Vzteklé 4 měsíční miminko, už nevíme co s ním

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kriss3
Povídálka 13 příspěvků 02.05.19 11:15
Vzteklé 4 měsíční miminko, už nevíme co s ním

Milé maminky, s přítelem jsme už opravdu zoufalí. Malému budou brzy 4 měsíce. Posledních pár dní se neustále vzteká, přes noc se často budí, a to dokázal spát i 6 - 7 hodin v kuse. U ničeho nevydrží, chce neustálou pozornost. Nemůžu si zajít pomalu ani na záchod, a nemluvím o tom že se nestíhám přes den najíst. S přítelem jsme nevyspaní, mrzutí, unavení a už si nevíme rady. Snažíme se pro něj dělat první poslední, vyřvávat nenecháváme ale abych ho nosila celý den se nedá. Zdá se mi, že čím víc se mu věnuji tím je to horší. A takhle to už dál nejde. Prdíky nás trápily ze začátku, už netrápí, že by to byly zuby si nemyslím, nevypadá to na ně, může být přebalený, napapaný, v teple a stejně se vzteká, jediné co, tak že se takhle začal chovat po očkování. Byla jste na tom některá z vás podobně? Je něco co pomohlo? Už jsem opravdu zoufalá. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zoe1
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 02.05.19 11:26

U nás bylo úplně to samé, zlepšilo se to až v sedmém měsíci bych řekla, kdy se začala malá víc hýbat, válet sudy…plazit se začala až teď v osmým a od té doby toho stíhám doma víc udělat, ale stejně se někdy vzteká, ale už méně, teď ji bude devět měsíců a zas se mi zdá, že už ji začínají chytat zuby, zatím nemá ani jeden, ale každé dítě je jiné. Jinak mně nespí v noci už od narození, můžete být rádi, že vám aspoň chvíli spal, já už jsem se od porodu nevyspala.

Uživatel je onlinemau-mau
Závislačka 3788 příspěvků 02.05.19 11:44

Po očkování taky otočka. Pomohla nám homeopatika :palec:. Za týden už to bylo zase zpátky naše usměvavé mimčo. :hug:

Zoe1
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 02.05.19 11:44

Jo a ještě jsem zapomněla dodat, že u nás nepomáhalo vůbec nic ani hrací deka ani houpatko ani hračky nebo jiné věci. Jediný co jí na malou chvilinku zabavilo, tak to byl kolotoč, ale to bylo tak na 15 min, jinak se doma pořád vztekala a pištěla a vyžadovala pozornost a mně nezbývalo nic jiného než si obrnit nervy, ale třeba tady nějaká zkušená maminka něco poradí. Samotnou by mě zajímalo jak zabavit takové mimino, protože čekám ještě jedno.

foxsay
Povídálka 20 příspěvků 02.05.19 11:52

Měli jsme to s prckem podobně, taky okolo 4. měsíce se z něj stal poděs, nic ho nebavilo, pořád kňoural, i když mu nic nechybělo…a jak do toho spadl, tak z toho zase vyrostl, ze dne na den z něj bylo roztomilé dítko. Až někdy do 9. měsíce, kdy se to zase zvrhlo…a takhle nahoru dolů to má doteď :nevim:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 02.05.19 11:57

@Kriss3 chápu tvé zoufalství, ale prostě se to stává, souvislost s očkováním to nemá. Ve 4 měsících už prostě hodně vnímá, ale ještě se nepohybuje sám, takže pláče, protože chce vidět, nebo naopak protože je toho na něj moc a potřebuje maminku. Porid si šátek a můžeš ho nosit jak bude třeba. Mysli na to, že mu jsou 4 měsíce. Co bys po něm chtěla? :lol: prostě se vyvíjí, už to není ten pidi uzlíček, co skoro nevidí/nevnímá ;)

A neboj, přejde to. Jak se rozleze, bude to lepší, až se postaví, bude to úplně cajk :hug:

honzek86
Kecalka 485 příspěvků 02.05.19 11:57

Já bych to zlomil. Nechal bych to vyřvat. Náš malý teda takový divadla často nedělal, ale když se o to pokusil, utnuli jsme to hned na začátku. Když zjistil, že to na nás nedělá dojem, přestalo ho to bavit.
EDIT: Když teda řve tak dlouho, že už se zajíká a nepopadá dech, tak bych to nepřeháněl a hledal bych příčinu jinde ;) ale zkusil bych to.

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 02.05.19 12:04

Vítej v klubu :D mám 6ti měsíční a je to hysterka už od porodu. Nepomohlo nic jen čekat, teď už je to mnohem lepší, ale stále mám dny kdy si nedojdu na záchod, neuklidim a vaření mám skoro za odměnu když to zvládnu bez řevu. Pořád chce být se mnou, musím se jí věnovat ukazovat hračky věci hrát si. Pomohlo mi nositko aspoň na nějaké věci abych měla volné ruce. @honzek86 ne na každé dítě toto platí. Moje malá řve bez problemu i hodinu v kuse až se zalyka a s takovou toninou, že ani pes nechce být doma a mě slušně hrabe :grin
Edit: jinak je to zdravá holčička, moc šikovná, rychlá na vývoj očkování bez jakýchkoliv nežádoucích účinků, napapana, prebalena všechno ok.

allinka
Kecalka 390 příspěvků 02.05.19 12:10
@honzek86 píše:
Já bych to zlomil. Nechal bych to vyřvat. Náš malý teda takový divadla často nedělal, ale když se o to pokusil, utnuli jsme to hned na začátku. Když zjistil, že to na nás nedělá dojem, přestalo ho to bavit.
EDIT: Když teda řve tak dlouho, že už se zajíká a nepopadá dech, tak bych to nepřeháněl a hledal bych příčinu jinde ;) ale zkusil bych to.

Jasně, 4m mimino to pochopí a vezme si z toho ponaučení, viď…

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 02.05.19 12:10

Nositko (doma vic udelas i se najis), biogaia, vic dat najist/napit.

honzek86
Kecalka 485 příspěvků 02.05.19 12:12

@Martha03 no jo, proto říkám opatrně zkusit :) třeba to zafunguje. Ale ať z toho nemá kýlu, to zase ne.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 02.05.19 12:12
@honzek86
@honzek86 píše:
EDIT: Když teda řve tak dlouho, že už se zajíká a nepopadá dech, tak bych to nepřeháněl a hledal bych příčinu jinde ;) ale zkusil bych to.

Jo a jeste zkus ledovou sprchu, taky prej dobry :roll: :zed:

honzek86
Kecalka 485 příspěvků 02.05.19 12:15

@allinka Ona se mimča moc podceňujou. Nevím jestli přímo ponaučení, ale už si minimálně dělá souvislosti. Je to Homo sapiens - sice malej, ale je.

Uživatel je onlineKryšpínaJetelová
Povídálka 17 příspěvků 02.05.19 12:16

Jsou to děti a potřebují mámu. :roll:

honzek86
Kecalka 485 příspěvků 02.05.19 12:18
@Micaella22 píše:
@honzek86Jo a jeste zkus ledovou sprchu, taky prej dobry :roll: :zed:

Asi by fungovala, ale není to dobrý. Spadá to do kategorie týrání dětí. Naopak bych to doporučil na sklidnění dospělých. Tam to taky funguje výborně a do týrání dětí to už nespadá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama