Wifi připojení na Bulovce

657
10.6.15 22:38

Wifi připojení na Bulovce

Která z vás poslední dobou rodila, nebo byla hospitalizovaná na Bulovce - jak je to tam připojením k internetu přes wifi? Před dvěma lety to šlo jen přes kabel, který byl v nadstandartních pokojích, ale dočetla jsem se například tady , že byla tato služba spuštěna. Jak je to tedy v reálu? Jde mi konkrétně o gynekologické oddělení, kde budu ležet den před císařem… díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5346
11.6.15 20:40

Z infekcniho jsem se normalne pripojila, sestry mi daly heslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
11.6.15 22:03

@tulipán

A frčelo ti to normálně? Mám info, že se sice připojím, ale bude mi to furt padat, takže k ničemu…tak nevím :nevim: Potřebuji přes to táhnout data na firemní server…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5346
12.6.15 10:36

@erenza Uplne bez problemu, jen se obcas odhlasi. Ale nevyzkoumala jsem intervaly. Nekdy po minutach a nekdy po hodinach. Ale netahala jsem data z prace, jen jsem serfovala, poustela youtube, zabijela jsem cas, takze neporadim. Kazdopadne internet jel rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
12.6.15 10:59

@tulipán
Tak super, děkuju moc. Uvidíme, zda to dosáhne až na gyndu, ale budu věřit, že ano a že se nebudu muset nudit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5346
12.6.15 11:10

@erenza Brala jsem si tablet s filmy, kdyby internet nejel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
12.6.15 21:59

@tulipán

To mám taky v plánu, otázka je, zda mi na firemním kompu filmy půjdou spustit, ale to už je věc jiná. No nějak se prostě zabavím :lol: Přinejhorším budu spát no. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
23.6.17 21:51

Ahoj, oživuji diskusi. Prosím, máte někdo zkušenost, zda se lze připojit k wifi na chirurgii, přesněji na lůžkovém oddělení? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.17 22:42

Ahoj. Myslím si, že by mohlo. Je tam wifi snad po celém areálu. Kdysi jsem se do ní připojila a teď pokaždé, když se do areálu dostanu, tak mi to nabízí připojení. Tuším, že je ale jen na 72 hodin.
Nechci, aby byl muj nick s touto nemocnicí spojován…

• Nahlásit
  • Citovat
276
24.6.17 08:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Myslím si, že by mohlo. Je tam wifi snad po celém areálu. Kdysi jsem se do ní připojila a teď pokaždé, když se do areálu dostanu, tak mi to nabízí připojení. Tuším, že je ale jen na 72 hodin.
Nechci, aby byl muj nick s touto nemocnicí spojován…

Tak to by bylo super, až na těch 72hodin, pač tam zůstanu asi tak 2× déle. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.17 23:21

Ja to beru tak, že když bych tam byla, tak bych byla ráda alespoň za těch 72 hodin. Ještě tak před třemi roky tam nebylo nic.

• Nahlásit
  • Citovat
276
26.6.17 08:23
@Anonymní píše:
Ja to beru tak, že když bych tam byla, tak bych byla ráda alespoň za těch 72 hodin. Ještě tak před třemi roky tam nebylo nic.

Jejda, teď to vypadá, že jsem nevdecna… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
16.8.17 13:05

Ahoj, ještě jednou oživuji - prosím o aktuální informaci o wifi připojení v nemocnici Na Bulovce. Abych si případně zařídila internet v telefonu. Moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
16.8.17 14:36

Na Bulovce nejsou dobří doktoři natož wifi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
16.8.17 15:02

@Alkata díky za názor ale ptám se na wifi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama