Wellness víkend s privátní vířivkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deeni
Kecalka 457 příspěvků 23.11.13 15:08
Wellness víkend s privátní vířivkou?

Ahoj :)

Chtěla bych manžela obdarovat k ježíškovi wellness víkendem pro dva. Hotelů je spoustu kam by se dalo, ale máte nevíte někdo o nějakém, kde se dá zaplatit i privátní vířivka? Takhle jsme byli pensionu v nebi, jenže to je poměrně drahá záležitost, a také bych se ráda zas podívala někam jinam.

Jsem ze středočeského kraje, tak kdyby bylo tak něco kolem ;) nebo na horách, je to jedno :) Děkuji za tipy :)

Reakce:
baghira
Závislačka 2901 příspěvků 23.11.13 19:48
deeni
Kecalka 457 příspěvků 23.11.13 20:00

@baghira Dekujuuu :-)

deeni
Kecalka 457 příspěvků 27.11.13 00:26

@baghira

Byla jsi tam?? A líbilo se? Zatím je to můj největší favorit…

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 27.11.13 19:47

@deeni Jezdím tam na konference, po večerech využívám max. tak bazén ve sportovní části. To wellness a spa centrum je fungl nové, z fotek vypadá luxusně. Vůbec Jezerka je designovka, myslím, že zklamaná nebudeš:)
Jen jídlo není nijak zvláštní, takový standart.
Jinak tam je bowling, sqash, bazény, vířivky, sauny, v létě bazén, kurty… nudit se nebudete:)

deeni
Kecalka 457 příspěvků 27.11.13 22:43

@baghira Jo taaak.. No tak super.. Už jsem objednala relaxační apartmá, tak jsem na to zvědavá. Jediný co mě teda štve, že tam není jediná restaurace nebo bar kde se kouří… :roll: :roll:

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 28.11.13 18:34

@deeni Já jsem zarytý nekuřák, takže zrovna tohle hodnotím kladně:) Užijte si to:)

Váš příspěvek
Reklama