Vztah ze seznamky?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.5.22 22:58

Vztah ze seznamky?

Ahojky, zajimalo by mě, jestli tu je někdo, komu opravdu vyšel vztah ze seznamky, jako je třeba badoo, tinder apod?🙂ať už hetero nebo homosexualni par?😊podělte se prosím🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
239
21.5.22 23:04

Ano vyšel, našla jsem tam skvělýho chlapa. Škoda, že jsme se nepotkali dřív. Tinder.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 23:04
@Nefesh píše:
Ano vyšel, našla jsem tam skvělýho chlapa. Škoda, že jsme se nepotkali dřív. Tinder.

Gratuluji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 23:27

Ahoj, no mě vztah vyšel, první psaní pak jsem se začali vídat a dali se do hromady 😊 v listopadu budeme slavit 5 let spolu 😊 a musím říct že je to stále stejné jak na začátku co se týče všeho jako vášeň a zamilovaní a podobně 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2442
21.5.22 23:34

Ja ne, ale clovek z me rodiny (nechci uvadet konkretne) si takhle ve svych padesati letech nasel pritelkyni. Nevim, pres jakou seznamku. Ale jednoduse hledal, psal a pripadne domlouval schuzky. Ovsem vybiral si vylozene zeny s okoli (to pisu kvuli tomu, ze nevim, zda resis i seznameni uplne na dalku). Dokonce vim, ze nez ji nasel, tak chodil na schuzky a vypravel, ze kolikrat uz pri prvnim setkani hned vedel, ze to nebude ono. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 23:51

S manzelem jsme se seznamili na seznamce. Spolu jsme 10,5 let, manzele 8 a mame dve deti. Takze to jde :)

• Citovat
  • Nahlásit
1584
21.5.22 23:56

S mým mužem jsme se seznámili na Tinderu, jsme spolu 3 roky.. snažíme se o miminko a do 2 let plánujeme svatbu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 00:14
@Anonymni_holka01 píše:
Ahojky, zajimalo by mě, jestli tu je někdo, komu opravdu vyšel vztah ze seznamky, jako je třeba badoo, tinder apod?🙂ať už hetero nebo homosexualni par?😊podělte se prosím🙈

Já před 12 lety na Badoo. 6 let manželé a jedno 4 leté dítě.
A před hooodne lety můj tchán s tchýni tenkrát ještě přes inzerci v novinách. Manželé přes 40 let, dvě děti.

• Citovat
  • Nahlásit
1584
22.5.22 00:14
@Anonymní píše:
Já před 12 lety na Badoo. 6 let manželé a jedno 4 leté dítě.
A před hooodne lety můj tchán s tchýni tenkrát ještě přes inzerci v novinách. Manželé přes 40 let, dvě děti.

Přes noviny. To je hezký :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 00:17
@np10021 píše:
Přes noviny. To je hezký :srdce:

To už snad dnes ani neexistuje. :lol: ale je pěkné, jak se seznamování na inzerát v rodině dědí. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1993
22.5.22 01:08

Tinder, skoro rok spolu, a spolu už i bydlíme. Teď chrape vedle mě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 01:39

Určitě se dá. Mě to nevyšlo, poznali jsme se dost mladí a nakonec se naše cesty rozdělily. Bylo to ale krásné a pokud bych nešla pracovat tam kam jsem šla, byla bych teď vdaná a měla děti. Byli jsme spolu dvanáct let.

• Citovat
  • Nahlásit
365
22.5.22 06:29

Já žiju s chlapem z Tinderu. :palec: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6343
22.5.22 06:42

Já. Na seznamce v sekci flirt. Odpověděla jsem poprvé v životě na jediný inzerát. Nejsem zoufalka, chlapi po mě jedou. Byla jsem v nefunkčním manželství. Nemohla jsem se nechat sbalit někde u nás v okolí na živo. :mrgreen:
Teď ten můj „flirt“ chrápe vedle mě. :mrgreen: a protože jsme na víkend na chalupě a tady spíme obráceně než doma v posteli, tak mi celou noc leze na mou půlku a bere mi peřinu. :lol:
Jsme spolu 3 roky.
Za chvíli ten „flirt“ vzbudím a jdem pokračovat v sekání zahrady a sázení zeleniny. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 07:26

Ja jsem se s manzelem seznamila na Amaterech.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat