Vztah z rozumu x zamilovanost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 06:02
Vztah z rozumu x zamilovanost

Dobré ráno, je možné, aby ze vztahu z rozumu mohla být láska? Nevím přesně jak to říct. Se současným partnerem jsem 4 měsíce. Mám syna. Chodím do zaměstnání. O penězích to tedy není. Je mi s ním dobře. Je to slušný člověk, pracovitý, pozitivní.. necítím však zamilovanost. Je mi 30. Říkám si, že zamilovanost jednou opadne, ale z tohoto by mohl být pevný vztah… žádný vztah mi nevydržel a jsem moment ve fázi rozvodu. Proto si říkám, že to počáteční poblazneni není to nejdůležitější. Život se semnou nijak nemazlil.. proto si říkám, že tohle by mohlo přerůst v lásku? Jak to cítíte vy? Je pro vás důležitý také rozum? Asi jsem to nenapsala dost srozumitelně.. ale snažila jsem se :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8753 příspěvků 33 inzerátů 31.10.18 06:14

Ted uz s mym muzem, jsem zacinala tenkrat bez lasky. Byla tam jiskra, dobry sex, a jak pises ty, slusny, schopny, pozitivni. Bylo mi s nim dobre. Laska prisla zhruba po 7mesicich a ohromna. Trva do ted. Je to 12 let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 06:22

@Verun83 děkuji :) to zní pro hodně pozitivně! On je tedy zamilovaný a nosí mě i syna na rukou..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 06:28

Musím říct, že necítím ze své strany lhostehnost. Jsou tam samozřejmě situace nebo chování, které mě štve, ale nikdo není dokonalý a on na tom hodně pracuje…

sediza
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 31.10.18 06:54

Já bych se bez „chemie“ neobešla. Ale používá i rozum. Pokud je silná chemie a muž nesplnuje určitá kritéria, tak nedovolím, aby z toho něco bylo. Vy se rozvádítw…možná ani nejste schopná se ted po tom všem zamilovat. Dejte tomu čas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 07:10

@sediza v mém okolí jsem se nesetkala s podobným mužem, který by se takto k ženě choval a přijal mého syna, který ke mnohdy hodně náročný vzhledem k jeho stavu.. proto si pořád říkám treba za čas to přijde všechno. Určitě je mi s ním hezky, ale nemusím s ním být každou minutu tak jako v zamilovanosti. Syn ho má také rád.. dělá pro nás maximum a samozřejmě já také.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 2 inzeráty 31.10.18 07:12

Ano možné to je. Mám skvělého muže, miluju ho a zamilovaná sem bůhvíjak nebyla :palec:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 2 inzeráty 31.10.18 07:13

A take přijal tenkrát mého ročního syna, mají super vztah. Jsme spolu už 13 let

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 07:21

@Lamátko určitě jejich vztah se také rozvíjí. A zlepšuje. Přítel je opravdu klidný já jsem ta, která řve :lol: ano na bývalého myslím i srovnávám, ale.. náš vztah byl dost narušený z jeho strany a teď mám opravdu partnera na kterého se můžu spolehnout. A po jak dlouhe době jsi citila, že miluješ :)

Verun83
Echt Kelišová 8753 příspěvků 33 inzerátů 31.10.18 08:04
@Anonymní píše:
@Verun83 děkuji :) to zní pro hodně pozitivně! On je tedy zamilovaný a nosí mě i syna na rukou..

Jo a tenkrat jsem se taky rozvadela. A byl mi velkou oporou.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 31.10.18 08:08

Dvakrát jsem se zamilovala, šíleně, dvakrát to dopadlo po pár letech rozchodem. Až se mi otevřeli oči, a já začala vidět to, co mi všichni říkali :zed:. Manžela jsem z počátku nemilovala, sex byl supr, to byl důvod proč jsem se s ním scházela. On mě miloval hrozně, udělal pro mě první poslední ( to dělá do dnes) máme dvě úžasné děti a já ho miluju jako nikdy nikoho a nevyměnila bych ho za nic na světě.

Zapomněla jsem napsal to důležité, rozum mi říkal celou dobu ano, byl hodný, pracovitý, šikovný chlap. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 08:28
@Verun83 píše:
Jo a tenkrat jsem se taky rozvadela. A byl mi velkou oporou.

Ano takto to mám také.. skutečně při nás stojí. Jsem mu za hodně věcí vděčná. Mohu se na něj vážně spolehnout..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 08:48
@Lucius08 píše:
Dvakrát jsem se zamilovala, šíleně, dvakrát to dopadlo po pár letech rozchodem. Až se mi otevřeli oči, a já začala vidět to, co mi všichni říkali :zed:. Manžela jsem z počátku nemilovala, sex byl supr, to byl důvod proč jsem se s ním scházela. On mě miloval hrozně, udělal pro mě první poslední ( to dělá do dnes) máme dvě úžasné děti a já ho miluju jako nikdy nikoho a nevyměnila bych ho za nic na světě.Zapomněla jsem napsal to důležité, rozum mi říkal celou dobu ano, byl hodný, pracovitý, šikovný chlap. :mavam:

Přesně tímto se snažím řídit. Manžel mi nebo nám hodně ublížil. Přítel mě skutečně miluje. Dělá pro nás maximum. Manžel nás nevzal sni.na výlet a ja ho pořád obhajovala.. takže jsi čekala a čekala jsi dobře. Ono ta zamilovanost vyprcha.. a ja se snažím vidět jen jiné hodnoty…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 08:49

@Lucius08 ale tak něco ti.na manželovi také vadilo, když jsi.nebyla zamilovaná jak jsi to presla? Je to těžší než když má člověk ty růžové brýle.. :think:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 31.10.18 09:40
@Anonymní píše:
@Lucius08 ale tak něco ti.na manželovi také vadilo, když jsi.nebyla zamilovaná jak jsi to presla? Je to těžší než když má člověk ty růžové brýle.. :think:

Vadilo to je pravda. Nezažila jsem s ním tu první zamilovanost, ty motýlky v břiše. A ta láska taky nebyla hned. Řekla bych tak za 3-6mesicu, už si nepamatuji přesně. Za to, to co máme teď je fakt pěkné, je skvělý táta, manžel, těším se na něj každý den jak přijede z práce. Pořád je stejný, tak jak by se pro mě rozkrajel na začátku, tak i teď dělá pro mě, pro nás první poslední.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >