Vzteká se, ale nic nechce - věk 1 měsíc

46
26.6.13 21:55

vzteká se ale nic nechce - věk 1 měsíc

Zdravím.
Mám takový problém.. Malá se mi vzbudí běžně kolem 4-5 h. odpoledne,, většinou se to pohybuje v těchto hodinách a jen okolo sebe kouka atd asi dvě hodky,, pak se začne vztekat,, přebalím jí a nic,, nakojím a nic.. ani to prso nechce,, společností to taky nejde,, prsem ji někdy uklidnim jen na 10 vteřin a zas to spusti,, kope nozickama a nekdy i rudne.. nevim co sní.. nekdy se na minutku uklidní kdys jí plácám,, nakonec mi pak včera usla od těch 5h až opůlnoci :zed: :zed:.. otřesné,, a to mi usla na hrudi kdys sem se ji snažila uklidnit,, nevíte co to bylo..? třetím dnem mi to dělá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2486
26.6.13 21:58

Měsíční dítě se nevzteká, na to je moc malé.

Jinak ji nejspíš něco trápí, ale těžko říct co, nebolí jí bříško? Jako nadýmání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46

Prdíky máme lehké už téměř od příchodu z porodnice tak pijem feniklový čajík,,, myslite že by to byly ty prdíky zničeho nic takhle..
většinou se jen kroutila apak prdela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882

Vztek? Spíš bych řekla bříško..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823

Třeba má prdíky, když tak kope nožičkama. Zkus masírovat bříško, teplé obklady. A víc hojsat na rameni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
26.6.13 21:59

@Věra Š. možná to budou prdíky, to bývá nejhorší takhle k večeru. Zkus ji prohřát bříško, zacvičit s nožkama, případně nějaké kapičky na prdíky.

• Citovat
  • Nahlásit
9641
26.6.13 21:59

Bych řekla, že po dvou hodinách už se jí chce spát, ale nejde jí usnout, ne? Jinak když dvě hodiny vydrží jen tak koukat… zlatý dítě! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
26.6.13 22:00

Ale aby nevydržela v klidu 7 hodin.. se mi nezdá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
26.6.13 22:00

@Věra Š.
tříměsíční kolika řekla bych. Dítě řve večer, protože jeho jeho mozek se nezvládá vypořádat s novými podněty a nemá ještě schopnost se samo uklidnit, tzn, když se jednou dá do řevu, už z něj nemůže vyskočit a řve už jen proto, že řve. Měli jsme to do 4týho měsíce. Pomohlo většinou prso, ale nonstop třeba 3-4 hodiny ho potřebovala, byla uplně vyklepaná, oči vytřeštěný, šermovala ručičkama. Taky zavinutí pomohlo. Přečti si knížku Nejšťastnější miminko v okolí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6808
26.6.13 22:03

Klubíčkuj, zavinuj, dej Sab simplex na prdy, fenykláč doufám piješ Ty, ne mimino (kojíš, že?). Dudlík taky pomáhá.
A vydrž, no. Bude líp, oni se po 3. měsíci uklidní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
26.6.13 22:04

Přesně.. je mi ji už líto kdys se tak třese a brečí,,, ale prsa uz mam pěkně zničený jak mě jen žužlá,, když ji chci uklidnit,, pak si zněj dělá dudlik a byla bych nerada kdyby si na něj tak zvikla.. samotný dudlik nechce,, zvedá se ji žaludek :-//

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
26.6.13 22:05

Jojo, my to měli taky tak… taky u nás pomohlo Nejšťastnější miminko v okolí :pankac: zavinout napevno i s ručičkama, dát dudlík, pustit vysavač a bylo po, prdíkách´ :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
26.6.13 22:06

Doktorka mi radila kdyby nekdy přišli prdíky tak espumisan.. sou v pohodě?,, hodně si na ně kámoška stěžovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
26.6.13 22:06
@Věra Š. píše:
Přesně.. je mi ji už líto kdys se tak třese a brečí,,, ale prsa uz mam pěkně zničený jak mě jen žužlá,, když ji chci uklidnit,, pak si zněj dělá dudlik a byla bych nerada kdyby si na něj tak zvikla.. samotný dudlik nechce,, zvedá se ji žaludek :-//

chce to zkusit jinej, asi má moc dlouhej sosák a dráždí ji v krku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Veronikka
26.6.13 22:07

@Věra Š. prdíky :-)to je jasny. zkus ji zacvicit s nozickama, ta moje to dela taky, taky je ji mesic. davej si pozor na to co jis, maly vadi pecivo a papriky tak na to bacha

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat