Reklama

Wellnes hotel vhodný pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 27.01.17 09:07
wellnes hotel vhodný pro děti

Poradíte, prosím, nebo doporučíte, kde jste byli s dětmi. Nějaký hotel/penzion, v ČR i na Slovensku, kde je vyžití pro děti (10 let a 2,5 roku). Nejlépe s bazénem, skluzavkami, dětským koutkem? Vhodné teď, pro jarní prázdniny, takže ne venkovní vyžití. Děkuji.

Příspěvek upraven 27.01.17 v 09:23

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tara83
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 27.01.17 09:18

Sepetna, Sluníčko v Beskydech

lecijasek
Závislačka 3878 příspěvků 27.01.17 09:18

Maximálně můžu doporučit Wellneshotel Panorama Blansko. Super hotel, o prázdninách vyloženě zaměřený na děti. My tam byli maximálně spokojení. A celkově je oblast Moravského krasu moc pěkná.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 27.01.17 09:39

@freeport nejlepsi po vsech strankach je Vista na dolni morave :palec: v cechach jsem zatim na lepsi nenarazila ;)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 2 inzeráty 27.01.17 09:47

Jarni prazdniny uz zacinaji byt vsude obsazeny…

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 27.01.17 09:47

@saadet to souhlasím, byli jsme o vánočních prázdninách :-)

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 27.01.17 09:59

@saadet souhlas :palec:

lidacek
Kecalka 162 příspěvků 27.01.17 10:06

Welness Hotel Chopok nebo Partizan v Tatrách u Jasne, super lyzovani, sankovani, hotely mají dost programu pro deti. Hlavne Chopok je top, bazeny jsou tam i koutky, nejake disco pro deti. Doporucuju.

AliTad
Kelišová 5263 příspěvků 27.01.17 10:50

@saadet Koukám na to, vypadá to nádherně. Ale ty ceny tedy…

veria
Generální žvanilka 23235 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 10:53

Vista super, ale tam už teď asi nemáte šanci, tam se teď musí víkendy objednávat půl roku dopředu a jarní prázdniny taky. Leda by se něco uvolnilo.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 27.01.17 11:05

@AliTad jj je to dražší, ale fakt to tam stojí za to…mimo sezonu se da sehnat dobrá akce ;) ale je fakt ze maji hodne plno, napr ja ted! objednavala prodlouzeny vikend v kvetnu…a napr zima se tam bych rekla vyplati. Ted jsme se vratili ze spindlu a vyjde stejne, ne-li draz a sluzby nesrovnatelne (4* hotela a sv.Petr), mineno ze ve Viste je vse tak o 200% lepsi. Je to vazne hotel, ktery se soustredi na rodiny. Perfektni zazemi pro deti, sluzby, cistota a to jidlo…na ja jsem vazne nadsena ;)

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 27.01.17 11:06

@freeport tak co resis :lol:

AliTad
Kelišová 5263 příspěvků 27.01.17 11:10

@saadet Úplně jsem se navnadila :mrgreen: Mají občas něco i na nějakém slevovém portálu? Protože jsem se koukala a momentálně jsem nic nenašla. Myslím spíš na léto.

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 27.01.17 11:11
@saadet píše:
@freeport tak co resis :lol:

hledám. v jeseníkách jsme byli na vánoce.

veria
Generální žvanilka 23235 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 11:13

Ne Vista na slevových portálech fakt nikdy není. Ti mají plno úplně pořad i bez toho.
Loni jsem zářijový vikend objednávala v dubnu a měli poslední dva pokoje.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama