Reklama

Wifi ve Vinohradské nemocnici a návštěvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanina98
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 16:43
Wifi ve Vinohradské nemocnici a návštěvy

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, nevíte někdo, jestli je ve Vinohradské nemocnici (na očním oddělení) wifi? :think:
A nevíte, jak to tam je s návštěvami? Jestli za mnou může přijít kdokoliv, nebo jestli jen rodina, případně jak dlouho tam bývají návštěvy?
Budu moc ráda za jakékoliv info, můžete klidně napsat, jak to třeba bylo v jiných nemocnicích :D a jestli máte nějaký typ, jak se v nemocnici zabavit, tak ho určitě napište (je mi 18 let, knížku si beru, ale nevím, jestli mě po chvíli neomrzí) :)

Reklama

Reakce:

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 13.02.17 17:14

@Hanina98 Ahoj poradím podívat se přímo na stránkách Vinohradské nemocnice popřípadě se zeptat na oddělení

Hanina98
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 17:20

@Soňa Zacharová na stránkách jsem nenašla nic a na oddělení nastupuji zítra, jen mě zajímalo, jestli neví někdo tady

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 13.02.17 19:37

@Hanina98 Na porodnici wifi byla ale jestli je i na očním nevím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama