Wifi router Zyxel a zapomenuté heslo

10596
11.8.15 16:54

Wifi router Zyxel a zapomenute heslo

Mame wifi routez Zyxel od manzelovo mamky, ta samozrejme nevi heslo. Chlap ho pripojil k pc, jede oka, ale ja bych chtela pripojit se i pres jine zarizeni, vite, jak heslo zjistit, nastavit nove?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1118
11.8.15 17:05

Neni napsane zespodu? My to tak na vsech meli, dokud se tedy nezmenilo, pak neporadim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10596
11.8.15 17:13

Je prave uz zmenene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
11.8.15 17:30

Tak zkusit zavolat poskytovateli a nebo se ti treba povede vygooglit nejaky program ci postup..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
11.8.15 17:34

Resetovat do tovarniho nastavení (čudlík reset) a bude tam defaultní heslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
11.8.15 18:53

Zyxel mi na netu hlásí adresu 10.0.0.138
Router zapoj kabelem do počítače a v internetovém prohlížeči napiš do adresového řádku tu číselnou adresu. Naběhne přihlášení, do obou řádků napíšeš admin (opravdu to napiš, není to přednastavené pod těmi hvězdičkami). V záložce WLAN (wirelles) se nastavuje wifi, tam najdeš stávající heslo a můžeš ho libovolně přepsat na heslo jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10596
11.8.15 19:58

@RadkaCh Tam jsem nenasla vubec zadne heslo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
11.8.15 20:22

@pipiinka Tam heslo být musí. Jestli je to ještě z výroby, tak je to dlouhatánský kód z čísel a písmen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1526
31.8.18 16:45

Oživuji
Při přihlášení mi naskakuje jen heslo a když zadám admin, tak mě to dál nepustí. I když jsem resetovala modem. Tak nevím jak to heslo zjistit. Nevíte někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
31.8.18 16:54

Reset (do továrního nastavení) a restart (vypnutí a zapnutí) je něco jiného, reset modemu většinou musíte provést špendlíkem, v routeru je malá dírka a u toho „reset“ možná bude potřeba tak 3 sekundy podržet, router se RESTARTUJE (tzn. vypne a zapne) a měly by být výchozí údaje, takže pokud nefunguje admin/admin, použijte přihlašovací údaje zespodu nebo zezadu routeru na nálepce. Toto zamezí „zlodějům připojení“ aby se připojili k cizí wifi a měnili nastavení.

• Manžel radí, prý rád pomůže dál, jestli to nepůjde.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama