Vztahuje se neomezené volání i na prémiové linky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hitchcock
Nováček 7 příspěvků 28.01.18 16:28
Vztahuje se neomezené volání i na prémiové linky?

Dobrý den, mám neomezené volání od T-mobile do všech sítí, ale vztahuje se to i na linky začínající na 800, 900 atp. Myslím, že to asi potom naúčtují, ale nejsem si jist. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 28.01.18 16:35

To určitě nevztahuje.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 65778 příspěvků 28.01.18 16:42

800 je vždycky zadarmo, jako fakt 800 ale na jiné barevné libky se to nevzathuje, to se připlácí

jege
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.01.18 17:12

Podle toho na jaké linky a u jaké operátora. 800 jsou všude zdarma, ale Modré a Bílé linky jsou většinou tučně zpoplatněny, kromě Tesco Mobile, který je má při aktivaci balíčku Neomezené volání zdarma!

https://www.skrblik.cz/…revne-linky/

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 28.01.18 17:30

@jege Netuším, co myslíte tím tučně zpoplatněny u modrých a bílých linek. Jestli vám přijde minutová cena 2,5-6 Kč jako tučná, tak mě ne. A nemyslím, že Tesco dává tyhle linky v rámci neomezeného volání- budou tedy velmi pravděpodobně zpoplatněny.

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 28.01.18 17:33
@Hitchcock píše: …mám neomezené volání od T-mobile do všech sítí,… na 800, 900 atp. Myslím, že to asi potom naúčtují, ale nejsem si jist. Děkuji :)

800 zdarma (všude). 9×x určitě placené, protože byste to mohl pořídit jako byznis, kdyby to bylo také grátis. Zřídila by se služba třeba 900 951 234 a vy byste z toho dostával 30-50% z ceny, kterou byste provolal ze svého tarifu zdarma. Kde by se braly peníze? Od operátora ne…

jege
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.01.18 17:41

@Ivan PPZ Chce to méně myslet a víc vědět.

3-6 Kč je v současné době, kdy je neomezené volání za 400-600 Kč/měsíčně zdarma, ceny za minutu jsou běžně 1.0-2.5 Kč a na barevných linkách je často automat a hudba na minuty až desítky minut, hodně vysoká cena.

U Tesco Mobile je volaní na barevné linky v rámci neomezeného balíčku zdarma, mám to osobně vyzkoušeno! Mimochodem, u Tesco Mobile je tom takový bordel, že bych se nedivil, kdyby to platilo i na různé erotické a herní linky. :mrgreen:

fia80
Závislačka 2943 příspěvků 28.01.18 17:42

Já třeba linky 840 nebo 844 nemám ráda, protože sice nejsou za minutu tak drahé jako ty, které začínají na 9.., ale nejdou na ně využít volné minuty a každé volaní se mi účtuje nad rámec paušálu.

Hitchcock
Nováček 7 příspěvků 28.01.18 17:43

Dobře, tak Vám všem moc děkuji :)

jege
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.01.18 18:00

@fia80 Ano, a když natrefíš na „plechovou hubu“, tak můžeš za 1 hovor utratit desetikoruny až stokoruny nad rámec paušálu.

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 28.01.18 18:26
@jege píše: …U Tesco Mobile je volaní na barevné linky v rámci neomezeného balíčku zdarma, mám to osobně vyzkoušeno! Mimochodem, u Tesco Mobile je tom takový bordel, že bych se nedivil, kdyby to platilo i na různé erotické a herní linky. :mrgreen:

No, já našel: Výhoda neplatí pro telefonní čísla se speciální tarifikací (například informační služby, informační linky, Audiotex)

jege
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.01.18 18:53

@Ivan PPZ Píšu, že tam mají šílený bordel a levá ruka neví, co dělá pravá. Mám osobně odzkoušeno, že při aktivním týdenním balíčku Neomezeně, se volání na mnou používané barevné linky neúčtuje.

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 28.01.18 20:06

NJN. Ale třeba 971 je normální tarif.

jege
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.01.18 20:22

@Ivan PPZ Já mám odzkoušeno volání na jejích placenou infolinku, na ČD infolinku, na infolinku České pošty a ještě pár dalších 841 nebo 844, a všechno bylo zdarma.

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 28.01.18 20:36

Tím lépe, ale ne podle ceníku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama