Wifi router v dětském pokoji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 14:42
Wifi router v dětském pokoji

Ahoj :) mám pětileté dítě a vrtám si hlavu s tím, že má v pokojíčku wifi router. Na noc ho vypínám ať má klidné spaní a přes den v pokojíčku nebývá. Vypínáte také? Opravdu to tak hodně škodí? Já samotná slyším že trošku hučí, manžel to neslyší. Nejraději bych ho měla i přes noc zapnutý ale ne za cenu toho, že by se malý špatně vyspal. Jak to máte vy? Prý škodí ty vlny a ne jen hučení.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
barbuchablond
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 12.02.18 14:45

Router máme nad vchodovýma dveřma, nevypínáme, nevydává žádné zvuky. Pokud by vydával škodlivé vlny, tak by nebyl schválený k provozu v EU.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 12.02.18 14:48

Co jsem slyšela, tak ruší spánek. Jak je to se škodlivostí, o tom by se daly vést debaty, myslím si, že na to ani jednotný názor nebude. My ho máme v ložnici, malá tam spávala a já taky. Já to slyšela a rušilo mě to, pak jsem si zvykla a už to bylo dobrý a tvrdila bych ti, že slyšet není, ale fakt je. Jen si na to člověk zvykne. Teď už tam malá nespí, ale je pravda, že já to potom občas večer i vypínala.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 12.02.18 14:48

Jinak když nad tím přemýšlím, v pokojíčku bych to u dítěte nechtěla :think:

levandule23
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 12.02.18 14:50

Já jsem ho dřív na noc vypínala, ale pak jsem se koukala do mobilu, které všechny wifiny chytáme od sousedů a v jak velké síle a usoudila jsem, že náš jeden vypnutý router nás asi nespasí. Ale máme ho v chodbě, přímo tam, kde se spí, bych ho asi nenechávala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 14:51
@Pomka píše:
Co jsem slyšela, tak ruší spánek. Jak je to se škodlivostí, o tom by se daly vést debaty, myslím si, že na to ani jednotný názor nebude. My ho máme v ložnici, malá tam spávala a já taky. Já to slyšela a rušilo mě to, pak jsem si zvykla a už to bylo dobrý a tvrdila bych ti, že slyšet není, ale fakt je. Jen si na to člověk zvykne. Teď už tam malá nespí, ale je pravda, že já to potom občas večer i vypínala.

a tvůj manžel to taky slyší? já si připadám jako blázen :mrgreen: ale fakt to slyším :think:

Aspera
Generální žvanilka 21127 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 14:52

Dokud jsem bydlela u našich tak jsem měla router v pokojíčku a nikdy jsem s ním neměla problém. Spala jsem v pohodě.

kazda.m
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 14:53

Hele já trpím na bolehlavy hodně a když jsem měla router v pokoji vedle postele tak jsem vůbec nemohla spát, takže na mě to určitě působí hodně.
Nevydával žádné zvuky, sice blikal ale to byl schovaný za postelí ale prostě je to přístroj a něco vydává. Pěkný článek je o tom na http://www.elektrosmog-zony.cz/namereno3.html

Ale jak říkám, někdo to nevnímá vůbec.

potvurka89
Závislačka 3005 příspěvků 12.02.18 14:53

Wifi routerů je X druhů takže se nedá 100% říct jestli náš či váš hučí ale mě třeba u toho co mají moje rodiče vadí že velmi svítí takže se v té místnosti špatně spí a raději ho na noc vypínáme.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 12.02.18 14:54

My vždy měli routr v pokojíčku a žádný problém nebyl ze spaním a ani jsme ho neslyšeli :) a světýlka taťka přelepil černou páskou aby nás nerušili :) a myslím si že není moc dobré ho pořád vypínat a zapínat ;)

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 12.02.18 14:55
@Anonymní píše:
a tvůj manžel to taky slyší? já si připadám jako blázen :mrgreen: ale fakt to slyším :think:

Já se chlapa nikdy neptala :D Ale slyšet jde, jakoby to „piští“.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 12.02.18 15:07
@Anonymní píše:
Ahoj :) mám pětileté dítě a vrtám si hlavu s tím, že má v pokojíčku wifi router. Na noc ho vypínám ať má klidné spaní a přes den v pokojíčku nebývá. Vypínáte také? Opravdu to tak hodně škodí? Já samotná slyším že trošku hučí, manžel to neslyší. Nejraději bych ho měla i přes noc zapnutý ale ne za cenu toho, že by se malý špatně vyspal. Jak to máte vy? Prý škodí ty vlny a ne jen hučení.

1. Pištění je dané nekvalitou polovodičových součástek. Je to prostě jen vibrace.

2. Co se týčem elmag. Pokud zařízení splňuje vysílací limity dané ČTÚ, není třeba se čehokoli obávat. Což říkám jako někdo, kdo se vývoji mikrovlnných zařízení věnoval.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 12.02.18 15:23

Řešit vlny routeru mi přijde zcestné, stačí, aby ho měl soused a vlny máte u sebe taky. Spíš jestli to hučí, tak to vypojovat, aby se v klidu vyspal.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 12.02.18 15:26
@Pomka píše:
Já se chlapa nikdy neptala :D Ale slyšet jde, jakoby to „piští“.

A důležitá otázka, syn to slyší taky nebo jenom ty? :)

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 12.02.18 15:30

Mně stačilo pár článku o škodlivosti, wifi vůbec nemám.
Každé „vlny“ jsou skodlivé, v různé míře (elektromagnetické, mikrovlnka, antény atd.).
Do děcáku bych to nedala určitě a už vůbec nezapínala na noc.
Ale je to na každém, čemu věří a jak si to pořeší…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >