Vztah založený pouze na sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 19:02
Vztah založený pouze na sexu

Dobrý večer, chci se zeptat zda se dá ukočírovat mimomanželský vztah založený pouze na sexu.Je možné ho udržet bez zamilovanosti, podařilo se to někomu? Jak dlouho to trvalo? Díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 18.10.14 19:05

Podle toho zda umis oddelit city a sex od sebe pak jo a totez plati o druhe strane ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 19:07
@aspagi píše:
Podle toho zda umis oddelit city a sex od sebe pak jo a totez plati o druhe strane ;)

Asi neumím tak oddělit city, nevím, není to láska, ale když toho dotyčného den nevidím chybí mi a je mi smutno :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 18.10.14 19:11
@Anonymní píše:
Asi neumím tak oddělit city, nevím, není to láska, ale když toho dotyčného den nevidím chybí mi a je mi smutno :think:

pryč od toho.. seš ten typ co to nezvládne - akorát tě to raní

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 19:12
@Anonymní píše:
Asi neumím tak oddělit city, nevím, není to láska, ale když toho dotyčného den nevidím chybí mi a je mi smutno :think:

hm, tak to už jsi to celkem projela. To už není vztah jen o sexu. Kdyby byl, tak ti stačí 2hoďky a pak ahoj. A vzpomeneš si až máš zase chuť. A není to obden.
Můj současný přítel podobné vztahy měl, nezávazné, jen kamarádky nebo spíše „kamarádky“..užil si dvě tři hoďky a ahoj. A když měl chuť, zavolal zda má dotyčná taky a jestli má čas. Určitě přátelství tam bylo, sympatie, důvěra, ale zamilovanost ani láska ne. Pak si musel se mnou zvykat na to, že jsme spolu pravidelně, kontinuálně a vztah má vývoj. :mrgreen: Ale teda on je nikdy neměl během manželství, měl to takhle po rozvodu.
 B.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 19:17
@jdukolem píše:
pryč od toho.. seš ten typ co to nezvládne - akorát tě to raní

Bojím se že už je to v háji :? Nepotřebuji sex, stačí mi jakýkoliv fyzický kontakt, třeba jen pusa. Snažím se to nějak vytěsnit, ale je to už asi v pr… :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 19:20
@Anonymní píše:
hm, tak to už jsi to celkem projela. To už není vztah jen o sexu. Kdyby byl, tak ti stačí 2hoďky a pak ahoj. A vzpomeneš si až máš zase chuť. A není to obden.
Můj současný přítel podobné vztahy měl, nezávazné, jen kamarádky nebo spíše „kamarádky“..užil si dvě tři hoďky a ahoj. A když měl chuť, zavolal zda má dotyčná taky a jestli má čas. Určitě přátelství tam bylo, sympatie, důvěra, ale zamilovanost ani láska ne. Pak si musel se mnou zvykat na to, že jsme spolu pravidelně, kontinuálně a vztah má vývoj. :mrgreen: Ale teda on je nikdy neměl během manželství, měl to takhle po rozvodu.
B.

Je to těžké vidím ho denně, někdy fakt nemá čas vůbec na nic a pak tiše trpim :zed:

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 18.10.14 19:21
@Anonymní píše:
Bojím se že už je to v háji :? Nepotřebuji sex, stačí mi jakýkoliv fyzický kontakt, třeba jen pusa. Snažím se to nějak vytěsnit, ale je to už asi v pr… :zed:

nejspíš ses zamilovala? a nebo možná zaměňuješ hormonální bouři za zamilovanost - to je asi jedno.. důležité je, že pokud chceš mít vztah jen na sex tak prostě nesmíš tesknit po milenci..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 19:23
@Anonymní píše:
Je to těžké vidím ho denně, někdy fakt nemá čas vůbec na nic a pak tiše trpim :zed:

jsi zamilovaná. Jestli je to milenec a nechceš aby manželství krachlo, tak se s ním přestat vídat, pokud to jde. Pokud nejde, tak to omez a hlavně žádný fyzický kontakt. Soustřeď se na stálého partnera a na tento vztah. Jinak stejně časem krachne.
 B.

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 18.10.14 19:25
@Anonymní píše:

no tak ho mas rada kdyz to laska neni musis se rozhodnout sama jestli je to co delas je to co chces

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 19:25
@jdukolem píše:
nejspíš ses zamilovala? a nebo možná zaměňuješ hormonální bouři za zamilovanost - to je asi jedno.. důležité je, že pokud chceš mít vztah jen na sex tak prostě nesmíš tesknit po milenci..

Vím, myslela jsem že to dám, on to zvládá z přehledem. Trochu lásky, pusa na rozloučenou a čau, mě to rychlé loučení hned potom už začíná vadit. Bože já jsem trubka :zed:

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 18.10.14 19:26
@Anonymní píše:
Je to těžké vidím ho denně, někdy fakt nemá čas vůbec na nic a pak tiše trpim :zed:

denne jakto?

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 18.10.14 19:28
@Anonymní píše:
Vím, myslela jsem že to dám, on to zvládá z přehledem. Trochu lásky, pusa na rozloučenou a čau, mě to rychlé loučení hned potom už začíná vadit. Bože já jsem trubka :zed:

jaky rychly louceni?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 19:28
@aspagi píše:
denne jakto?
Šéf :zed:
aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 18.10.14 19:30
@Anonymní píše: Šéf :zed:

on ke zenatej? musis se rozhodnout sama a kdyz se ho bzdes chtit zbavit zmen praci hold

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové řádila i na pohřbu Zindulky: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >