Vztahová krize po 3 letech

Anonymní
3.4.20 23:40

Vztahová krize po 3 letech

Ahoj, mám dotaz: s přítelem jsme spolu 3 roky ale já nevím proč, ale z nějakého důvodu mě to táhne jinam. Dokonce jsem začala s jedním klukem flirtovat, to už jsem utla, protože mi došlo, že to je špatně. Ve vztahu ale žádné problémy nemáme, sice mě tolik fyzicky nepřitahuje, ale nemyslím si, že to je důvod proč tohle dělám. Občas si říkám jestli s ním nejsem hlavně proto, že se bojím, že si lepšího kluka neseženu. On je strašně fajn a jsem s ním šťastná, ale možná to není ono. Chtěla jsem se zeptat na vás názor, jestli myslíte, že je to vztahová krize, nebo jestli je něco prostě špatně se mnou. Protože si kvůli tomu přijdu špatně a chtěla bych to vyřešit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.4.20 23:53

Tak já začnu… Hlavně tady neuvádíš kolik je ti let, pro lepší orientaci.
Ale píšeš, že jsi potkala kluka, takže počítám že jsi hodně mladá.
Jsi s přítelem tři roky, bydlíte spolu ty tři roky, nebo jenom randíte?
Takhle myslím, že po třech letech, pokud se pořád vztah nikam nevyvíjí, tak to asi bude nuda, takzvaný přechozený vztah..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
4.4.20 00:13

Měla jsem to podobně po 3 letech krize (ani nevím proč). Flirtování s jinými, pak přišel jeden kde to u flirtu nezůstalo s ex jsme se po 3,5 letech rozešli z “jenom” flirtu je teď manžel. :lol:. Pokud jsi mladá a něco ti nesedí a přítel se o tom nechce bavit tak asi nemá cenu zůstávat. Záleží opravdu jestli spolu bydlíte atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 11:14

@Soňa Baarova je mi 19 a jemu taky, chodíme spolu už od 16,takze jsem si ještě ani pořádně nezažila jiné vztahy :sweat_smile: nebydlím spolu, vydáme se tak 3-4×tydne. Mluvíme spolu i o budoucnosti a skvěle si rozumíme, on mě strašně dobře zná a chápe mě dokonce líp než moje rodina. Právě proto ho mám tolik ráda, problém je, že už je to tak nějak pořád to stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 11:21

@Le_lenaz jsem ráda, že píše někdo s podobnou zkušeností :sweat_smile: ono jde o to, že mám pocit, že problém je ve mě, on nic špatně nedělá, nehadame se a když jo dokážeme to vklidu vyřešit, protože mně to vždycky přijde jako maličkosti. Jediný co mi vadí je, že mi občas přijde, že mě bere tak trošku jako samozřejmost a už to není to co dřív, ale to si myslím, že je u dlouhodobých vztahu celkem normální. Občas mi přijde, že mě vůbec neposlouchá a vadí mi, že tolik neprojevuje emoce jako já, když mu řeknu něco z čeho jsem šťastná/smutná skoro nereaguje.
Nevím jestli bych zrovna kvůli tomuhle flirtu dokázala opustit svůj vztah :sweat_smile: to už by možná bylo lepší kdybych byla chvilku sama.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama