Vztahy v rodině - kvůli oblečení

Anonymní
31.1.20 16:05

Vztahy v rodině- kvůli oblečení..

Ahoj! Vím že je to naprostá blbost ale zajímá mě jaký na to máte pohled vy :kytka:
Můj bratranec má dítě. Já mám děti 3. Nabídla jsem jim proto, že jim budu oblečení dávat, že za něj nic nechci - jen aby si to odvezli.. A v tom je kamen urazu. S brantracovou ženou vycházíme dobře.. Ale oni mají asi jinak nastavený jiný věci.
Napsala jsem ji - mám tady pro Tebe věcí, prosím přijď si pro ně.. Napsala že přijde odpoledne.. takže jsme s dětmi čekali doma.. - nepřišla, neozvala se.. Tak jsem věci dala pryč. Pak psala že věcí má dost a že nepotřebuje. Před zimou psala že jestli nemám věcí.. tak jsem probrala skříně.. Napsala- mám ale prosím prijed co nejdříve, překáží mi to tady.. Napsala ze přijde.. nepřišla, neozvala se.. Tak jsem psala svoji sestře jestli by napsala bratranci že tady mají věci. Dostala jsem se odpovědi ze přeháním, že přece tady pár dní můžu mít tašky s oblečením.. ( nemůžu - fakt ne. Máme dost malej byt a bojujeme s místem). Takže jsem věci dala pryč. Za pár dní psala že si pro věcí přijede. Ještě jsem něco málo našla, nakonec ji to vezl můj muž. A ona mi potom psala sms že už oblečení od nás nechce, že pouze a jedine exkluzivní a ojedinělé kousky.. Chápete to? A od rodiny jsem dostala vynadáno že proč jsem ty tašky dala pryč, že ona chudinka pracuje.. stará se o dítě.. A mě by tašky ve skříni nezabili.. Tak já ji dávám oblečení zadarmo, nepřijde- nechá mě celý odpoledne doma s dětmi a ještě si napíše že chce exkluzivní a ojediněle kousky? Sakra.. když mám oblečení po někom..? Nehledě na to že jsem ji nikdy nedala špinavé prádlo.. jen že ona má radši oblečení ' staršího stylu " ne to moderní. Moderní ji přijde ošklivé. Tak jsem se naštvala a řekla že ji už prostě nic dávat nebudu. Ze to radši budu dávat k popelnici.. Jsem jen hysterka nebo vám její chování a reakce rodiny přijde divná? Děkuji a přeji hezký den :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31.1.20 16:08

Vykašlala bych se na ni a oblečení dala někomu, kdo ho fakt potřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
31.1.20 16:10

Pani bude trochu zpovykana a vykaslala bych se na ni. Na druhou steanu nechapu, ze je takovy problem vzit telefon a zavolat- jestli ty veci nechce, ze je das pryc, protoze ti prekazi? Misto toho vypisujes sestre, at da te dotycne vedet…
To uz se dneska spolu lidi neumeji normalne bavit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 16:12
@Svistice píše:
Pani bude trochu zpovykana a vykaslala bych se na ni. Na druhou steanu nechapu, ze je takovy problem vzit telefon a zavolat- jestli ty veci nechce, ze je das pryc, protoze ti prekazi? Misto toho vypisujes sestre, at da te dotycne vedet…
To uz se dneska spolu lidi neumeji normalne bavit?

Ne ne. Ja ji psala že na ni čekáme.. A že bych se potřebovala věcí zbavit. A ona ani nezvedla telefon a ani neodepsala na sms. Tak jsem zkusila jestli bratranec třeba by to nevyzvedl.

• Nahlásit
  • Citovat
409
31.1.20 16:15

Také by mě to mrzelo. Už bych nic nenabízela, když napíše nejprve bych oblečení zběžně nafotila a poslala jí co mám. Ať řekne jestli má zájem. Jinak bych dala pryč. Každý má jiný vkus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 16:16

Vyprdla bych se na ní. Jeslti něco chce, ať si zajede a jestli ne, tak má smůlu. Zanášet si život bordelem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26175
31.1.20 16:23

S oblečením je to zvláštní. Já jsem takhle zcela nevinně přijala oblečení od svého bratrance a pak jsem zjistila, že jsem tím udělala velké zle, protože jeho manželka chtěla ještě druhé dítě a on ne. A tím, že mi ty věci předal, aniž by to na to věděla, jakoby demonstrativně dal najevo, že druhé fakt ne.

Ona to nesla velice těžce, protože ty věci skladovala fakt dlouho. A já jsem starší než ona a najednou já těhotná a její muž mi dal ty věci.

A naopak, když někomu věci daruju, tak fakt jen tomu, o kom vím, že mě nebude drbat, že je někde flek nebo díra a prostě tu věc dá na chalupu nebo vyhodí.

Takhle jsem dala na vesnici, kde máme chalupu, darovala pár igelitek hadrů místním maminkám. A pak se ke mně zpětně dostalo, že „na to, že jsem milionářka, čekaly lepší značky“ :lol: Milionářka. :lol: tak určitě. Každý, kdo dneska něco vlastní v Praze je „milionář“, i kdyby žral suchej chleba. :mrgreen:

Ale ty věci tam daruju stejně, protože pak vidím, že to ty maminky fakt používají. Zatímco moje kamarádky děkují, ale pak řeknou, že stejně mají věcí moc a mám dojem, že jim to spíš škodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
465
31.1.20 16:46

Nám švagrová taky dává oblečení po malém, bydlí jinde a vždy když přijedeme má pro nás nachystanou tašku, pytle, někdy i hračky. Kdyby mi napsala ať pro to přijedu tak ne, nepřijedu, bydlíme od sebe daleko, ale zase já jí nikdy nepsala ať mi dá oblečení na stranu..
Takže bych se na ni vykašlala a kdyby náhodou chtěla, tak fajn, přijeď a až by přijela začala bych oblečení třídit před ní. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 16:55

Mám podobnou zkušenost. Dávala jsem zpočátku veci jedne švagrové, neustale se tvarili, ze jsou na tom hrozne spatne, ale bylo to divne, pripadala jsem si, ze se snad az vnucuju, manzel jim tam vozil krabice az domu, sami si pro to ani neprijeli. Tak jsem se na to vykašlala a zbytek věci prodala na netu a měla jsem lepší pocit, když byla zpětná reakce od kupujicich pozitivní. Obecně jsem dospěla k názoru, že lidi si moc neváží toho co dostanou zadarmo. Zacala jsem se bavit se skupinou lidí, ktera si mezi sebou věci posílá a hodně si toho všimam. Většinu věcí mají zadarmo po nekom, tak jsou v pohodě, když děti věc i zničí nebo když to mají poslat dal. Jeste se treba tvari, ze to je obyc vec, ne podle jejich vkusu atd. Ale nevidí, že to na začátku musel někdo koupit a ne třeba za málo. My od nikoho nic nedostali, tak kupuji vše, a od urciteho veku deti lítám jako blázen, abych sehnala levne a kvalitne zároveň. Něco jsem jeste dala druhé švagrové a něco málo neutrálního ted schovávam pro třetí, aby to bylo spravedlivé, ale iluze o nejakem nadseni si už nedělám. At si poridi podle vlastniho vkusu a za vlastni finance.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.1.20 17:05
@Macik.S píše:
Nám švagrová taky dává oblečení po malém, bydlí jinde a vždy když přijedeme má pro nás nachystanou tašku, pytle, někdy i hračky. Kdyby mi napsala ať pro to přijedu tak ne, nepřijedu, bydlíme od sebe daleko, ale zase já jí nikdy nepsala ať mi dá oblečení na stranu..
Takže bych se na ni vykašlala a kdyby náhodou chtěla, tak fajn, přijeď a až by přijela začala bych oblečení třídit před ní. :nevim:

Ona ale od nás bydlí 10 minut pěšky. A 2 minuty metrem. Krom toho že 2 minuty od nás bydlí známá ke které chodí co 2 dny na návštěvu…

• Nahlásit
  • Citovat
14932
31.1.20 17:13
@Anonymní píše:
Ona ale od nás bydlí 10 minut pěšky. A 2 minuty metrem. Krom toho že 2 minuty od nás bydlí známá ke které chodí co 2 dny na návštěvu…

Sorry ale co řešíš? Tak jí nic nedávej a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 17:20

Nevím no, mně přijde, že když si nepřijela hned, že jsi to z trucu dala pryč, a tak to možná vnímá i ona.
Ozvat se mohla, to je věc jiná. Každopádně řešíte nesmysly.
Co já bych za to dala, kdyby mi někdo dal cokoliv na děti. Já si to musela všechno vždycky koupit sama..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 17:23
@Ann-Sylvie píše:
Nevím no, mně přijde, že když si nepřijela hned, že jsi to z trucu dala pryč, a tak to možná vnímá i ona.
Ozvat se mohla, to je věc jiná. Každopádně řešíte nesmysly.
Co já bych za to dala, kdyby mi někdo dal cokoliv na děti. Já si to musela všechno vždycky koupit sama..

Ne. Ja ji před tím řekla že dost bojujeme s místem.. A že potřebuju aby si to vyzvedla hned.. A ona se ani neozve

• Nahlásit
  • Citovat
22011
31.1.20 17:34
@Anonymní píše:
Ahoj! Vím že je to naprostá blbost ale zajímá mě jaký na to máte pohled vy :kytka:
Můj bratranec má dítě. Já mám děti 3. Nabídla jsem jim proto, že jim budu oblečení dávat, že za něj nic nechci - jen aby si to odvezli.. A v tom je kamen urazu. S brantracovou ženou vycházíme dobře.. Ale oni mají asi jinak nastavený jiný věci.
Napsala jsem ji - mám tady pro Tebe věcí, prosím přijď si pro ně.. Napsala že přijde odpoledne.. takže jsme s dětmi čekali doma.. - nepřišla, neozvala se.. Tak jsem věci dala pryč. Pak psala že věcí má dost a že nepotřebuje. Před zimou psala že jestli nemám věcí.. tak jsem probrala skříně.. Napsala- mám ale prosím prijed co nejdříve, překáží mi to tady.. Napsala ze přijde.. nepřišla, neozvala se.. Tak jsem psala svoji sestře jestli by napsala bratranci že tady mají věci. Dostala jsem se odpovědi ze přeháním, že přece tady pár dní můžu mít tašky s oblečením.. ( nemůžu - fakt ne. Máme dost malej byt a bojujeme s místem). Takže jsem věci dala pryč. Za pár dní psala že si pro věcí přijede. Ještě jsem něco málo našla, nakonec ji to vezl můj muž. A ona mi potom psala sms že už oblečení od nás nechce, že pouze a jedine exkluzivní a ojedinělé kousky.. Chápete to? A od rodiny jsem dostala vynadáno že proč jsem ty tašky dala pryč, že ona chudinka pracuje.. stará se o dítě.. A mě by tašky ve skříni nezabili.. Tak já ji dávám oblečení zadarmo, nepřijde- nechá mě celý odpoledne doma s dětmi a ještě si napíše že chce exkluzivní a ojediněle kousky? Sakra.. když mám oblečení po někom..? Nehledě na to že jsem ji nikdy nedala špinavé prádlo.. jen že ona má radši oblečení ' staršího stylu " ne to moderní. Moderní ji přijde ošklivé. Tak jsem se naštvala a řekla že ji už prostě nic dávat nebudu. Ze to radši budu dávat k popelnici.. Jsem jen hysterka nebo vám její chování a reakce rodiny přijde divná? Děkuji a přeji hezký den :kytka:

Tak ať jí rodina nějaké luxusní a ojedinělé kousky sežene… Nebo jim zbytek přivez, ať to zaclání u nich, ať vědí, že to může překážet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6736
31.1.20 17:44

Tak mě teda nepřijde, že jsi divná. Osobně bych se na ni vybodla a až budeš přebírat skříně nabídla bych někomu jinému nebo dala v tašce ke kontáku a na to napsala dětské oblečení. Osobně by mi bylo hodně trapně si říct, že chci exkluzivní kousky a třeba si nedojet bez omluvy atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama