Dítě 8m se vzteká na zemi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineŽabkaLucka
Povídálka 12 příspěvků 20.04.18 11:31
Vzteká se na zemi - Osmiměsíční

Dobrý den, jdu si pro radu. Naše osmiměsíční slečna se začala od minulého týdne vztekat na zemi. Když ji vezmu do náruče, je v kočárku, na posteli nebo v křesílku tak je v klidu. Ale nosit jí nemohu (špatná záda) a nechci (myslím, že by měla být na zemi aby se naučila lézt apod.). Pláče až nemůže dýchat, dokud se neunaví a neusne z toho. Když se takto vzteká tak jsem s ní na zemi, zpívám jí, uklidňuji. Jinak je strašně hodná a usměvavá. Poradíte co s tím? Přestane až se naučí lézt nebo sama sedět? Jo a dáváme jí na koberec na kterém je ještě deka. Aby si někdo nemyslel, že jí dávám někam na dvorek mezi slepičince :D Děkuji za rady a zkušenosti.

Přečtěte si článek: Miminko 8 měsíců: Klubou se první zoubky

Reakce:
svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 20.04.18 11:37

Vzala bych ji do naruce a sedla si na zem, pokusila se motivovat hrackou a vzdy na chvilku dala na zem vedle sebe..nebo si lehni na zem at se po tobe plazi a to uz je k zemi kousek :mrgreen: a nechala bych ji si i porvat ;)

beruska9
Extra třída :D 10946 příspěvků 20.04.18 11:38

Hele ten dvorek se slepicinci by byl nahodou dobry na imunitu :mrgreen:
Ja nevim, moje dite bylo nespokojene, dokud nezacalo chodit…lezeni ho prudilo ze vseho nejvic, asi hned po oblikani :mrgreen:
Dela neco na te zemi? Otaci se, rotuje na brichu, snazi se nejak hnout? Ma nejaky vyhled? Treba ji uz cumeni na koberec a zdi 10cm od zeme nudi :nevim:

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 17083 příspěvků 20.04.18 11:42

@ŽabkaLucka O co, že na tom dvorečku mezi slepičáky by neřvala! tam by bylo podnětů a možností! Těch nových chutí, panečku.
A jinak - naučí se, zvykne si. Dej jí nějakou hrazdičku, at se má po čem natahovat - anebo když se obrací na břicho, tak kolem hračky - at se snaží na ně dosáhnout.

Uživatel je onlineŽabkaLucka
Povídálka 12 příspěvků 20.04.18 12:03

Děkuji za rychlé reakce. Asi je fakt, že se možná trochu nudí. Teď jsem si uvědomila, že jsem s ní byla včera na cvičení (pilates, kam chodí i maminky s miminama) a ona byla celou hodinu hodná, koukala po nás jak cvičíme, pak si chmatala na nohy apod. I když na zemi tu má spoustu hraček (i jí je pravidelně prostřídávám), polštáře a může si lozit po celém obýváku bez omezení. A jinak na zemi do teď v pohodě vydržela, hraje si s nohama, kutálí se, otačí se kolem osy, dělá paci paci, ožužlává hračky, kope nožičkama, huláká a žvatlá apod. Výhled má, v našem minibytě vidí z obyváku do kuchyně i do ložnice. Rozhodně se před ní nikde nezavírám. Snažím se aby na mě pořád viděla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >