Vztah x sex? Jak dlouho mám čekat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 12:59

Vztah x sex?

Ahoj… Ráda bych si přečetla váš názor, jestli nemáte podobnou zkušenost…
Začala jsem se stýskat s mužem, který je tři měsíce po rozchodu po 3 létem vztahu… Ze začátku mě uháněl on, stále se chtěl potkat, psali jsme si víceméně každý den. Pak přišel den D, strávili jsme hezký večer povídáním, seznamováním…netlačil na mě na sex… Bylo to takové nesmělé… Po 14 dnech jsme se spolu poprvé vyspali… od té doby se vídáme plus mínus obden, pokaždé proběhne krásný vzrušující sex… Volá mi, píše mi… Ale řekla bych, že už méně než na začátku našeho ‚vztahu‘… Což je pro mne v pořádku, nejsem ten typ, který si musí psát od rána do večera nesmyslné zprávy… Ale občas napíše i první zprávu až večer… Já nejsem typ ženský, která píše ‚první‘… Jako napíšu, ale ne stále…
Seznámil mě svým kamarádům… Ale.. Trápí mě otázka, zda mě nemá jen na sex.. Trochu se ho bojím zeptat, abych to úplně nezkazila a nezalekl se..
Někdy mi přijde, že mluví do budoucna ‚o nás dvou‘ a někdy zase jen sám o sobě…nedává moc city najevo…vím, že jsou 4 týdny ještě krátká doba… Ale vůbec nevím co si mám myslet… Pouhou matraci mu dělat taky nechci… Měli jsme i klasické rande v kině, ale víceméně se scházíme jen u něj… Myslíte si, že je v citech opatrný, nebo že si chce jen užívat? Vím, že bych se ho měla zeptat, ale úplně nevím jak…opravdu bych to nerada pokazila…
Mám tomu dát čas a počkat? Nebo po měsíci scházení, nečekat už nic jiného? Budu ráda za každou odpověď
Děkuji))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16108
30.6.22 13:05

Nejspíš budeš jen prevoznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
30.6.22 13:05

Zkus vylézt z jeho postele a choďte ven. To poznáš. A ptát se na tohle po měsíci? To můžeš někdy zhodnotit až zpětně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43756
30.6.22 13:09
@Anonymní píše:
Začala jsem se stýskat s mužem, který je tři měsíce po rozchodu po 3 létem vztahu… Ze začátku mě uháněl on, stále se chtěl potkat, psali jsme si víceméně každý den. Pak přišel den D, strávili jsme hezký večer povídáním, seznamováním…netlačil na mě na sex… Bylo to takové nesmělé… Po 14 dnech jsme se spolu poprvé vyspali… od té doby se vídáme plus mínus obden, pokaždé proběhne krásný vzrušující sex… Volá mi, píše mi… Ale řekla bych, že už méně než na začátku našeho ‚vztahu‘… Což je pro mne v pořádku, nejsem ten typ, který si musí psát od rána do večera nesmyslné zprávy… Ale občas napíše i první zprávu až večer… Já nejsem typ ženský, která píše ‚první‘… Jako napíšu, ale ne stále…
Seznámil mě svým kamarádům… Ale.. Trápí mě otázka, zda mě nemá jen na sex.. Trochu se ho bojím zeptat, abych to úplně nezkazila a nezalekl se..
Někdy mi přijde, že mluví do budoucna ‚o nás dvou‘ a někdy zase jen sám o sobě…nedává moc city najevo…vím, že jsou 4 týdny ještě krátká doba… Ale vůbec nevím co si mám myslet… Pouhou matraci mu dělat taky nechci… Měli jsme i klasické rande v kině, ale víceméně se scházíme jen u něj… Myslíte si, že je v citech opatrný, nebo že si chce jen užívat? Vím, že bych se ho měla zeptat, ale úplně nevím jak…opravdu bych to nerada pokazila…
Mám tomu dát čas a počkat? Nebo po měsíci scházení, nečekat už nic jiného? Budu ráda za každou odpověď
Děkuji))

Jestli tě bude chtít vidět i mimo postel, tak to asi šanci má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2175
30.6.22 13:19

A co chceš, aby po 4 týdnech vztahu dělal víc? Mluvil o svatbě, dětech..?

Já si myslím, že vztahy začínají sexuálním chtíčem, vzrušením.. To pak opadá a teprve pak přijde ne/uvědomění si, že druhého ne/miluješ, dokážeš s ním ne/být apod.

Hlavně se prosímtě v tom nerýpej a třeba se zamysli nad tím, jestli je vhodný hrát hry typu „nepíšu jako první“ apod. Může si o tobě myslet úplně to stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
30.6.22 13:37

Když tě seznámil svým kamarádům, tak to je dobré znamení, ne? ;) Podle mě kdyby tě měl jen na postel, tak tě s nimi neseznámí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
30.6.22 13:48

@Modra1 to vůbec ne. Jsem svým způsobem taky opatrná… Možná to zní trošku dětincky jak píšu, ale v realitě je to taky trochu jiné.. Jen jsem chtěla nastínit situaci… Jen mě trošku mate, to je celé… Ještě jsem to takhle nikdy neměla, buď jsem začínala vztahem, kde jsme oba cítili že se chceme a byli jsme spolu… Nebo jsem měla je pouhého kamaráda s výhodami… A tohle mi přijde, něco mezi… Tak jsem jen chtěla vědět, zda má někdo podobnou zkušenost :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2175
30.6.22 13:52
@Valerie263 píše:
@Modra1 to vůbec ne. Jsem svým způsobem taky opatrná… Možná to zní trošku dětincky jak píšu, ale v realitě je to taky trochu jiné.. Jen jsem chtěla nastínit situaci… Jen mě trošku mate, to je celé… Ještě jsem to takhle nikdy neměla, buď jsem začínala vztahem, kde jsme oba cítili že se chceme a byli jsme spolu… Nebo jsem měla je pouhého kamaráda s výhodami… A tohle mi přijde, něco mezi… Tak jsem jen chtěla vědět, zda má někdo podobnou zkušenost :wink:

My jsme s manželem měli že začátku sex i 5× denně. Byl to fakt mazec. A ano, trošku jsem si říkala, že to není uplná romantika. Ale mně se to taky líbilo a sama sebe jsem taky nechtěla hnát do nějakých rozhodnutí typu „tohle bude jednou můj manžel“. A nakonec mi řekl on první, že mě miluje.. A já čučela jak puk a neřekla jsem ani slovo. Protože jsem si celou dobu říkala „čas ukáže“. A ukázal.

Nepřemýšlej nad tím a užívej si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 13:52

@Russet Právě mi to přijde, že je to dost výjimečné, kdy se vidíme mimo postel… nechci také na nic chvátat, na jednu stranu je to teď hezký… ale trochu mi tam něco chybí… Nemám s tímto úplnou zkušenost… vždy, když jsem s mužem začínala chodit, cítila jsem to hned, že to tak chce… Tady si nejsem úplně jistá, přijde mi to občas jak na houpačce…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 14:01
@Modra1 píše:
My jsme s manželem měli že začátku sex i 5× denně. Byl to fakt mazec. A ano, trošku jsem si říkala, že to není uplná romantika. Ale mně se to taky líbilo a sama sebe jsem taky nechtěla hnát do nějakých rozhodnutí typu „tohle bude jednou můj manžel“. A nakonec mi řekl on první, že mě miluje.. A já čučela jak puk a neřekla jsem ani slovo. Protože jsem si celou dobu říkala „čas ukáže“. A ukázal.Nepřemýšlej nad tím a užívej si.

Takhle přesně podobně to mám…a máte pravdu. Jen mě občas přepadne taková myšlenka co když… ale jinak s vámi souhlasím. Díky 😊

• Citovat
  • Nahlásit
20687
30.6.22 14:36

My na zacatku z postele taky nevylezli, ale krome toho se vidali hodne i jinak.
Koncerty, vecere, vylety - vzdyt to navrhuj sama.

Ale po 3 mesicich od rozchodu fakt necekej zazraky, zvlast jestli se rozesla ona s nim.
Nejspis jsi jen nahrazka.
A popravde ti to stejne nerekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
30.6.22 15:45

Tak se s ním začni scházet mimo postel..kino, večeře, procházka atd..to ti dost napoví..ale intuice ti už teď napovídá, že to asi nebude úplně ono, když máš tyhle pocity..tak to prostě zkus a uvidíš, když se ho nechceš ptát, stejně by ti pravdu neřekl.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6505
30.6.22 15:49
@Anonymní píše:
Děkuji))

No tak na to nějak opatrně zaved řeč a budeš vědět co a jak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5656
30.6.22 18:47

Po měsíci dospělí lidé takové věci zpravidla neřeší. Ano, když už mate sex, má tě na sex :lol: bud rada, ze na ten sex nemá nějakou jinou :lol:

A když te seznámil s kamarády, což je teda fakt hodně rychle podle mě, tak te určitě nemá pouze na sex, což je fajn. Co víc bys ještě chtěla? V téhle fázi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 19:10
@Semtex píše:
Po měsíci dospělí lidé takové věci zpravidla neřeší. Ano, když už mate sex, má tě na sex :lol: bud rada, ze na ten sex nemá nějakou jinou :lol:A když te seznámil s kamarády, což je teda fakt hodně rychle podle mě, tak te určitě nemá pouze na sex, což je fajn. Co víc bys ještě chtěla? V téhle fázi.

Jen mi přijde, že je to celkem rychlé po rozchodu… Já se na chlapa nemohla podívat půl roku a až po dvou letech jsem byla schopná navázat nějaký hlubší vztah… Tak mě jen zajímá, jak to mají chlapi, jestli je to normální, nebo zda má někdo nějakou zkušenost… Vůbec na nic netlačím, svým způsobem mi to vyhovuje, netrápím se tím, jen mne občas problikne otázka ‚Co když‘… Nepotřebuji ztrácet čas a dávat někomu energii tam, kam to nikde nepovede… Ale je pravda, že po měsíci je na nějaké závěry hodně brzo… Ale proč to tu neprodiskutovat, když tady tu diskuzi máme, ne? :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat