Wifi ve Vinohradské nemocnici a návštěvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanina98
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 16:43
Wifi ve Vinohradské nemocnici a návštěvy

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, nevíte někdo, jestli je ve Vinohradské nemocnici (na očním oddělení) wifi? :think:
A nevíte, jak to tam je s návštěvami? Jestli za mnou může přijít kdokoliv, nebo jestli jen rodina, případně jak dlouho tam bývají návštěvy?
Budu moc ráda za jakékoliv info, můžete klidně napsat, jak to třeba bylo v jiných nemocnicích :D a jestli máte nějaký typ, jak se v nemocnici zabavit, tak ho určitě napište (je mi 18 let, knížku si beru, ale nevím, jestli mě po chvíli neomrzí) :)

Reakce:
Soňa Zacharová
Nováček 13.02.17 17:14

@Hanina98 Ahoj poradím podívat se přímo na stránkách Vinohradské nemocnice popřípadě se zeptat na oddělení

Hanina98
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 17:20

@Soňa Zacharová na stránkách jsem nenašla nic a na oddělení nastupuji zítra, jen mě zajímalo, jestli neví někdo tady

Soňa Zacharová
Nováček 13.02.17 19:37

@Hanina98 Na porodnici wifi byla ale jestli je i na očním nevím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >