Wifi ve Vinohradské nemocnici a návštěvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanina98
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 16:43
Wifi ve Vinohradské nemocnici a návštěvy

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, nevíte někdo, jestli je ve Vinohradské nemocnici (na očním oddělení) wifi? :think:
A nevíte, jak to tam je s návštěvami? Jestli za mnou může přijít kdokoliv, nebo jestli jen rodina, případně jak dlouho tam bývají návštěvy?
Budu moc ráda za jakékoliv info, můžete klidně napsat, jak to třeba bylo v jiných nemocnicích :D a jestli máte nějaký typ, jak se v nemocnici zabavit, tak ho určitě napište (je mi 18 let, knížku si beru, ale nevím, jestli mě po chvíli neomrzí) :)

Reakce:

Soňa Zacharová
Nováček 13.02.17 17:14

@Hanina98 Ahoj poradím podívat se přímo na stránkách Vinohradské nemocnice popřípadě se zeptat na oddělení

Hanina98
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 17:20

@Soňa Zacharová na stránkách jsem nenašla nic a na oddělení nastupuji zítra, jen mě zajímalo, jestli neví někdo tady

Soňa Zacharová
Nováček 13.02.17 19:37

@Hanina98 Na porodnici wifi byla ale jestli je i na očním nevím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >