Walt Disney - Kouzelné audio pohádky (DeAgostini) - sbíráte?

16708
2.2.21 12:44

Walt Disney Kouzelné audio pohádky (DeAgostini)

Dnes jsem objevila v trafice, celkem se mi to líbilo, WD pohádky máme rádi všichni, tak jsem koupila. Zatím nabíjím reprák. Chtěla jsem objednat levnější verzi z netu na předplatném, ale po recenzích na fb jsem si to rozmyslela a budu kupovat jen oblíbené příběhy v trafice. Přece jen cena 80 pohádek je při předplatném necelých 16tis a při stánkovém prodeji necelých 20tis. 8o šílený.
Sbíráte to někdo? Máte předplatný? Funguje vám to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1361
2.2.21 12:52

Mame predplatne asi od listopadu, uz poslouchame asi 10 pohadek. Az to deti prestane bavit, predplatne stopneme. Zatim to ma uspech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
2.2.21 13:44

Mám předplatné od začátku prosince. Ze začátku byl docela problém, protože neměli 1. a 2. díl. Takže teprve minulý týden mi přišly 4 knížky, ale ty první dva díly mi přišly až dnes. Teď už to snad bude ok. Jinak cena takhle když to napíšeš, je hrozná. Na druhou stranu i jiné knížky tě vyjdou na podobnou cenu, tak kdybys nakoupila tolik jiných knížek, vyšlo by to stejně, akorát by tě to asi nenapadlo počítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16708
2.2.21 15:24

Tk jsme to nabili a vyzkoušeli, vše funguje jak má, je to pěkný :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16708
2.2.21 15:35

Jen ty recenze na FB jsou zatím tak 50:50…nic, koupíme jen oblíbené a budeme doufat v zázrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
2.2.21 15:44

Koupili jsme pro jistotu i 2.reproduktor jako zalozni do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
2.2.21 17:50

Já obešla místní trafiky a u nás ve stánku je vyprodané. Dá se na netu objednat jen ten reproduktor nebo si to musím jen předplatit na další čísla. Chtěla bych kupovat jen některé pohádky co mají děti rády, ne všech 80..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
2.2.21 17:53

A ta cena je tedy 199 Kč každé číslo, krom prvného, které je za 39?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16708
2.2.21 19:02
@pocker píše:
A ta cena je tedy 199 Kč každé číslo, krom prvného, které je za 39?

pokud objednáváš z netu tak ano, v trafice pak 249 a nebo si můžeš obejdnat tu special edici tak je myslím za 239 a jsou v ní pak různý dárky.

Při platbě kartou si pak další platby strhávají sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
2.2.21 20:33

@debra.morgan a jde objednat jen ten reproduktor za 199 kc? nebo mi pak budou chodit dalsí a dalsí čísla? nechci předplatné X čísel, jen ten reproduktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16708
2.2.21 20:36
@pocker píše:
@debra.morgan a jde objednat jen ten reproduktor za 199 kc? nebo mi pak budou chodit dalsí a dalsí čísla? nechci předplatné X čísel, jen ten reproduktor.

musíš objednat a pak zrušit. aspon tak jsme to pochopila. a nevím jestli ti umí poslat jen to jedno číslo, většinou posílají po 2. jim napiš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.2.21 12:13

Je tu nekdo, komu reproduktor nefunguje? At nabijim ji nabijim zadny zvuk nevydava :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16708
4.2.21 12:31

@Azzeret mas v něm paměťovou kartu? byla v balení, pak taky musíš otočit to kolečko na reproduktoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 15:48

chybějící karta

Vážně vtipné, karta u reproduktoru nebyla, a zdaleka nejsme jediní kdo ji postrádá, zakoupeno v tescu, obal neporušený, čili chyba výrobce. Na dotaz se neobtěžují reagovat. PR sice máte suprově vymyšlené (a dost průhledné hlavně v diskusích :D :D ) ale to je ve výsledku k ničemu, když děti brečí že nefunguje… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1989
4.2.21 16:00

@debra.morgan

My objednali předplatné v prosinci, jako že k Vánocům, ale ani během prosince ani během ledna, žádná odezva.. Tak jsem jim napsala, že to ruším a oni mi den potom strhli peníze rovnou 2× :zed: Nejdřív těch 250kč za první číslo a 2 a pak rovnou za 3 a 4 těch 500.. Já jsem už s těmito výdaji nepočítala, takže mě to akorát nasejřilo.. A pak ta jejich domluva s tím ukončením a vrácením peněz :roll: :roll: No nikdy víc.. jo a peníze mi ještě nevrátili. Jsem zvědavá jak dlouho to od nich budu vymáhat, protože mi psali, že mám ten balík odmítnout, jak mi napíše pošta a že situaci musí předat do Itálie k dořešení.. Takže nemám nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat