Dítě 8m se vzteká na zemi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ŽabkaLucka
Nováček 3 příspěvky 20.04.18 11:31
Vzteká se na zemi - Osmiměsíční

Dobrý den, jdu si pro radu. Naše osmiměsíční slečna se začala od minulého týdne vztekat na zemi. Když ji vezmu do náruče, je v kočárku, na posteli nebo v křesílku tak je v klidu. Ale nosit jí nemohu (špatná záda) a nechci (myslím, že by měla být na zemi aby se naučila lézt apod.). Pláče až nemůže dýchat, dokud se neunaví a neusne z toho. Když se takto vzteká tak jsem s ní na zemi, zpívám jí, uklidňuji. Jinak je strašně hodná a usměvavá. Poradíte co s tím? Přestane až se naučí lézt nebo sama sedět? Jo a dáváme jí na koberec na kterém je ještě deka. Aby si někdo nemyslel, že jí dávám někam na dvorek mezi slepičince :D Děkuji za rady a zkušenosti.

Přečtěte si článek: Miminko 8 měsíců

Reklama

Reakce:

svycarka
Kelišová 7448 příspěvků 20.04.18 11:37

Vzala bych ji do naruce a sedla si na zem, pokusila se motivovat hrackou a vzdy na chvilku dala na zem vedle sebe..nebo si lehni na zem at se po tobe plazi a to uz je k zemi kousek :mrgreen: a nechala bych ji si i porvat ;)

beruska9
Extra třída :D 10394 příspěvků 20.04.18 11:38

Hele ten dvorek se slepicinci by byl nahodou dobry na imunitu :mrgreen:
Ja nevim, moje dite bylo nespokojene, dokud nezacalo chodit…lezeni ho prudilo ze vseho nejvic, asi hned po oblikani :mrgreen:
Dela neco na te zemi? Otaci se, rotuje na brichu, snazi se nejak hnout? Ma nejaky vyhled? Treba ji uz cumeni na koberec a zdi 10cm od zeme nudi :nevim:

Uživatel je onlineinkakřivák
Extra třída :D 11959 příspěvků 20.04.18 11:42

@ŽabkaLucka O co, že na tom dvorečku mezi slepičáky by neřvala! tam by bylo podnětů a možností! Těch nových chutí, panečku.
A jinak - naučí se, zvykne si. Dej jí nějakou hrazdičku, at se má po čem natahovat - anebo když se obrací na břicho, tak kolem hračky - at se snaží na ně dosáhnout.

ŽabkaLucka
Nováček 3 příspěvky 20.04.18 12:03

Děkuji za rychlé reakce. Asi je fakt, že se možná trochu nudí. Teď jsem si uvědomila, že jsem s ní byla včera na cvičení (pilates, kam chodí i maminky s miminama) a ona byla celou hodinu hodná, koukala po nás jak cvičíme, pak si chmatala na nohy apod. I když na zemi tu má spoustu hraček (i jí je pravidelně prostřídávám), polštáře a může si lozit po celém obýváku bez omezení. A jinak na zemi do teď v pohodě vydržela, hraje si s nohama, kutálí se, otačí se kolem osy, dělá paci paci, ožužlává hračky, kope nožičkama, huláká a žvatlá apod. Výhled má, v našem minibytě vidí z obyváku do kuchyně i do ložnice. Rozhodně se před ní nikde nezavírám. Snažím se aby na mě pořád viděla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama