Vztahy se staršími muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 10:36
Vztahy se staršími muži

Dobrý den, spoustu žen/holek to dnes táhne k výrazně starším mužům (já nejsem výjimka). Zajímaly by mě příběhy ostatních - o kolik jste od přítele/manžela mladší, jak a kde jste se poznali a jak to třeba funguje po letech :hug:
Anonym - kdybych později psala něco o svém soukromí

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 18.11.18 10:38

20 let, jsme spolu skoro dva roky a budeme se brát. Lepšího chlapa jsem nepoznala, i když má svoje nálady jako asi kazdej :)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 18.11.18 10:38

Kromě „to dnes“ souhlasím, to platilo vždycky :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 10:45

V rodině máme pár jehož rozdíl je 20 let. Postupem času se ti dva oddalují. On je starší chce být doma v klidu. Ona se chce bavit, užívat si, sportovat… Děti také ještě nemají a dle mého názoru nebudou mít. On, už se necítí na to být otcem. Když chtěl, ona ještě studovala.

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 18.11.18 10:56

22 let. Máme dceru, ale nikdy jsme spolu nežili, dnes už bysme byli dávno rozvedeni. Před šedesátkou začal strašně dědkovatět, přitom inženýr s prací v jakési nadnárodní společnosti,,,,,mně bylo přes 30, v nejlepším věku, byť s miminem, ale chtěným. Taky mě začal brát jako dceru. Fajne to bylo tak pět let max, pak to šlo zkopečka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 10:59

15 let. (Mě je 30 a partnerovi 45). Vztah máme pěkný, z předchozích vztahu máme každý děti a jedno spolecne. Jsme spolu 6 let.
Předchozí partner se kterým mám syna byl ode mě rok. Starší partner mi vyhovuje

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 11:01

Pro mne je toto téma nyní hodně aktuální… Mám již 18 let vztah s mužem, který je o přesně o dvacet let starší. Jsme spolu prakticky od mého dospívání, byl můj první (a jediný) muž… A stále ho mám ráda. Přiznám se, že kvůli věkovému rozdílu jsem s ním původně nechtěla být „napořád“, brala jsem to, že se časem omrzíme a rozejdeme, ale protože jsem byla moc zamilovaná, chtěla jsem si ho užít co nejdéle.
No, a teď stojím před volbou. Už mám věk, chci dítě (on ho se mnou chce také, touží po něm už dlouho, ale svoje děti už má) a já přemýšlím, co tedy dělat - zda přivést na svět dítě s výrazně starším tatínkem, nebo je to nezodpovědné a raději se potomka vzdát. A nebudu lhát, opravdu už mezi námi naskakují drobné rozdíly, ten věk později začíná být znát. I přesto ho zatím stále hodně miluji a o ten vztah s ním mi jde, ale vůbec netuším, co mne čeká dál… Zatím je fyzicky aktivní a zdravý, sex (až doteď skvělý, s frekvencí i erekcí mladíka), už teď pomalu upadá. Psychika také maličko slábne, začíná mu vše vadit, je často podrážděný… Jestli nakonec nebudu mít doma protivného dědka :lol:
A život je někdy komplikovaný. Sama bych sebe s nadhledem odsoudila - neměla jsem to dělat, ale v realitě to prostě nešlo, nastala složitá životní situace - a už jsem seděla ve vlaku :D Vím, že následky si ponesu sama.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 7 inzerátů 18.11.18 11:12

V rodině máme 16 let a vypadají spokojene

Hroznej puberťák
Kelišová 5374 příspěvků 18.11.18 11:16
@Anonymní píše:
V rodině máme pár jehož rozdíl je 20 let. Postupem času se ti dva oddalují. On je starší chce být doma v klidu. Ona se chce bavit, užívat si, sportovat… Děti také ještě nemají a dle mého názoru nebudou mít. On, už se necítí na to být otcem. Když chtěl, ona ještě studovala.

Taky znám takový. On 60+, aktivní, sportuje, baví se, cestuje, a ona 40 a akorát by seděla u bedny jak pecka. Mu říkám, kašli na ni, najdi si nějakou mladší :mrgreen: :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 11:20

Mám manžela o necelých 7 let od sebe. Vždycky jsem měla o tolik starší muže. Mě je 27let a teď jsem třeba ve fázi, že se mi líbí chlapi kolem 40 let :oops: Neplánuji být nevěrná, ale prostě se ráda na takového zralého chlapa podívám. Samozřejmě musí nějak vypadat, ne žádný obézní s lahváčem v ruce. Ale prostě se mi líbí ta vyzrálost, jak fyzická, tak i myšlení. Jak jsou někteří i duší dítěte, vrásky, které se jim tvoří, něco z nich vyzařuje. 50 letý mi teda nic neříkají, to je asi už moc. :lol: Ve dvaceti se mi líbili 30 letý, po 40 letých bych ani neštěkla. Teď se mi asi hranice posouvá :lol: :lol: Vždycky se mi zalíbí 40 letej :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 11:20

Mame v rodine, repspektive meli. Rozdil 18 let. Dnes jsou rozvedeni. Klasika, on chtel byt spis doma a mit klid, ona chtela cestovat, sportovat, chodit mezi lidi.

Ze sirsiho okoli neznam vlastne nikoho komu by vydrzel vztah s tak velkym vekovym rozdilem opravdu pekny. Bud jsou od sebe, nebo spolu ziji spis vedle sebe nez spolu.

Pandulka
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 18.11.18 11:22

Rozdíl 24, potkali jsme se na ulici (jakože mě oslovil, nikoliv, že bychom tam bydleli). Už to spolu táhneme 6. rok a jsem plně spokojená. Neměnila bych. Oba máme rádi „poklidný život“ a můj chlap je akčnější než já. O děti se momentálně snažíme.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 18.11.18 11:27
@Pandulka píše:
Rozdíl 24, potkali jsme se na ulici (jakože mě oslovil, nikoliv, že bychom tam bydleli). Už to spolu táhneme 6. rok a jsem plně spokojená. Neměnila bych. Oba máme rádi „poklidný život“ a můj chlap je akčnější než já. O děti se momentálně snažíme.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 11:28

25 let, 8 let spolu. Nějaké děti z předchozích vztahu a nějaké naše :mrgreen:

Ale u nás nejde o věk. Jde prostě o to že jsme si sedli jako lidi. Stejně by to bylo kdyby on byl mladší a já starší. Nevybrala jsem si ji protože je starší ale pro to, jaký je.
A jo, je jedna věc která mě hodně stve. Nebudeme spolu stárnout. Mrzí mě to ale i tak je ten vztah krásný.

Pandulka
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 18.11.18 11:33
@Anonymní píše:
Pro mne je toto téma nyní hodně aktuální… Mám již 18 let vztah s mužem, který je o přesně o dvacet let starší. Jsme spolu prakticky od mého dospívání, byl můj první (a jediný) muž… A stále ho mám ráda. Přiznám se, že kvůli věkovému rozdílu jsem s ním původně nechtěla být „napořád“, brala jsem to, že se časem omrzíme a rozejdeme, ale protože jsem byla moc zamilovaná, chtěla jsem si ho užít co nejdéle.
No, a teď stojím před volbou. Už mám věk, chci dítě (on ho se mnou chce také, touží po něm už dlouho, ale svoje děti už má) a já přemýšlím, co tedy dělat - zda přivést na svět dítě s výrazně starším tatínkem, nebo je to nezodpovědné a raději se potomka vzdát. A nebudu lhát, opravdu už mezi námi naskakují drobné rozdíly, ten věk později začíná být znát. I přesto ho zatím stále hodně miluji a o ten vztah s ním mi jde, ale vůbec netuším, co mne čeká dál… Zatím je fyzicky aktivní a zdravý, sex (až doteď skvělý, s frekvencí i erekcí mladíka), už teď pomalu upadá. Psychika také maličko slábne, začíná mu vše vadit, je často podrážděný… Jestli nakonec nebudu mít doma protivného dědka :lol:
A život je někdy komplikovaný. Sama bych sebe s nadhledem odsoudila - neměla jsem to dělat, ale v realitě to prostě nešlo, nastala složitá životní situace - a už jsem seděla ve vlaku :D Vím, že následky si ponesu sama.

Měla jsem to podobně. Taky jsem si říkala, že si s ním jen užiju, ale napořád to nebude. Tak jsem to i odprezentovala doma vystrašeným rodičům :mrgreen: Byl to gentleman, uměl se chovat, strašně se mi líbil. Jenže postupem času jsem zjistila, že to snad napořád bude. Projevil se jako skvělý chlap pro život. Samozřejmě, že ani po těch 6 letech už to není zamilovanost jako tenkrát, ale v kterém vztahu to tak je. Snad každý vztah se postupem dostane do stereotypu.
Taky jsem přemýšlela, jestli s nim mít děti, jestli to není sobecké. On své děti má taktéž (a už dospělé). Ale dospěla jsem k tomu, že do toho rozhodně jdu. Jako táta je super (i jako chlap), genetická výbava za mě na jedničku :mrgreen: a když se kouknu dnes, kolik rodičů se rozvede a nebo kolik rodičů bohužel dnes zemře v brzkém věku (autonehoda, rakovina)… Kdyby měli lidi mít děti vždy jen za ideálních podmínek, tak vymřeme a stejně člověk ani pak nemá jistotu jejich ideálního života a krásného dětství..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >