Vztahy s rodinou od přítele

34
18.11.20 13:16

Vztahy mezi rodinou od přítele

Zdravím holky mám takový dotaz.
Můj přítel s kterým jsem už rok tak furt chodí za rodicema ať už je to matka nebo otec pokaždé co mu zavolaji tak hned za nima jde a mě to štve a je to třeba 2-3 v týdnu. Hlavně jim zvedá každý telefon pokaždé i ve dne i v noci a když mu řeknu nemůžeš jim někdy odmítnout tak mi řekne ze to je jeho rodina.
Já jsem se k němu přestěhovala bydlíme u něho na byte takže jsem opustila úplně všechno svoji rodinu kterou vidím 1× měsíčně a to když ještě chci aby jel semnou se podívat za nima tak hledá neskutečné moc výmluv aby nemusel a radši šel za jeho rodinou nebo furt k nám chodí jeho mamka nevím jestli mu vůbec na mě záleží co chci a nebo radši by udělal cokoliv pro jeho rodinu já myslela ze když si najdu přítele nebo přítelkyni tak chci být sní a občas zajít za rodinou ale ne furt ani nevím zda to prehanim nebo je to úplně normalni.
Nedávno jsem se pohadala s jeho mamkou ohledně blbosti řekla mi ze jsem falešná přitom když jsem ji něco vysvětlovala vůbec mě nepochopila a mluvila si svoje. Jeho taťka je docela v pohodě. Jak je to u vás nebo vážně fakt tak prehanim a mám to tak nechat? :lol: :lol: :lol: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17515
18.11.20 13:22

Není normální kvůli komukoliv utnout kontakt se svou rodinou, pokud tam vztahy fungují. Jestli jsi čekala, že kvůli tobě partner odsune rodinu na druhou kolej a bude bude tě doma držet za ručičku, tak nee. Oni to někteří dělají, ale ty bych nechtěla ani omylem, jen bych čekala, kdy odsunou na druhou kolej mě. Stýkej se se svou rodinou víc, partner u toho snad být nemusí a nerozkládej fungující vztahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.20 13:26

@Janli tož je mi jasný ze mu nechci ničit vztahy s rodinou ale taky bych si sním o volnu někam rada zasla než za jeho rodinou a nebo čekala na něho kdy přijde aby jsme mohli někam spolu zajít když máme málo kdy spolu volno.
A určitě není ho potřeba mít u sebe když chci jet za jeho rodinou jen ho chtěli vidět moji rodiče a když jsem mu říkala tak mi řekl ze moje rodina mu je u prdel* tak jsem trochu smutná ze bych mu byla i u prdel* já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24379
18.11.20 13:30

A proč jsi s někým, komu je tvoje rodina u prd..e a nechce s tebou trávit čas v páru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.20 13:33

@andelka83 Řekl mi to nedávno před týdnem takže jsem to moc neřešila ale vrhalo mi to furt hlavou jestli to myslel vážně a nebo to řekl jen ze srandy.
On mi řekl ze rodiče má jen jedny ze radši bude sním než semnou když semnou muže být kdykoliv jindy tým myslel ze třeba po práci se uvidíme doma a nikam nezajdem a to mě moc nebaví a furt mu to vysvětlovat taky nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
18.11.20 13:38

@Jsemsmutna Vadilo by mi že nechce jezdit k mým rodičům. To by mě štvalo. Muj muž si s matkou volají i 3krat denně…je pravda že někdy už je tak otrávený že ji to nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18807
18.11.20 13:39
@Jsemsmutna píše:
Zdravím holky mám takový dotaz.
Můj přítel s kterým jsem už rok tak furt chodí za rodicema ať už je to matka nebo otec pokaždé co mu zavolaji tak hned za nima jde a mě to štve a je to třeba 2-3 v týdnu. Hlavně jim zvedá každý telefon pokaždé i ve dne i v noci a když mu řeknu nemůžeš jim někdy odmítnout tak mi řekne ze to je jeho rodina.
Já jsem se k němu přestěhovala bydlíme u něho na byte takže jsem opustila úplně všechno svoji rodinu kterou vidím 1× měsíčně a to když ještě chci aby jel semnou se podívat za nima tak hledá neskutečné moc výmluv aby nemusel a radši šel za jeho rodinou nebo furt k nám chodí jeho mamka nevím jestli mu vůbec na mě záleží co chci a nebo radši by udělal cokoliv pro jeho rodinu já myslela ze když si najdu přítele nebo přítelkyni tak chci být sní a občas zajít za rodinou ale ne furt ani nevím zda to prehanim nebo je to úplně normalni.
Nedávno jsem se pohadala s jeho mamkou ohledně blbosti řekla mi ze jsem falešná přitom když jsem ji něco vysvětlovala vůbec mě nepochopila a mluvila si svoje. Jeho taťka je docela v pohodě. Jak je to u vás nebo vážně fakt tak prehanim a mám to tak nechat? :lol: :lol: :lol: :oops:

Tak jestli je u rodiny, dvakrát týdně, tak zbylých 5 večerů jste spolu? Proč ty dva dny nevyužiješ pro návštěvu svojí rodiny? pokud do tvé rodiny nechce, tak bych ho netahala a jela sama. Každopádně tam bude asi nějaký problém mezi tebou a rodinou, když ti jeho matka řekla, že jsi falešná. To se neříká jen tak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
18.11.20 13:41
@Jsemsmutna píše:
@andelka83 Řekl mi to nedávno před týdnem takže jsem to moc neřešila ale vrhalo mi to furt hlavou jestli to myslel vážně a nebo to řekl jen ze srandy.
On mi řekl ze rodiče má jen jedny ze radši bude sním než semnou když semnou muže být kdykoliv jindy tým myslel ze třeba po práci se uvidíme doma a nikam nezajdem a to mě moc nebaví a furt mu to vysvětlovat taky nechci.

Prosím Tě, kolik Ti je? To je jak slovní projev náctileté… A používej ve větách čárky, to se nedá číst…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.20 13:43

@Keyllah ne zbylé dny trávim většinou já v práci protože se nám to střídá máme opačné směny.
Já využiji čas a jedu za svoji rodinou ale nebaví mě tam poslouchat tak ať přijede už konečně stebou.
Samozřejmě mezi jeho mamkou je problém protože já se nechci se vším ji svěřovat ptá se mě na každou věc a podrobnosti které bych si radši nechala pro sebe pak se ale na to zeptá přítele a ten ji to všechno řekne přitom jsem mu říkala ze chci si nechat některé věci jen mezi námi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
18.11.20 13:43

Manžel s rodiči navíc pracuje, takže minimálně otce vážně vidí skoro každý den. Tchán mu taky volá minimálně jednou každý večer (většinou pracovně) a tak jednou týdně se ještě jezdí podívat k nim. Já naše vidím cca dvakrát týdně a většinou sama, když jeanzel v práci nebo si dělá nějaké svoje věci, aby jsme mohli být pak spolu. Nevadí mi to. Rodina je důležitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.20 13:44

@Fazulina je mi teprve 23 let.
A nepoužívám čárky ani háčky nic protože můj telefon na to taky nevypadá dobre a přepisuje se mi to omlouvám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.20 13:46

@Nicole 1234 dobre dekuju za názor určitě si stoho něco vezmu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24379
18.11.20 13:52
@Jsemsmutna píše:

Mně by takové výrazy vadily teda.
Ono je potřeba najít nějaký kompromis, rovnováhu. Samozřejmě že rodiče má člověk jen jedny, a chce s nimi udržovat kontakt, vědět jak se mají, pomáhat jim..ale zase vocad pocad. Na druhé straně se člověk musí i odpoutat, když chce mít vztah s někým. Bez společně tráveného času, společných zážitků, aktivit, jde vztah brzy do kytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.20 13:54

@andelka83 pravé o to mi taky jde mě nevadi když snímá tráví čas ale kdyby aspoň normálně a ne ze mu rodiče budou volat každý den a nebo on k nim chodil neustále i po noční směně a po odpolední a ranní směně jakoby bez nich ještě neuměl žít. Říkala jsem mu pokud si našel holku tak by sní měl taky trávit čas místo toho zvedání telefonu a chození k nim neustále

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24379
18.11.20 13:58

@Jsemsmutna čárkami jsou myšleny ty ve větách. A tečky. Špatně se to čte.
Příteli je kolik? Odstěhovala ses kvůli němu daleko?
Nějak vám hapruje komunikace a vzájemný respekt a pochopení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama