Vztahy v práci - nevím si rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:20
Vztahy v práci - nevím si rady

Nastoupila jsem koncem leta do nove prace a jediny co mi nesedi je sef. Ma celkove ke vsemu laxni pristup, ale nemuzu se zbavit pocitu, ze ke mne obzvlast ma jiny pristup. Napr.kdyz plni jini kolegove, tak hned rozesila hromadne emaily a chvali danou osobu..kdyz plnim nejvic ja a to nekolik dni po sobe..je ticho…nebo kdyz nekdo dela chyby - zmini ty co je delaji nejvic a ty co nejmin-ale o mme nic…nevyzaduji extra pozornost, ale pripadam si, jako by me zamerne ignoroval…Ale kdyby me chtel vyhodit, tak mi zase nenabidne povyseni… Vidim to i na akcich- vyhyba se mi…co to je? Je mi to neprijemne a nechci delat nejake zavery…nebo to s nim aktivne resit…je to normalni? Takova ignorace? Pripadam si pak jak pate kolo u vozu oproti celemu teamu :-( trapi me to.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 06.01.19 21:30

Třeba se mu líbíš a drží si odstup :)

https
Kecalka 125 příspěvků 06.01.19 21:32

Že ty jsi jediná baba v týmu?

Roach
Kecalka 205 příspěvků 06.01.19 21:32

„Me too“ strach dorazil i do ČR :think:

https
Kecalka 125 příspěvků 06.01.19 21:36

@Roach, to bude ono.
Je to peklo :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:44

Jedina zena nejsem :-) jsme dve a ctyri chlapi. Tu jednu dokonce rad vyzdvihuje, kdyz se ji dari…a u me je ticho..jak uz jsem psala :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:47

@Martina84 taky me to napadlo. Po prvnim teambuildingu i rekl, kde jsem byla kdyz se poprve zenil..ale pak zase v praci vse pri starem..ignorace. nebo kdyz jsem na vecirku rekla, ze je to pisnicka kterou bych chtela mit na svatbe - vyzval me k tanci…ale pak zase ignorace, i na tom vecirku se mi vyhybal. Tak me napadlo,ze me chce vyhodit..ale nedavno mi nabidl povyseni a zvyseni platu. Nechapu to :-(

Roach
Kecalka 205 příspěvků 06.01.19 21:49

Neřeš ho. Je nějak narušenej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:53

@Roach neresila bych…a od leta co tam jsem snazim se ignorovat ignoraci :lol: ale je to tezke…nechci si pripadat jak pate kolo u vozu kdyz se snazim.

Roach
Kecalka 205 příspěvků 06.01.19 21:56

Fakt mi připadá že se mu líbíš, ale je plachej, v kolektivu Tě ignoruje a když má velkou odvahu vyzve Tě k tanci … a pak dostane strach a zase Tě ignoruje … jako na houpačce. Muž - dítě.

růžový achát
Echt Kelišová 8648 příspěvků 06.01.19 21:57

Žij přítomností, hlavně, že máš na účtě vejplatu, je to jen práce ;)

nostress
Extra třída :D 14655 příspěvků 06.01.19 22:00
@Anonymní píše:
@Martina84 taky me to napadlo. Po prvnim teambuildingu i rekl, kde jsem byla kdyz se poprve zenil..ale pak zase v praci vse pri starem..ignorace. nebo kdyz jsem na vecirku rekla, ze je to pisnicka kterou bych chtela mit na svatbe - vyzval me k tanci…ale pak zase ignorace, i na tom vecirku se mi vyhybal. Tak me napadlo,ze me chce vyhodit..ale nedavno mi nabidl povyseni a zvyseni platu. Nechapu to :-(

Kde jsi byla, když se poprvé ženil?? On je ženatý? A pokolikáté?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 22:02

@nostress jednou zenaty, rozvedeny..asi od leta,jara? Netusim..ale je to letosniho roku bych rekla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 22:04

@Roach plase moc nepusobi..rad mi vypravi jak cukruje s Petruckou z personalniho..na vecirku se s ni i extra fotil :D Vzdy mu rada odpovim, ze kdyz s ni cukruje,tak by mohl zaridit at stravenky chodi vcas. Pusobi tak na me jako suknickar - ale vyjma me..ja jsem na stupnici ignorace na cisle jedna :)

nostress
Extra třída :D 14655 příspěvků 06.01.19 22:04
@Anonymní píše:
@nostress jednou zenaty, rozvedeny..asi od leta,jara? Netusim..ale je to letosniho roku bych rekla.

Tak bacha, ať neskončíš jako převoznice.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama