Vztekáni u jídla 5,5 měsíční kojenec

85
4.5.20 07:17

Vztekáni u jídla 5,5 měsíční kojenec

Ahoj holky, mám dotaz jestli má někdo podobnou zkušenost..jsme na příkrmech od ukončeného 4 měsíce tedy přes měsíc a půl., Ze začátku super papal…ale poslední týden je to boj vždycky když vidí jídlo už otevírá pusu a klepe se jak na mlíčko…ale po pár lžičkách se začne neskutečně vztekat a tím náš oběd končí…co s tím :( jsme zatím jen na obědě..víc jídel jsem nezaváděla protože by to ani nešlo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1503
4.5.20 08:32

@Kyticka611 bud v klidu :hug: moje to delala uplne stejne. Od ukonceneho 5.mesice jsem zacala prikrmy, v 6.mesicich se zacala vztekat, nebo blbnout, prskat, vyrazet mi to z rukou. Kazdy den neco jineho. Prestala aai po 14 dnech, kdyz jsem zacala zarazovat svacinky presnidavky. (1 mesic jsme jely zelenina, to snedla max 60-80 g, dokrmila jsem ji mlikem cca 100 ml, pak 14 dni i maso, postupne jsem UM ubirala, pak teprve presnidavky) Pak uz dlabala krasne. Ted svagrova ma 6.mesicni. A uplne pres kopirak, od 5.na prikrmech, od 6.blbiny a vztek. Asi to je jen jejich obdobi :nevim: ja to dcerce zkusila dat po chvilce znovu a kdyz nechtela, tak jsem ji po chvili dokrmila UM. Vzdyt nemusi sníst celou porci, je to obdobi ochutnavani a zkouseni. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14881
5.5.20 10:27

Tam můžou být různé faktory, proč to tak je.
Bojkotuje úplně všechno jídlo? Nebo mu jen některé nechutná?
Nerostou mu zoubky? Nebo nezměnila jsi konzistenci jídla? Nezkusila jsi dát sladké ovoce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat