vyridte si to přímo. A opravdu bych trvala na tom, ať si mi ani jedna strana nestezujte. Za nic bych se neomlouvala.

To máš pravdu. Diky

VilaAnalka
Stálice 92 příspěvků 08.09.19 07:27

Chapu dobre, ze matka prudi a plete se ti do veci, po kterych ji nic neni. Ty se neozves, jelikoz se utaple bojis konfrontace. Chlap te nicmene brani ve snaze nastavit tchyni mantinel a ty ho ani nepodporis, kdyz za tebou stoji?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:35
@VilaAnalka píše:
Chapu dobre, ze matka prudi a plete se ti do veci, po kterych ji nic neni. Ty se neozves, jelikoz se utaple bojis konfrontace. Chlap te nicmene brani ve snaze nastavit tchyni mantinel a ty ho ani nepodporis, kdyz za tebou stoji?

jo mas pravdu, ale neni chyba jen na strane mamky. Partner je zase netykavka, ktery zase rad mluví do protivky…a ja se v tom plácam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:39

U mého muže to začalo zhruba po 45. roce jeho věku. Začal být na naše postupně hnusnější a hnusnější. On si tedy nedovolí jako na ně řvát nebo tak, natolik má v sobě ještě slušnost, ale tváří se stále, jak ho obtěžují, pozdraví na půl pusy, když přijdou a on je doma nebo přijde, tak tak jako naštvaně funí, roztáhne ty nozdry, já přesně vím, jak ty jo, co sem lezou. Do té doby s nimi měl hezký vztah, s jeho rodiči také. Jenže on je poslední dobou takový na skoro všechny, jak nervní hnusná ženský v přechodu, protivný a hnusný a nepříjemný. Jen na naše víc, a to k nám jako nechodí stále, tak jednou týdně za dětmi a to ještě ve všední den, že je třeba vyzvednou ve škole a někam s nimi jdou a pak je přivezou a zůstanou na kávu. Mě to trápí strašně, dost se kvůli tomu pak hádáme, tátovi je to nepříjemné, mamka ta je z toho úplně špatná, už sem ani nechtějí jezdit, aby ho nedráždili. Z milého příjemného chlapa se stává hnusný starší chlap, co je hnusný na okolí a okolí se nám vyhýbá kvůli němu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:46
@Anonymní píše:
U mého muže to začalo zhruba po 45. roce jeho věku. Začal být na naše postupně hnusnější a hnusnější. On si tedy nedovolí jako na ně řvát nebo tak, natolik má v sobě ještě slušnost, ale tváří se stále, jak ho obtěžují, pozdraví na půl pusy, když přijdou a on je doma nebo přijde, tak tak jako naštvaně funí, roztáhne ty nozdry, já přesně vím, jak ty jo, co sem lezou. Do té doby s nimi měl hezký vztah, s jeho rodiči také. Jenže on je poslední dobou takový na skoro všechny, jak nervní hnusná ženský v přechodu, protivný a hnusný a nepříjemný. Jen na naše víc, a to k nám jako nechodí stále, tak jednou týdně za dětmi a to ještě ve všední den, že je třeba vyzvednou ve škole a někam s nimi jdou a pak je přivezou a zůstanou na kávu. Mě to trápí strašně, dost se kvůli tomu pak hádáme, tátovi je to nepříjemné, mamka ta je z toho úplně špatná, už sem ani nechtějí jezdit, aby ho nedráždili. Z milého příjemného chlapa se stává hnusný starší chlap, co je hnusný na okolí a okolí se nám vyhýbá kvůli němu.

asi to je podobné jak u nas, a to je mu 41. Je to tak ze ano nehadaji se, ale ty jeho pohledy, nazory a řeči, pak nekdo z našich rekne neco, co mu neni po chuti a ja nam pak pocit, ze to musim vse napravovat. Je ni jasne ze kazdy je nejaky a neni chyba jen na jedné strane, ale pak mam pocit, ze za vse můžu ja. Ve snaze udrzet si pekne vztahy

Paoloska
Echt Kelišová 8482 příspěvků 08.09.19 07:51
@Anonymní píše:
asi to je podobné jak u nas, a to je mu 41. Je to tak ze ano nehadaji se, ale ty jeho pohledy, nazory a řeči, pak nekdo z našich rekne neco, co mu neni po chuti a ja nam pak pocit, ze to musim vse napravovat. Je ni jasne ze kazdy je nejaky a neni chyba jen na jedné strane, ale pak mam pocit, ze za vse můžu ja. Ve snaze udrzet si pekne vztahy

Prosím tě, to je naprostý nesmysl. Za co jako můžeš? Přečti si to po sobě. Kde je tvá vina?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:52
@Anonymní píše:
asi to je podobné jak u nas, a to je mu 41. Je to tak ze ano nehadaji se, ale ty jeho pohledy, nazory a řeči, pak nekdo z našich rekne neco, co mu neni po chuti a ja nam pak pocit, ze to musim vse napravovat. Je ni jasne ze kazdy je nejaky a neni chyba jen na jedné strane, ale pak mam pocit, ze za vse můžu ja. Ve snaze udrzet si pekne vztahy

já ti rozumím. Mně třeba mamka něco řekne, vůbec to nesouvisí s ním, ježiši, bude mi 40, máme je celý život. Třeba jako já začínám mýt okna, nechci to pak dělat v mrazech, než dám podzimní truhlíky, tak to umyju. Můžu ti pak půjčit ten vysavač na okna, jde to s ním lépe, nejsou šmouhy. Načež slyším funění, tváří se strašně a pak co si to dovoluje mi říkat, že si mám umýt okna. Já říkám, že nic takového neřekla, a i kdyby řekla, řekla to mně, neřekla ať on umyje okna, že je to mezi mnou a mámou. A tak je to se vším. Nejhorší je, když třeba sedíme venku pod altánem, on přijede, ne že nepozdraví jako mladší a ještě chlap první, oni na něj s úsměvem ahoj, on procedí skrz zuby čau a jde dovnitř. Říkám mu dáš si s náma kávu a on ne. a udělá si jí a pije doma v kuchyni. Je mi tak trapně a hanba. A musím se přiznat, že tohle jeho chování mění můj pohled na něj. Taky mám pocit, že se musím za něj omlouvat, protože je to chování fakt nehorázné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:53
@Paoloska píše:
Prosím tě, to je naprostý nesmysl. Za co jako můžeš? Přečti si to po sobě. Kde je tvá vina?

ale cítíš to, nesmysl to je, ale cítíš to tak.

beruska9
Extra třída :D 11396 příspěvků 08.09.19 07:57

Podle me se budes muset naucit nebrat to na sebe, jako zboznovat se nemusi, ale mohli by spolu aspon vychazet slusne a neprovokovat se…pokud to ani jedna strana neumi, tak to.je blbe, ale jsou to vsechno dospeli lide :nevim: Partnerovi bych sdelila, ze si jeho podpory sice vazis, ale ze te mamky domlouvani zase tak nezere (pokud tomu dobre rozumim) a ze nema cenu kvuli tomu delat dusno :nevim: Zase odstrihavat nekoho mi prijde drsne, pokud jde jen o to, ze si lezou na nervy, na rozbijeni rodiny to neni :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:59
@Anonymní píše:
ale cítíš to, nesmysl to je, ale cítíš to tak.

ano, nechceš přijít ani o chlapa a ani o rodice. A víceméně takove žabomyší války jsou tohoo příčina.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama