Whatsapp? jak to funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 15.11.18 16:10
whatsapp? jak to funguje?

Ahoj holky, s jedním klukem jsem si psala přes whatsapp. po pár dnech jsem mu volala normálně, ale hlásilo mi to, že číslo je zrušené. ale když volám přes whatsapp, tak to vyzvání. Jak je to možné? vím, že měl nějaké problémy, tak opravdu mohl číslo zrušit (volala jsem i z jiného tel. čísla), ale jakto že to není napojeno s whatsapp? Nevíte, jak to funguje?

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 15.11.18 16:20
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj holky, s jedním klukem jsem si psala přes whatsapp. po pár dnech jsem mu volala normálně, ale hlásilo mi to, že číslo je zrušené. ale když volám přes whatsapp, tak to vyzvání. Jak je to možné? vím, že měl nějaké problémy, tak opravdu mohl číslo zrušit (volala jsem i z jiného tel. čísla), ale jakto že to není napojeno s whatsapp? Nevíte, jak to funguje?

Příspěvek upraven 15.11.18 v 16:35

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49488 příspěvků 5 inzerátů 15.11.18 16:27
@lucie.krajcarova píše:

jde to. tel číslo je jen při registraci, pak už je to spjaté s telefonem a i při změně simky jede whatsapp na původní číslo, pokud to nepřerigustruješ.

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 15.11.18 20:56

Jak píšou. Whatsapp chce to tel. číslo jen pri instalaci, pak lidně můžu číslo vyměnit a fungovat na jiném.
A whatsapp má ještě takovou divnou specialitu, že tobě to vyzvání i když není jeho telefon připojený k internetu.
Jestli je online nejlíp poznáš podle napsané zprávy. jedna fajfka odeslalo se, dvě fajfky přišlo mu to na telefon, když fajfky zmodraj, tak si to přečet.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 15.11.18 21:27

@cocomoon díky, to s těmi fajfkami jsem neznala, vyzkouším.

a co když si někdo whatsapp odinstaluje? jak je to s doručením zpráv?

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49488 příspěvků 5 inzerátů 15.11.18 21:32
@lucie.krajcarova píše:
@cocomoon díky, to s těmi fajfkami jsem neznala, vyzkouším.a co když si někdo whatsapp odinstaluje? jak je to s doručením zpráv?

nedoručí se. pokud ho teda nenainstaluje po tím telefonem znovu nebo jinam

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >