Reklama

Vztahuje se neomezené volání i na prémiové linky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hitchcock
Nováček 9 příspěvků 28.01.18 16:28
Vztahuje se neomezené volání i na prémiové linky?

Dobrý den, mám neomezené volání od T-mobile do všech sítí, ale vztahuje se to i na linky začínající na 800, 900 atp. Myslím, že to asi potom naúčtují, ale nejsem si jist. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2445 příspěvků 28.01.18 16:35

To určitě nevztahuje.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67106 příspěvků 28.01.18 16:42

800 je vždycky zadarmo, jako fakt 800 ale na jiné barevné libky se to nevzathuje, to se připlácí

jege
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 28.01.18 17:12

Podle toho na jaké linky a u jaké operátora. 800 jsou všude zdarma, ale Modré a Bílé linky jsou většinou tučně zpoplatněny, kromě Tesco Mobile, který je má při aktivaci balíčku Neomezené volání zdarma!

https://www.skrblik.cz/…revne-linky/

Ivan PPZ
Kelišová 5650 příspěvků 28.01.18 17:30

@jege Netuším, co myslíte tím tučně zpoplatněny u modrých a bílých linek. Jestli vám přijde minutová cena 2,5-6 Kč jako tučná, tak mě ne. A nemyslím, že Tesco dává tyhle linky v rámci neomezeného volání- budou tedy velmi pravděpodobně zpoplatněny.

Ivan PPZ
Kelišová 5650 příspěvků 28.01.18 17:33
@Hitchcock píše: …mám neomezené volání od T-mobile do všech sítí,… na 800, 900 atp. Myslím, že to asi potom naúčtují, ale nejsem si jist. Děkuji :)

800 zdarma (všude). 9×x určitě placené, protože byste to mohl pořídit jako byznis, kdyby to bylo také grátis. Zřídila by se služba třeba 900 951 234 a vy byste z toho dostával 30-50% z ceny, kterou byste provolal ze svého tarifu zdarma. Kde by se braly peníze? Od operátora ne…

jege
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 28.01.18 17:41

@Ivan PPZ Chce to méně myslet a víc vědět.

3-6 Kč je v současné době, kdy je neomezené volání za 400-600 Kč/měsíčně zdarma, ceny za minutu jsou běžně 1.0-2.5 Kč a na barevných linkách je často automat a hudba na minuty až desítky minut, hodně vysoká cena.

U Tesco Mobile je volaní na barevné linky v rámci neomezeného balíčku zdarma, mám to osobně vyzkoušeno! Mimochodem, u Tesco Mobile je tom takový bordel, že bych se nedivil, kdyby to platilo i na různé erotické a herní linky. :mrgreen:

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 28.01.18 17:42

Já třeba linky 840 nebo 844 nemám ráda, protože sice nejsou za minutu tak drahé jako ty, které začínají na 9.., ale nejdou na ně využít volné minuty a každé volaní se mi účtuje nad rámec paušálu.

Hitchcock
Nováček 9 příspěvků 28.01.18 17:43

Dobře, tak Vám všem moc děkuji :)

jege
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 28.01.18 18:00

@fia80 Ano, a když natrefíš na „plechovou hubu“, tak můžeš za 1 hovor utratit desetikoruny až stokoruny nad rámec paušálu.

Ivan PPZ
Kelišová 5650 příspěvků 28.01.18 18:26
@jege píše: …U Tesco Mobile je volaní na barevné linky v rámci neomezeného balíčku zdarma, mám to osobně vyzkoušeno! Mimochodem, u Tesco Mobile je tom takový bordel, že bych se nedivil, kdyby to platilo i na různé erotické a herní linky. :mrgreen:

No, já našel: Výhoda neplatí pro telefonní čísla se speciální tarifikací (například informační služby, informační linky, Audiotex)

jege
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 28.01.18 18:53

@Ivan PPZ Píšu, že tam mají šílený bordel a levá ruka neví, co dělá pravá. Mám osobně odzkoušeno, že při aktivním týdenním balíčku Neomezeně, se volání na mnou používané barevné linky neúčtuje.

Ivan PPZ
Kelišová 5650 příspěvků 28.01.18 20:06

NJN. Ale třeba 971 je normální tarif.

jege
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 28.01.18 20:22

@Ivan PPZ Já mám odzkoušeno volání na jejích placenou infolinku, na ČD infolinku, na infolinku České pošty a ještě pár dalších 841 nebo 844, a všechno bylo zdarma.

Ivan PPZ
Kelišová 5650 příspěvků 28.01.18 20:36

Tím lépe, ale ne podle ceníku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >