Větší chuť na sex na wellness

Anonymní
29.11.19 14:52

wellnes a velka chut

Ahojte. stava sa aj vam taka vec ze ked ste na dovolenke alebo vikendovom pobyte tak mate strasnu chut na sex a milovali by ste sa kazdu chvilu? nehovorim ze sa doma milujeme malo ale na dovolenke alebo neako pobyte si to vieme uzit viac a som aj viac nadrzanejsia. minule sa mi stala taka vec ked sme isli na vikend napobyt tak uz v aute som rozmyslala ako priatela vyzliekam na izbe a ho oralne uspokojujme.moze za to ze tam je uvolnenejsia nalada a zmena prostredia?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
279
29.11.19 15:11

To já bych taky chtěl. Říkal jsem ženě že zajistím hlídání, zaplatím wellness a prom*dáme celý víkend. :D No ona z toho vůbec nebyla nadšená. Právě že se jenom ušklíbla a řekla „to víš že jo“. Takže nic. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
29.11.19 15:37
@Pan Jan píše:
To já bych taky chtěl. Říkal jsem ženě že zajistím hlídání, zaplatím wellness a prom*dáme celý víkend. :D No ona z toho vůbec nebyla nadšená. Právě že se jenom ušklíbla a řekla „to víš že jo“. Takže nic. ;)

Zkus to jinak. Nabídni jí, že jí zaplatíš wellness pro dva a ty budeš hlídat. Vsadím boty, že s nadšením přijme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
29.11.19 15:40
@smutny klaun2 píše:
Zkus to jinak. Nabídni jí, že jí zaplatíš wellness pro dva a ty budeš hlídat. Vsadím boty, že s nadšením přijme.

No tak to ne. Když mám platit tak chci jet. To bych se na to mohl vys*at. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11566
29.11.19 17:21
@Pan Jan píše:
To já bych taky chtěl. Říkal jsem ženě že zajistím hlídání, zaplatím wellness a prom*dáme celý víkend. :D No ona z toho vůbec nebyla nadšená. Právě že se jenom ušklíbla a řekla „to víš že jo“. Takže nic. ;)

Nechces pozvat me? :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
29.11.19 17:42
@smutny klaun2 píše:

Uz ti taky doslo co jsou zensky zac? :mrgreen: Vzdycky si je tady strasne hajil v kazde diskuzi. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4265
29.11.19 17:54
@Anonymní píše:
Ahojte. stava sa aj vam taka vec ze ked ste na dovolenke alebo vikendovom pobyte tak mate strasnu chut na sex a milovali by ste sa kazdu chvilu? nehovorim ze sa doma milujeme malo ale na dovolenke alebo neako pobyte si to vieme uzit viac a som aj viac nadrzanejsia. minule sa mi stala taka vec ked sme isli na vikend napobyt tak uz v aute som rozmyslala ako priatela vyzliekam na izbe a ho oralne uspokojujme.moze za to ze tam je uvolnenejsia nalada a zmena prostredia?

To máte z toho šampáňa. Dvě skleničky pak si dřepnete frndou nad vodní trysku a pak by jste vojely i špunt od vany. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
29.11.19 18:10
@Lekninka91 píše:
Nechces pozvat me? :lol: :lol: :lol:

Hrozně rád bych ale nemůžu. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11566
29.11.19 19:00

@Pan Jan nevadi, nak se s tim poperu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 19:09
@Pan Jan píše:

Chci tě domů! Pro toho mýho je hlídání dětí vyhozené peníze a wellness ho nebaví. Jednou jedinkrát jsem ukecala ségru, že si vzala na víkend všechny naše děti. Chtěla jsem jet na hory lyžovat a to druhý. Dopadlo to takto: spát můžeme doma, abychom ušetřili za ubytování a to se vlastně doma může i uvařit, protože proč utrácet za večeři, na které si stejně nepochutná tak, jako na domácím smaženém řízečku…
Lyže byly jeden den a druhý den už jsme zase seděli doma, protože jeden den přece stačil :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 19:15
@Jaholos píše:
Uz ti taky doslo co jsou zensky zac? :mrgreen: Vzdycky si je tady strasne hajil v kazde diskuzi. :mrgreen:

Hele já bych fakt třeba jela. A úplně mě irituje trn úvodní příspěvek, protože takhle jsem si dokázala užívat života, dokud jsem byla svobodná a bezdětná. Tři kolečka denně no problém. Víkend totální svoboda, dovolená žádné starosti. A chlap, který neměl 120 kg

• Citovat
  • Nahlásit
16925
29.11.19 20:01

Vyšla ovulka? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12489
29.11.19 20:11
@smutny klaun2 píše:

Ano ano, to bude sex na druhou, protože vyj.be jak s @Pan Jan tak i s tím druhým :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10044
30.11.19 12:36
@samá práce píše:
To máte z toho šampáňa. Dvě skleničky pak si dřepnete frndou nad vodní trysku a pak by jste vojely i špunt od vany. ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak a je to venku
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat