Vztah, přátelství nebo komedie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 17:11
Vztah,přátelství nebo komedie

Ahoj, vím, že některým to bude možná připadat, jako když jsem spadla z větve na znak.
Nevím si rady co dál…?
Mám 7 let kamaráda, fakt dobrého, za kterého bych položila ruku do ohně.
Jenže tu je menší vroubek, sama v sobě vím, že k němu chovám víc citů než na první dojem může vypadat a někdo vyhodnotit.
Měla jsem 4 roky vztah, který neklapal… ale furt jsem se stýkala s tím kamarádem, zapomněla jsem dodat, že ten kamarád mě má spíše jen do postele a pak už se neozve.
Odešla jsem ze vztahu a myslela si, že to u něj něco změní, ale ani o mě nezakopl.
Našla jsem si vztah, ve kterým vše klape tak, jak má, partner se mi ve všem snaží pomoci… řekněme že jsem tedy kamaráda začala 5 měsíců ignorovat tomu se to nelíbilo, a furt mi psal, že na něj na jediného si neudělám ani chvilku.
Po 5 měsících jsem si ji udělala, a lituji toho do dnes, namotával mě a skončil tam jako vždy. Na Nový rok mi volal o půl noci a brečel jak mě miluje. Dnes jsme kamarádi co se baví, občas něco víc ale on vztah nechce. Prý mě natolik miluje, že se bojí kdyby se to posralo, že by mě ztratil a podle jeho slov to v životě nechce.

Snažím se zapomenout, přijdu si jako blázen, že to je jako špatný vtip, že přeci každý by zapomněl do roka, ale proč já i po 7 letech nedokážu dostat jeho z hlavy.
Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 07.02.19 17:14

Komediant - plačíci chlap v této situaci je ubožáček. Manipuluje s tebou a ty mu na to vždy skočíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 17:16
@Russet píše:
Komediant - plačíci chlap v této situaci je ubožáček. Manipuluje s tebou a ty mu na to vždy skočíš.

A rada, jak neskočit ? Snažím se, dělám vše možné… Ale už sama si přijdu, jako by mě nějakým stylem ovládal. Nevím kudy kam… :,(

Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 07.02.19 17:19
@Anonymní píše:
A rada, jak neskočit ? Snažím se, dělám vše možné… Ale už sama si přijdu, jako by mě nějakým stylem ovládal. Nevím kudy kam… :,(

Odstřihnout, nebavit se, zaměstnat se.

Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 07.02.19 17:25

To byl pinklej ne? Já bych se asi začala smát. Jinak by u mne takovou fraškou klesnul natolik, ze bych ho proste vymazala ze života. Než si pokaziš to, co mas teď

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 17:26
@Anonymní píše:
A rada, jak neskočit ? Snažím se, dělám vše možné… Ale už sama si přijdu, jako by mě nějakým stylem ovládal. Nevím kudy kam… :,(

souhlas, je to manipulant a vyuziva te, vi, ze te ma porad jistou, kdyz se mu zrovna bude chtit. Prestan se snim stykat, jinak to neskonci.

Tunrida
Hvězda diskuse 48979 příspěvků 07.02.19 17:34
@Anonymní píše:

Delete a :mavam:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20601 příspěvků 07.02.19 17:49

komediant…miluje tě, jenom když si chce zapích… a když čuchá, že bys ho mohla poslat k vodě úplně, jinak si mu na cokoliv víc volná.
Takovejhle kámoš může být fajn, když ty sama nic víc nechceš, říká se tomu kamarád s výhodami :mrgreen: a přesně tak to je, nic víc nic míň.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 17:50
@Mar__tanka1983 píše:
komediant…miluje tě, jenom když si chce zapích… a když čuchá, že bys ho mohla poslat k vodě úplně, jinak si mu na cokoliv víc volná.
Takovejhle kámoš může být fajn, když ty sama nic víc nechceš, říká se tomu kamarád s výhodami :mrgreen: a přesně tak to je, nic víc nic míň.

Vím, jenže jak ho mám dostat z hlavy… 7 let dělám vše možné a prostě to nejde! :,(

Ms.Ragdoll
Závislačka 2743 příspěvků 07.02.19 17:57

No predne bych asi chlapa, kteryho vidim, jen kdyz ma delsi pnuti v gatich, nenazyvala kamaradem.

Mas muze co ti vyhovuje, rozumite si, ma te rad…a ty mu za zady delas tohle? Sice nepises kolik ti je, ale mela by sis uvedomit, ze nemladnes a s timhle pitomcem dobrovolne riskujes, ze v tomhle pseudokamaradstvi ztratis zbytecne x let az nakonec zustanes sama. :nevim: To, ze soustavne podvadis sve partnery s timhle „kamaradem“ tomu jdes zcela jasne naproti.

Proste ho bez milosti odrizni. Zrus Facebooky, nevim co vsechno, klidne zmen cislo, vse co jde a tvar se, ze neexistuje. Jo a zvaz, jestli by to nechtělo celkove pauzu od chlapu, evidentne jsi ani jednoho doted nemilovala, kdyz jsi se dobrovolne nechala namotavat timhle „kamaradem“ a stale doufas, ze te bude chtit. On te ale nechce, protože kdyby jo, vypadalo by to uplne jinak. Delas mu jen obcasnou hračku. Dobrovolne.

Příspěvek upraven 07.02.19 v 17:58

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20601 příspěvků 07.02.19 17:57
@Anonymní píše:
Vím, jenže jak ho mám dostat z hlavy… 7 let dělám vše možné a prostě to nejde! :,(

přestaň se s nim vidat, nic jinyho nepomuže,když si v tom až takhle až po uši :think: Protože když se budeš chtít odpoutat a zároveň se s ním pořád vídat, tak on tě „zapomenout“ nenechá, minimálně do tý doby, než se sám zamiluje někde jinde a rozhodne se být věrný…

stankaSR
Kecalka 467 příspěvků 07.02.19 18:01

Čo takto začať si vážiť sama seba? Čo tak pozrieť sa na to objektívne? Robí z teba kravku, handru na podlahu, zameta s tebou ako s poslednou onucou a ty ho za to miluješ? To si sama seba ani trochu nevážiš, že stojíš za viac než robiť nejakému ignorantovi matrac? Aj to len vtedy keď on nemá do koho pichnúť?!

divine woman
Extra třída :D 10260 příspěvků 07.02.19 18:02

S kamarádama se nesouloží, to bys mohla vědět. :roll: A jestli chceš mít spokojený vztah s někým jiným, tak se s ním přestaň stýkat. Stejně tě používal jen na to jedno.

CoCo93
Povídálka 46 příspěvků 07.02.19 18:10

Přesně jak píše @Russet. Manipuluje s tebou. Když si potřebuje za**** a zvýšit ego, tak se ozve. Asi miluje ten pocit, že jsi z něj hotová.

lorelai947
Kecalka 379 příspěvků 07.02.19 18:10

To je jednoduchý - nemůžeš ho dostat z hlavy, protože jsi s ním pořád v kontaktu.
On chce jen sex, nic jiného a ví, že u tebe to má jisté. Když ho ignoruješ, snaží se trochu víc - ale zase jen proto, aby tě dostal do postele, pak pápá…
No a proč si myslíš, že jsi do něj blázen? Jednoduše proto, že on je pro tebe těch chybějících 20%. Nevím jestli to znáte - máte doma chlapa, kterej je úžasnej ale samozřejmě má pár chyb a nedostatků (jako my všichni), zkrátka je dokonalej z 80%… No a pak je tu někdo, kdo má těch chybějících 20%, což nám v tu chvíli strašně imponuje…
Jaká je pomoc? Musíš si uvědomit, že s ním nikdy ničeho víc nedosáhneš a rozmyslet si jestli je pro tebe lepší mít doma 80% nebo občas v posteli 20%… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >