Vztahy a deprese

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 22:03

Vztahy a deprese

Ahoj nwm co dělat a tak jsme si řekla že se sem vyzpovídam. Měla jsme čtyři kluky a nevyšlo mi to a je mi dvacet a celkem depkařím protože všem okolo mne ty vztahy drží a klape jim to a mne ne😔 😔. A tedka jsem se rozešla s klukem který mne ponížil tím že mi řekl že nejsem tak ambiciozní jako on ve sportech které máme společné😔.a to mne celkem dost položilo😔. A mam pocit jak kdybych neměla ani na nějakého kluka který by se mi líbil. A studuju vysokou na lekarske ale nelekarsky obor a obcas mne prepadne strach že nikoho nepotkám… Nebo že dopanu jako exemplář… Nicméně rada sportuju lezectví, posilovna běh a basket.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
341
6.10.21 22:06

Prosimte ve 20 jsem za sebou měla taky jenom minulost tragických vztahu.
Ono stačí potkat toho jednoho :palec: Pokud chodíš mezi lidi, máš známé, koníčky… Tak je přece velká pravděpodobnost, že se seznamíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18718
6.10.21 22:08

No jestli tě rozloží sdělení že jsi jiná než někdo jiný, na čemž není nic moc špantého, tak bych se zaměřila primárně na posilování a zppracovávání věcí v tvé psychice.

když se naučít fungovat sama se sebou, začnou líp fungovat i vztahy s dalšími lidmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36873
6.10.21 22:25
@Anonymní píše:
Ahoj nwm co dělat a tak jsme si řekla že se sem vyzpovídam. Měla jsme čtyři kluky a nevyšlo mi to a je mi dvacet a celkem depkařím protože všem okolo mne ty vztahy drží a klape jim to a mne ne😔 😔. A tedka jsem se rozešla s klukem který mne ponížil tím že mi řekl že nejsem tak ambiciozní jako on ve sportech které máme společné😔.a to mne celkem dost položilo😔. A mam pocit jak kdybych neměla ani na nějakého kluka který by se mi líbil. A studuju vysokou na lekarske ale nelekarsky obor a obcas mne prepadne strach že nikoho nepotkám… Nebo že dopanu jako exemplář… Nicméně rada sportuju lezectví, posilovna běh a basket.

Máš ještě všechno před sebou. Sportuj pro radost, užívej si mládí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4442
6.10.21 22:33

V mých 20 letech - spolužačky zakládaly rodiny atd. O 18 let později - spolužačky jsou rozvedené a znovu vdávaji a pořizují 3,4 dítě…
Magický věk je 40 - některé spolužačky se chystají do porodnice, některé spolužačky jsou již babičky a některé spolužačky čekaji na prince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 22:37

Bud v klidu.Ja mam taky depku.Je mi 34let. Sem samozivitelka.Ted mi krachnul dalsi vztah…A uz nikoho nechci :lol:.Nez se trapit, radsi budu bez chlapa. Takze hlavu vzhuru, jsou na tom i hur nez ty ;).Ja jeste jako bonus prisla o praci, kvuli krachu podniku, kde sem byla zamestnana :mrgreen:.Ale nemuzu se hroutit, mam syna :srdce:,ktery me potrebuje.Ty jsi mlada :dance:,mas pred sebou cely zivot :srdce: :dance:.

• Citovat
  • Nahlásit
15927
6.10.21 22:57
@Anonymní píše:

Proc te polozilo, ze nejsi tak ambiciozni? No nejsi, a co? Kazdej jsme jinej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 23:16
@Anonymní píše:
Bud v klidu.Ja mam taky depku.Je mi 34let. Sem samozivitelka.Ted mi krachnul dalsi vztah…A uz nikoho nechci :lol:.Nez se trapit, radsi budu bez chlapa. Takze hlavu vzhuru, jsou na tom i hur nez ty ;).Ja jeste jako bonus prisla o praci, kvuli krachu podniku, kde sem byla zamestnana :mrgreen:.Ale nemuzu se hroutit, mam syna :srdce:,ktery me potrebuje.Ty jsi mlada :dance:,mas pred sebou cely zivot :srdce: :dance:.

Mám to podobně jen mi ještě není ani 30 a domu už chlapa nechci. Dítě už mám a to mě naplňuje. Nicméně já si ráda s muži užiju a zase pošlu do oběhu :lol: Takže je mám jen na to jedno a domů zase hezky každý sám k sobě.

• Citovat
  • Nahlásit
294
7.10.21 01:13
@Anonymní píše:
Mám to podobně jen mi ještě není ani 30 a domu už chlapa nechci. Dítě už mám a to mě naplňuje. Nicméně já si ráda s muži užiju a zase pošlu do oběhu :lol: Takže je mám jen na to jedno a domů zase hezky každý sám k sobě.

Sobec a líná kůže…chudák dítě bez táty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
7.10.21 02:29

Ja ti zavidim

Ten věk… Můžeš zažít takových věcí. V tvým věku bych se sbalila a jela někam na studijní pobyt, sportovní kurz, prostě na cokoliv, co by mě jen trochu lákalo… A seznámit se není těžké, stačí po někom hodit oko. Ale dobře bych přemýšlela, koho a co v životě chci a šla si tvrdé za tím. Spousta věcí je v životě jednodušší než se zdá. Klíčové je uvědomit si věci v čas a mit životní plán a strategii… Kéž bych tak věděla ve 20, co vim teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
7.10.21 02:31

@straznivez
Sobec? Možná… Otázka je, zda je to tak špatne.

Lina kůže? Proč? Jakože ženská by měla chlapovi sloužit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 05:43
@Anonymní píše:

Taky sem nad touto moznosti uvazovala, ale nemam na to povahu.Ja potrebuju lasku, aby byl sex :srdce:.Mela sem vztah prave o schazeni se, kdyz byl syn u taty a me to nevyhovovalo :think:.Prave mi to prislo jako milenecky vztah a ne vztah se vsim vsudy :,(.Necitila sem se dobre v takovem vztahu. Ikdyz jsme si rekly od zacatku, ze :D vztah je vazny.Ja si prisla jen jako milenka.Uz sem to moc pitvala. Resila, ze me liba jen pred sexem.Po sexu mi prisel chladny. Takze mit nekoho jasne od zacatku jen na jedno, tak se asi hroutim z toho :nevim:.Ale na druhou stranu ti to i zavidim, ze to vnimas takto :hug:.Proste uzijes hezke chvile bez vycitek a jsi spokojena.Ja cim sem starsi, tim vic touzim po lasce, po partakovi do zivota.Az si rikam, ze si to akorat hlavou komplikuju :lol:.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 06:41
@straznivez píše:
Sobec a líná kůže…chudák dítě bez táty…

Otec dítěte od nás odešel a o dítě nejeví zájem. Další vztah mi nevyšel. Nejsem ten typ ženský aby své dítě každou chvíli představovala jinému"strejdovi" Sobec? Nepřijde mi…Celé mé srdce patří jen dítěti pro ostatní už místo není.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat