Vztahy v rodině docela nic moc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 12:08
Vztahy v rodině docela nic moc

Dobrý den, všem přeji taky tak máte v rodině? Nedávno u nás byla přítelovi sestra, samozřejmě opět jen s dcerou a manžel zůstal doma. Je to tak pokaždý. Vždy se vymlouva, že něco doma dělá atd…docela cucim, že se ani nestydí za to přijde si sama k nám asi po roce to bydleji asi pár metrů od nás…no což já chtěla k nim chodit atd..koukat se na malou atak dále ale kaslu na to už! A proč?? Protože ten její chlap je rasista měl o mě nějaký keci prej Romka atd…jsem slušná tak nevím s cim má problém. Občas ho vidím třeba venku atd..to ani nepozdravi :mrgreen: nechápala jsem proč asi mě nepoznal nebo nevím ale stává se to často, že nezdraví a dělá že nás : mě a moje děti vlastně i mého přítele nezná. To jen dělá. Tak jsem říkala přítelovi jde knam tvá sestra? A zase bez něj? A není to naky divný vždyť tu u nás sní nikdy nebyl nevadim mu?? Jenom mi odpověděl 8o Joo měl naky kecy na tebe že jsi ciganka atd…no tohle mě tak naštvalo! Že jsem už radši ať knam teda nechodí ani ona! Říkám mu! Ujeli mi nervy no…co si o tom myslíte?? Ona instagramova celebrita ale ani peníze co nám dluzej vrátit neumějí my jsme na to už zapomeli. Ale tohle se přece nedělá ne? A ještě si sem ke mě chodí pokaždý sama vždycky mě to naštve. Naco by chodil její rasista k nam prostě rodina k ničemu :? :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 31819 příspěvků 1 inzerát 01.08.19 12:10

Takže teď pomalu..
ty jsi romka a máš přítele " bílého " a jeho rodina - sestra s mužem k vám nechtějí chodit..?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19035 příspěvků 01.08.19 12:13

Vek pritele a tvuj?

Paola21
Závislačka 4106 příspěvků 01.08.19 12:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, všem přeji taky tak máte v rodině? Nedávno u nás byla přítelovi sestra, samozřejmě opět jen s dcerou a manžel zůstal doma. Je to tak pokaždý. Vždy se vymlouva, že něco doma dělá atd…docela cucim, že se ani nestydí za to přijde si sama k nám asi po roce to bydleji asi pár metrů od nás…no což já chtěla k nim chodit atd..koukat se na malou atak dále ale kaslu na to už! A proč?? Protože ten její chlap je rasista měl o mě nějaký keci prej Romka atd…jsem slušná tak nevím s cim má problém. Občas ho vidím třeba venku atd..to ani nepozdravi :mrgreen: nechápala jsem proč asi mě nepoznal nebo nevím ale stává se to často, že nezdraví a dělá že nás : mě a moje děti vlastně i mého přítele nezná. To jen dělá. Tak jsem říkala přítelovi jde knam tvá sestra? A zase bez něj? A není to naky divný vždyť tu u nás sní nikdy nebyl nevadim mu?? Jenom mi odpověděl 8o Joo měl naky kecy na tebe že jsi ciganka atd…no tohle mě tak naštvalo! Že jsem už radši ať knam teda nechodí ani ona! Říkám mu! Ujeli mi nervy no…co si o tom myslíte?? Ona instagramova celebrita ale ani peníze co nám dluzej vrátit neumějí my jsme na to už zapomeli. Ale tohle se přece nedělá ne? A ještě si sem ke mě chodí pokaždý sama vždycky mě to naštve. Naco by chodil její rasista k nam prostě rodina k ničemu :? :(

No na ty peníze jste evidentně nezapomněli. :lol: A proč bys chtěla, aby k vám chodil, když tě nemá rád? :nevim:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31819 příspěvků 1 inzerát 01.08.19 12:16

Jinak nic proti, taky jsem rasista…kdyby si brácha nebo sestra vzali roma, taky bych neskákala radostí a omezila návštěvy jen se sourozencem… :nevim:
to už by pro mě bylo přijatelnější a v pohodě, kdyby si brácha vzal kluka, nebo sestra ženskou..než toto.. :nevim:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 01.08.19 12:17

No tak k vám nechtějí chodit, no bóže, svět se nezhroutí ne… Romka neromka, to jak se chová její muž vypovídá o jeho charakteru ne o tvém. Tak na ně kašli a žij si svůj život, o ně se nestarej. Psala si, že přišla na návštěvu po roce takže tak často ji tam nemáš, aby tě to urazelo. Starej se o sebe a svyho přítele, je přece důležité, že vy se máte rádi.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19035 příspěvků 01.08.19 12:17
@smurfka píše:
Jinak nic proti, taky jsem rasista…kdyby si brácha nebo sestra vzali roma, taky bych neskákala radostí a omezila návštěvy jen se sourozencem… :nevim:
to už by pro mě bylo přijatelnější a v pohodě, kdyby si brácha vzal kluka, nebo sestra ženskou..než toto.. :nevim:

Ty to schytas :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 12:18

Jo jsem a mám bílého přítele ten je úplně v pohodě jeho sestra taky ale má rasistu chlapa oblbnul iiho chlapa o 10000 Kč možná víc můj chlap jim tam dělal koupelnu asi 1 týden a měl hotovo je strasne šikovný no co si myslíte ani najíst mu nedali to mě tak naštvalo jsem mu říkala tak ti měla aspoň sestra nabídnou rohlík suchej když jsi u ní od rána ale neeee ani to je to už skoro 2 roky prostě ani koruna nedali nám nic peněz mají jak slupek.My už na to kasleme ale občas mi přítel řekne ten její chlap je trouba namyšlenej nic víc víš kdyby chtěl tak přijde s ní. Boooze já bych se propadla do země být n jejím místě

smurfka
Vesmírná mluvilka 31819 příspěvků 1 inzerát 01.08.19 12:19
@wildcherry píše:
Ty to schytas :mrgreen:

co už.. :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 12:20

@wildcherry rasismus je hnusná věc to neexistuje je to jen o mysleni lidí, kteří odsuzují za nic.Ja jsem slušná nikomu nic nedělám.

Paola21
Závislačka 4106 příspěvků 01.08.19 12:20
@Anonymní píše:
Jo jsem a mám bílého přítele ten je úplně v pohodě jeho sestra taky ale má rasistu chlapa oblbnul iiho chlapa o 10000 Kč možná víc můj chlap jim tam dělal koupelnu asi 1 týden a měl hotovo je strasne šikovný no co si myslíte ani najíst mu nedali to mě tak naštvalo jsem mu říkala tak ti měla aspoň sestra nabídnou rohlík suchej když jsi u ní od rána ale neeee ani to je to už skoro 2 roky prostě ani koruna nedali nám nic peněz mají jak slupek.My už na to kasleme ale občas mi přítel řekne ten její chlap je trouba namyšlenej nic víc víš kdyby chtěl tak přijde s ní. Boooze já bych se propadla do země být n jejím místě

Ale nejsi, tak ti to může být jedno

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 12:21

Heled po t co tu byla jeho žena raději už nechci ať k nám chodí ať si trhne

Martha03
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 01.08.19 12:23
@Anonymní píše:
@wildcherry rasismus je hnusná věc to neexistuje je to jen o mysleni lidí, kteří odsuzují za nic.Ja jsem slušná nikomu nic nedělám.

Promiň, ale já mám mezi cigany kamarády, ty slušný. Nikdo z nich slovo jako rasismus nepoužívají, maximálně, že je někdo de.il. Rasismus je slovíčko, které se rádo naduziva víš. Já mám v rodině bílé, lidi, kteří taky chodí makat k příbuzným a dostanou tam houno najíst a ještě to dělají za pakatel nebo zadarmo. To není rasismus to je vychcanost a ta je bez ohledu na barvu pleti. Tak si prostě příznej, že tvůj skoro švagr je kok.ot a hotovo a neohanej se tady rasismem.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19035 příspěvků 01.08.19 12:24

Hrozne spatne se to po tobe cte. Takze bracha segre delal koupelnu. A domluvili se mezi sebou na penezich? Kdo platil material? Vi o tom manzell sestry, ze vam dluzi? Urcite mu nedali jidlo, nebo jen rekl ne dekuji a tak sestra dal nereagovala?

smurfka
Vesmírná mluvilka 31819 příspěvků 1 inzerát 01.08.19 12:25
@Anonymní píše:
Heled po t co tu byla jeho žena raději už nechci ať k nám chodí ať si trhne

no…?
a vyřešeno :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama