Waterdrop, je opravdu tak super?

Napsat příspěvek
22.1.20 12:36

@magion to jsem nevěděla, že nováček nemůže mít názor :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8158
22.1.20 12:39

@Bublanina69 Voda s citronem taky není špatná a je určitě lepší. Co je na těch kapslích tak super? Že dceru baví se dívat, jak se to rozpouští? Tak jí kup šumák, vyjde tě to levněji a bude i větší sranda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 12:44

@arinecka ano voda s citrónem je taky varianta. Normálně pijeme vodu, ale někdy nám to už leze i ušima. Když chci dát dceři něco sladkého na pití, tak je tohle super. A tohle je taky něco jako šumák, takže jsem to už vlastně koupila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
22.1.20 12:50
@Bublanina69 píše:
@magion to jsem nevěděla, že nováček nemůže mít názor :lol:

Ale může, jen je to obvyklá taktika propagace zboží na emiminu. Nováček, který se registroval a hned prvním příspěvkem vychválil produkt, zvláště když ostatní mají negativní zkušenost, je, nezlob se na mě, krajně podezřelý. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 12:59

@magion ok chápu, to je váš názor a brát vám ho nebudu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
22.1.20 13:12

Samozřejmě to nemusí platit vždy, ale stává se tu, že si lidi založí účet, napíšou 5 příspěvků, které něco propagují v několika diskuzích a tím často jejich aktivita končí. Pokud to v tomto případě neplatí, tak se omlouvám, ale vzhledem k četnosti této skryté reklamy jsem vůči takovým situacím nedůvěřivá. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 13:21

@magion souhlasím, také to nemám ráda. Nikde nic v jiných diskuzích nepropaguji. Jen jsem chtěla napsat svůj názor na tento produkt, protože s ním mám zkušenost. Nic víc nic míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
22.1.20 13:33

@Bublanina69 no já nevím, to složení žádná sláva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 13:40

@lachtanice86 nějak jsem to neštudovala 8o ale neviděla jsem tam žádné ečka tak si myslím, že to bude v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
22.1.20 13:44

@Bublanina69 ok, vždyť každý ať si dává co chce. Já raději tu vodu a sama si do toho dám co chci a udělám si vlastní příchuť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
22.1.20 14:12

Naše mládě přineslo s velkou slávou dvě vzorkové kostičky, tak jsme celí natěšení jednu udělali a druhá nám tu od podzimu leží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.20 19:49

Já kupuji pravidelně. Do práce super. Vyhovuje mi, že to není sladké pití. Kapsli rozpouštím cca v 700 ml vody. Vodu z citronem pít nemůžu, nedělá mi dobře. Takže je tohle pro mě dobrá alternativa k vodě s jakýmkoliv jiným ovocem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama